Skocz do zawartości
  • Widget Title

    Transmisja live z GTA Online na kanale namopsx jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

PolishRP - Opis i zawiedź


TomaszeG

Rekomendowany post


POLISHRP
Na sam początek...

Po głębszej analizie i godzinach spędzonych na różnych serwerach na platformie FiveM chcemy przedstawić wam autorski projekt "PolishRP" który ma być odskocznią od typowych serwerów RP w stylu "amerykańskim". Jak nazwa wskazuje będzie to "wyspa" która podlega pod Polskę. Polskie nazwiska , samochody , służby porządkowe,a nawet Polska waluta! Pomysł, jak i wykonanie będzie autorskie ,ale nie jesteśmy doświadczeni w skryptowaniu i kilka skryptów, które wykorzystamy będą edytowanymi "gotowcami" [Ale bądźmy szczerzy robi tak większość wysp ? ] Skrypty będą w 100% spolszczone i przygotowane na powitanie nowych graczy! Na wyspie początkowo nie będzie White List'y z oczywistych powodów.... Ale z czasem mamy zamiar ją wprowadzić!

 O wyspie

Świat przedstawiony na serwerze "PolishRP" znajduje się na fikcyjnej wyspie należącej do Polski. Leży ona na Oceanie Atlantycki niedaleko wybrzeży Miami. Językiem urzędowym jest polski ,walutą są PLN-y ,a tradycje i zwyczaje są brane z Polski [Jest to po prostu odcięta część kraju i przeniesiona w inne miejsce]

Frakcje na wyspie

Na naszej wyspie będzie [na ten moment] będą cztery frakcje publiczne, czyli:

-Policja

-Pogotowie

-Straż Pożarna

-Mechanicy

Policja- Policja będzie posiadać polskie umundurowanie, jak i polskie modele radiowozów. W tej służbie porządkowej będą cztery posterunki:

1-Komenda Miejska w Los Santos [Komenda Główna na wyspie pod którą podlegają mniejsze komisariaty i posterunki]

2-Komisariat w Vinewood

3-Komisariat w La Mesa

4-Posterunek w Sansy Shores

Każdy komisariat/posterunek będzie miał wyznaczony obszar działania [Mapa z obszarami znajdować się będzie na rządowym] Hierarchia będzie typowo polska to znaczy największym stopniem na danym komisariacie/posterunku będzie Inspektor ,a najmniejszym będzie Posterunkowy. Głową całej Policji będzie Komendant Główny ze stopniem służbowym Inspektor Generalny [Czyli jeden z właścicieli] dla zachowania porządku w jej szeregach.

Pogotowie- Pogotowie jak pogotowie... Polskie stroje i [mamy nadzieję] karetki z polskimi wlepami. Hierarchia "typowa" czyli największą rangą jest Ordynator [Jeden z właścicieli nim będzie dla zachowania porządku] ,a najmniejszą "rangą" jest kierowca. Wyższe "rangi" w pogotowiu będą miały dostęp do Medycznego Śmigłowca, którym będą mogli latać na zgłoszenia poza miastem.

Straż Pożarna-Tutaj nie będę się rozpisywać, ponieważ tę frakcję sprawdzimy w wersji Alfa serwera, ale planujemy dodać Polskie umundurowanie i wozy strażackie z polskimi wlepami. Najwyższym stopniem na posterunku będzie Generał Brygadier [Stopień Komendanta],a najniższym będzie Strażak. Po przetestowaniu tej frakcji będę mógł więcej o niej napisać...

Mechanicy-Mechanicy będą mieli do dyspozycji dwa warsztaty, których nazwy wybierzemy w najbliższym czasie. Będą mieli dostęp do lawet, którymi będą OBOWIĄZKOWO jeździli na wezwania do zepsutych aut. [Auto zepsute=Auto odholowane do warsztatu i naprawione też w warsztacie!]

Oczywiście po zwolnieniu dyscyplinarnym można powrócić do danej frakcji po upływie trzech tygodni [globalnych]!

System narkotyków

Nasza wyspa będzie posiadać "zwykły" system narkotyków. Wyznaczone miejsca, gdzie będziemy zbierać i pakować prochy. Sprzedawać je będzie można "lokalnym",a brudne złotówki będzie można przeprać w wyznaczonym miejscu.

PODSUMOWUJĄC

Jest to wstępny opis tego, co będzie znajdować się na naszej wyspie... Pełny opis pojawi się wraz z rozwojem i testami naszego serwera. Na ten moment zapraszamy was na naszego discorda gdzie możecie śledzić rozwój naszego serwera!

Szukamy skrypterów/mapperów/techników więcej informacji na discordzie !

*Oczywiście przyjmujemy też datki na serwer ?

Pozdrawiamy Ekipa Serwera "PolishRP"

Nasz Discord: https://discord.gg/qYcakQ6

Edytowano przez TomaszeG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum