Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć mam problem bo wydaje mi się że moja lista misji dostępnych z menu jest niekompletna. wszystkie misje które są ma mojej liście mają znaczek niebieskiej gwiazdki z zielonym ptaszkiem i nie mam żadnej misji bez tego zielonego znacznika. Jeśli dobrze rozumiem to ten zielony znacznik jest dodawany jeśli już robiłem tą misję. I mój problem jest taki że jeśli chciałbym rozegrać jakąś misję którą widziałem np na youtube to nie mogę jej tam poszukać bo ta lista jest naprawdę krótka. Da się jakoś ustawić żeby pokazywało wszystkie dostępne misje a nie tylko te które już robiłem? Dodam że nie chodzi o ostatnio wykonywane misje oraz że dana misja powinna być na bank dostępne dla mnie (ja41lvl a misja od 21lvl). Chodzi o listę akcji w z STAR(na padzie)-> ONLINE->akcje-> rozegraj akcję->stworzone przez Rockstar-> misje i w tym dziale wszystkie misje mają zaznaczony ten zielony znaczek

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez NeCKeR
      Witam, oferuje pełne modowanie konta. Poziom 0-250, pieniądze 5 miliardów ,statystyki na full, tatuaże itd odblokowane.
      Moduje konta Social Club. 
      Koszt: 10zł PSC, PayPal, Skrill, Przelew bankowy
      Po więcej informacji proszę pisać na PW

• Przez Daro267
      Przy kradzieży aut do magazynu pojazdów gdy wylosuje że trzeba ukraść pojazd z takiej rampy i kliknąć e aby włączyć dopalacz. Ja klikam stale E i nic się nie dzieje... dopiero po jakiś 15 min przychodzi sms że dopalacz został wyłączony i dopiero mogę jeździł normalnie. Też tak macie?
    • Przez Wilqu198
      mam problem zbagowała mi sie catscenka w magazynie pojazdów gdy wchodze wywala mnie do fabuły a potem nie moge wbić na online co zrobić ?        
    • Przez xRony123
      szukam ludzi O G A R N I E T Y C H do wspolnej gry. komunikacja ts3/skype. pisac pw