7 postów w tym temacie

Siemka, mam pytanko...

Czy jest taka możliwość aby sprzedać/usunąć wytwórnię? Bo nawet przy wstrzymaniu produkcji płaci się te rachunki, a chciałbym całkowicie zrezygnować z prowadzenia jakiejś wytwórni... 

Uzasadnij jak możesz, bo dzisiaj kupiłem magazyn i bez szału. Nie wiem czy warto inwestować tak ogromną ilość gotówki. Zwraca się chociaż z czasem ta inwestycja?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Namo

PROMOCJA
      Teraz na Level Up możesz otrzymać GTA$ 200 000 000 prosto do banku
      bez statystyk i poziomu RP za €10 - 45 zł
      wystarczy, że w wiadomości w której wysyłasz dane do konta zaznaczysz, że chodzi o promocję
      Jeżeli Twoje statystyki w GTA Online na PC zostały zresetowane lub chcesz szybko zwiększyć swój poziom RP i hajs to dobrze trafiłeś. Większość pojazdów, broni i akcesoriów w GTA Online dostępne jest jest po uzyskaniu wymaganego poziomu reputacji. Dzięki Level Up GTA Online szybko podniesiemy poziom RP twojej postaci oraz odblokujemy pełne statystyki dla kondycji, strzelania, siły, skradania się, pilotażu, prowadzenia i pojemności płuc a dodatkowo dostaniesz bezpieczne GTA$ 100 000 000 ulokowane w banku na koncie. Jeżeli będziesz potrzebował więcej pieniędzy zawsze możesz skorzystać dodatkowo z Money Lobby. Maksymalny poziom RP to 125 jaki dobijamy, nie ma konieczności zwiększania wyżej gdyż na tym etapie wszytko w GTA Online jest już odblokowane co zależy od poziomu reputacji.

€10 - 45 zł

€15 - 65 zł

€20 - 85 zł
      Wraz z wybranym poziomem RP i GTA$ 100 000 000 na koncie w portfelu otrzymujesz odblokowanie statystyki dla kondycji, strzelania, siły, skradania się, pilotażu, prowadzenia i pojemności płuc.

Po tej operacji będziesz Gruba Ryba w Los Santos i nikt Ci nie podskoczy.

Dla wymagających graczy z GTA Online many coś ekstra! Modowanie konta GTA Online to odblokowane pełne statystyki, wszystkie ulepszenia Los Santos Customs, dostępne wszystkie pojazdy z napadów, każdy tatuaż oraz akcesoria i zdobienia broni i wiele więcej.

€30 - 130 zł
      Aby zwiększyć skorzystać z Level Up i zapłacić przez Paysafecard, Paypal lub kartą należy wysłać donejta w kwocie podanej pod wybraną opcją przez formularz, uzupełnić swój nick Socialclub a w wiadomości podaj zapis "Level Up GTA Online".

Jeżeli chcesz chcesz wykonać przelew szybkimi płatnościami online z każdego polskiego banku wypełnij ten formularz.

Kiedy już wyślesz donate w kwocie wybranej opcji będę potrzebował dostęp do Twojego konta Socialclub. Jeżeli masz wersję GTA V na Steam, wyłącz SteamGuard i wyślij mi dane logowania do tej platformy. Wyślij do mnie wiadomość z danymi do konta w formacie takim dla platformy Steam
      login: loginsteam hasło: haslo856 i takim jeżeli masz wersję Sociaclub.
      login: email.z@socialclub.pl hasło: haslo856 a w tytule podaj swój nick z gry który podałeś wpłacając donejta. Oddając postać do modowania upewnij się, że masz min 12 lvl. Dla bezpieczeństwa zmień hasło zanim podasz mi dane do logowania a po zakończeniu operacji modowania znów zmień na swoje. W odpowiedzi na tę wiadomość otrzymasz przybliżony termin realizacji. Zazwyczaj modyfikacje konta wykonujemy na bieżąco.
    • Przez koxlifeg
      jak w tytule potrzebuje pliku update.rpf moglby ktos podeslac? 
    • Przez Hovedvei
      Tak jak w tytule. Mile widziany TS3 ze sprawnym mikrofonem. 
      Jeśli Ty potrzebujesz pomocy śmiało pisz  Lub jeśli wolisz swobodną rozgrywkę w miłym towarzystwie też się odezwij