Skocz do zawarto艣ci

Na tym forum jedyne reklamy jakie wy艣wietlamy to te kieruj膮ce na Money Lobby i Level Up. Wygl膮daj膮 one tak, blokowanie ich mo偶e utrudni膰 znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, wi臋c podrzuc臋 je poni偶ej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat wi臋cej si臋 nie wy艣wietla艂 wy艂膮cz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock聽w swojej przegl膮darce.

Rekomendowany post

Zapraszam na wysp臋 SmokeRP. (na razie beta).
Co u nas znajdziesz?:

• 馃拪Narkotyki - Pi臋膰 rodzaj贸w narkotyk贸w! Nie zarabiasz na nich po 50k za k贸艂ko! Chcemy aby narkotyki by艂y u偶ywane, ale nie by艂y g艂贸wnym 藕r贸d艂em zarobku!
  • 馃懏鈥嶁檪锔Frakcje LSPD/EMS/MECHANIK - Dobrze p艂atne prace, do kt贸rych niestety nie przyjmujemy bez obywatelstwa 馃槥
  • 馃がKajdanki - Dla graczy jak i dla frakcji! Mimo posiadania kajdanek, u nas na wyspie nie ma takiego czego艣 偶e gracze s膮 porywani bez powodu.
  • 馃懗鈥嶁檪锔Organizacje - Macie mo偶liwo艣膰 stworzenia w艂asnej organizacji! Mo偶esz za艂o偶y膰 swoj膮 organizacj臋 i fajnie odegra膰 swoj膮 posta膰!
  • 馃弾锔Importowane pojazdy - Mamy wiele importowanych pojazd贸w, kt贸re nie lataj膮 po 500km/h.
  • 馃懄Prace legalne - Szeroki wyb贸r prac legalnych, nie standardowych za kt贸re 艂apiemy tylko wyp艂at臋. Mamy komisy z pojazdami, Atmosferica Pub i ca艂y czas b臋dziemy udoskonala膰 nasze jak i twoje pomys艂y!
  • 馃挘Skrypty - Mamy bombowe skrypty i gwarantuj臋 Ci, 偶e (prawie) niczego Ci u nas nie zabraknie!
    https://discord.gg/Hgd9AyD

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach

Utw贸rz konto lub zaloguj si臋, aby skomentowa膰

Musisz by膰 u偶ytkownikiem, aby doda膰 komentarz

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest 艂atwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Masz ju偶 konto? Zaloguj si臋.

Zaloguj si臋

• Facebook

• Podobna zawarto艣膰

• Przez tripi
      mam taki problem 偶e jak kto艣 co艣 m贸wi to go nie s艂ysz臋 ale oni mnie s艂ysz膮 jak ja m贸wi臋 i przez telefon wszystko s艂ysz臋 nie wiem czym to jest spowodowane takie podstawowe rzeczy jak wy艂膮cz i w艂膮cz rozmow臋 g艂osow膮 to pr贸bowa艂em i nic
    • Przez NicoLey
      Siemano!
      Ma ktos moze plik xml albo ymap z Pillbox Hill Hospital?聽
      Albo ktos wie jak otworzyc ten interior zeby mozna bylo uzywac go na fivemie.Widzialem ze na kilku wyspach to jest a nigdzie nie moge znalezc tego w internecie.Z gory dzieki!

• Przez Kickus
      Cze艣膰, pr贸buj臋 dzisiaj wej艣膰 na jakikolwiek serwer i pokazuje mi, 偶e FiveM nie mo偶e znale藕膰 mojego SteamID. Wczoraj wszystko dzia艂a艂o bez zarzutu, resetowa艂em X razy FiveM razem ze Steamem, do tego resetowa艂em te偶 komputer i dalej to samo. Posiadam GTA na Social Club i pierwszy raz mam taki problem. Nie mam 偶adnych mod贸w ani nic w tym stylu :). FiveM odpalam oczywi艣cie z w艂膮czonym Steamem.
    • Przez nkd
      Hej, nie mgoe odpalic fivem, wczesniej dzialal bez zarzutow, wszystkie modyfkacje ktore mialem usunalem, bynajmniej tak mi sie wydaje, ponziej daje ss
      https://imgur.com/a/sbmoA39
      Pozdrawiam
  • Tagi

• Kto przegl膮da

Brak zalogowanych u偶ytkownik贸w przegl膮daj膮cych t臋 stron臋.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska spo艂eczno艣膰 graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy si臋 pomoc膮 z u偶ytkownikami GTA V. Dzi臋ki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdy偶 mo偶na tutaj znale藕膰 kompan贸w do wsp贸lnej rozgrywki. Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci rejestruj膮c si臋 na forum.

Tw贸rcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Ka偶dy kto gra艂 w GTA Online wie, 偶e samotne 偶ycie na sesjach swobodnych i akcjach to ci臋偶ki kawa艂ek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomoc膮 i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawia膰 si臋 na wsp贸ln膮 gr臋. Ka偶dy za艂o偶yciel ekipy ma mo偶liwo艣膰 promowa膰 sw贸j sk艂ad na tym forum aby rekrutowa膰 graczy do swojego sk艂adu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, 偶e zdobycie pieni臋dzy jest trudne i czasoch艂onne a nowe zawarto艣ci DLC s膮 coraz dro偶sze. Z pomoc膮 przychodzi Money Lobby na kt贸rych mo偶na zebra膰 GTA$ 100 000 000 uczestnicz膮c w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i wi臋cej zer na koncie w wirtualnym banku.

Wa偶na informacja

Ta strona u偶ywa ciasteczek aby dawa膰 najlepsz膮 jako艣膰 korzystania ze spo艂eczno艣ci GTA Forum