Skocz do zawartości

Recommended Posts

modoc    11

W starym pc. Może napiszę co nie padło :)

OBUDOWA :D

Jak pech to pech :D

Wszystko mi w chałupie popaliło :D okazało się, że sąsiad chciał na lewo prąd ciągnąć i tak się podpiął że popaliło całą instalację na klatce. Szczęście, że jestem ubezpieczony. Przynajmniej tyle. :D Piszę z roboty bo w domu nawet prądu nie mam :D dlatego chcę teraz  przejść na lapa i proszę o ocenę czy na tym da się pograć  w gta komfortowo. 

Maciek    721

da się. ale nie opłaca się brać lapka jeżeli będziesz grał tylko w domu. A jeżeli boisz się o podobną akcję to dzisiejsze zasilacze maja szereg zabezpieczeń anty-przepięciowych na danych liniach zasilania więc nic ci nie grozi. A za 4200 można taką kosę złożyć że głowa mała.

modoc    11
38 minut temu, Michał Stasiak napisał:

Tak, kolega ma taki sam i płynnie mu chodzi :D

Kolega nie może mieć takiego samego bo dopiero będą fizycznie dostępne na początku lutego jak się nic nie opóźni w dostawie z chin. 

zmieniam z 2 powodów. Nie mam miejsca na stacjonarkę i ta była bo była. A drugi powód to ani TV ani monitora nie mam. A za nim odszkodowanie dostanę to minie z pół roku spokojnie. Wypłatę wstrzymali z uwagi na to, że prokuratura prowadzi sprawę i tyle. A ubezpieczyciele korzystają z każdego kruczka by nie wypłacać pełnego ubezpieczenia. 

modoc    11

Mam tego świadomość, jednak stwierdziłem, że czas spróbować czegoś innego :D 

A i tak miałem w planach kupno lapka. Więc postanowiłem kupić gamingowego :D za rok sprzedam i kolejny :D 

Edytowano przez modoc

modoc    11
1 minutę temu, KrystixPompa napisał:

ale nie kupuj tego hyperbooka bo to chinskie poszukaj sobie markowych laptopow

A co teraz nie jest chińskie ?? 

Hyperbook to składak na bazie clevo. Mam tego świadomość. Przeszukałem internet i  nie ma większej awaryjności niż inne firmy. 

na twoim miejscu bym sie jeszcze zastanowic nad kupnem lapka moze beda lepsze ale tez tanie poczekaj z tydzien a jak nie  to kup lapa z popularnych firm np msi lenovo asus itp

Edytowano przez KrystixPompa

modoc    11

Doskonale wiem o tym, że pojawią się w lutym. Zanim i tak zrobie elektryke to minie z 3-4 tyg. Więc mi się nie spieszy.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Dejvidson
      Witam, 
      poszukujemy dwóch graczy do Gta v online płeć żeńska miłe widziana
    • Przez Squbanyy69
      Witam mam na sprzedaż 2x konto gta v social club niestety z banem .. Sprzedaje moze przynajmniej ktoś kupi zeby sobie popykać w single'a  płatnośc psc cena za 1 konto : 20zł
    • Przez AxAres
      Witam. 
      Mam taki problem że na gta V online (na single nie sprawdzałem) nie widze tabeli np. z wyzwań ze trzeba ukraść jak najwiecej aut itp. oraz nie widze poziomu wanted w prawym górnym rogu. Bawiłem sie rozdzielczością ale nie pomogło i nw co mam na to poradzić.