Skocz do zawartości
zajoncJP

Sirius Time Trial Hack BEZPIECZNY ?

Recommended Posts

Takie sprostowanie, maciek ma racje R* ma coś jak "wglądy" do sesji prywatnych, ale i również na płatnych Cheatach/Mod Menu/Exrenalach i czymkolwiek innym... 
Dlatego moduje się na PUBLICZNYCH sesjach.
Widocznie miałeś dużego farta to jest coś jak rosyjska ruletka 1-7 nie strzeli ci w głowę 8 strzał w głowę czytaj 1-7 sesji bez bana 8 sesja ban...
Co do siriusa, jest to jebany złodziej który skopiował większość opcji z Authority i je upublicznił przez co ludzie posiadają opcje Authority za darmo co jest wręcz chujowe zachowanie, ale dobrze, że wyszło Menyoo :)

dostales bana albo za menyoo albo za magiczne sirius a nie za kase z platych modow. zobacz sobie e-mail powiazany z kontem social club to bedziesz mial napisane. kazde konto po banie jest inaczej traktowane

Jest bezpieczny jeśli Tom napisał, że jest bezpieczny, to z prywatnymi sesjami to tak na prawde gówno prawda, bawiłem się Trial Hackami i innymi zabawkami od BluhhBluhhToma na prywatnych sesjach i jakoś od Sirius Trial Hack V1 nie dostałem bana, mimo wszystko moim zdaniem Sirius Menu jest lepszym sposobem na pieniądze, poza tym na innym forum masz pełno ludzi, którzy współdzielą lobby z ludźmi, którzy również chcą tego poużywać bez reportów. Możesz śmiało wlecieć na prywatną sesje z znajomym i używać wszystkich jego cheatów. Miłej gry.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez MrMatex
      Elo Elo 
      jestem graczem GTA V online ale od jakiegoś czasu przestałem grać ponieważ wkurzyłem się ze mnie na nic nie było stać 😭 Dlatego szukam jakiegoś miłego gracza chettera który dał by mi 3 000 000 $ w GTA V online.
      steam: Mr.Matex
      social club: Mr.Matex 
      Zainteresowani proszę pisać 
      pozdrawiam 
    • Przez Krzysiob
      Zna ktoś jakieś dobre cheaty ?
      Dostałem ostatnio bana, (nie za money lobby od namo tylko za darmowe cheaty na lvl i $) Wszystko mam zresetowane i pytam się czy zna ktoś jakieś dobre haxy, zależy mi na workach z $ na odblokowaniu wszystkiego i wymaksowaniu wszystkiego oraz na levelu. Wołał bym płatny żeby był bo chciałbym zmniejszyć szanse na bana (perma, aktualnie mam do 30 października). Jeszcze jedno, jak używać cheaty by zmniejszyć ryzyko bana do minimum. Z góry dzięki za odpowiedź, pozdro !