Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

W czwartek tego tygodnia nasz kochany Rockstar podarował nam nowe auto oraz premie walentynkowe w grze.

Znalezione obrazy dla zapytania heart gif

Zacznijmy od nowego pojazdu. Jest nim Muscle Car, Declasse Vamos, który jest dostępny na stronie SSASA.

3ea0420eb1cd86cb3f7378287af6bde80f12e8b1.jpg

6e90cc16b6497b0a94f9d9222e1188c537ea90fc.jpg

Tygodniowe premie x2 GTA$ oraz RP na tryby w grze to:

- Bunkier - Do grobowej deski

- Cel koronny

- Zapadnia

- Mentalność oblężenia

99cddb4c221f1a18d218226cb94821b9f285b925.jpg

Nowa koszulka logo Declasse jest do zgarnięcia do 20 lutego.

d73190858a82fe45ea6177f3d7a0e39dc4ff96c1.jpg

Znalezione obrazy dla zapytania https://media.rockstargames.com/rockstargames-newsite/uploads/1031d7353a53c300d8f0e09e91647104f0d1ee23.jpgZnalezione obrazy dla zapytania https://media.rockstargames.com/rockstargames-newsite/uploads/1031d7353a53c300d8f0e09e91647104f0d1ee23.jpg

- cała zawartość dodatku Zostań moją walentynką - 30%. W tym Albany Roosevelta, Albany Valora oraz walentynkową odzież.

- całe uzbrojenie z Ammu Nation 30%

- bunkry oraz mobilne centra operacyjne 40%

- HVY BWP - 30%

- Pegassi Oppressor - 30%

- Tampa bojowa - 30%

- Naczepa przeciwlotnicza - 30%

- Wóz półgąsienicowy Bravado - 30%

- Łazik Dune - 30%

- HVY Nightshark - 30%

- Ocelot Ardent - 30%

- Wyposażenie balistyczne - 30%

Znalezione obrazy dla zapytania gta 5 rooseveltZnalezione obrazy dla zapytania gta 5 mocZnalezione obrazy dla zapytania gta 5 bwpZnalezione obrazy dla zapytania gta 5 oppressorZnalezione obrazy dla zapytania gta 5 weaponized tampaZnalezione obrazy dla zapytania gta 5 anti aircraft trailerZnalezione obrazy dla zapytania gta 5 bravado gunrunning

Znalezione obrazy dla zapytania gta 5 nightsharkZnalezione obrazy dla zapytania gta 5 ballistic

Znalezione obrazy dla zapytania gta 5 ardentZnalezione obrazy dla zapytania gta 5 dune

Edytowano przez Kubbson
  • Lubię to 2

salt.gif

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez C7_4K
      Ktoś Posiada listę które auto z exportu nowego są w której grupie 1 ??
      a które w grupie 2 ?
    • Przez Fejspipe
      Siemka chciałbym wszystkich zaprosić na nowo powstający serwer BearRP. Serwer jest w trakcie dokończenia szczegółów. Start przewidujemy na 1 sierpnia. Nie będę przedłużał tutaj łapcie discorda.
      https://discord.gg/WG7eJxXcUY 
    • Przez Bogdano
      Dlaczego od zakupu łodzi podwodnej każde uruchomienie gry on line gdziekolwiek bym jej nie zakończył jest zawsze jest na pokładzie Kosatki?
    • Przez papriker
      Cześć, po dłuższej przerwie chciałem jeszcze raz dać szansę GTA V, tym razem chciałem jednak spróbować sił w Online. Mój problem polega na tym, że po uruchomieniu gry włącza się ekran ładowania na którym w prawym dolnym rogu ukazuje się informacja "Uruchamianie Social Club" i tyle. Nic więcej, może tak ładować 40 minut, więcej nie próbowałem, bo szkoda mi czasu. Tak czy siak nic się nie ładuje. Próbowałem reinstalować grę - bez skutku, próbowałem czyścić folder w Dokumentach, ten zawierający zapisy i pamięć podręczną jeżeli się nie mylę - również bez skutku. Uruchamianie jako administrator też nic nie dało tak samo jak reinstalacja launchera i social clubu. Jedyny sposób na włączenie gry to wyłączenie WiFi, jednak wtedy gra jest tylko w trybie fabularnym, który mnie nie interesuje (po włączeniu ów trybu fabularnego i przywróceniu połączenia z WiFi nie następuje połączenie z social clubem i nie mogę tego obejść w taki sposób). Chciałem skontaktować się z supportem, jednak nie wiem czemu ciągle wyskakuje mi błąd o tym, bym spróbował ponownie. Tracę już cierpliwość do tego, mam nadzieję, że ktoś ma rozwiązanie na ten problem. 

• Przez Zenq
      Witam. Wczoraj postanowiłem w końcu przejść GTA4, ale od razu natrafiłem na ścianę w postaci pieprzonego Rockstar Games Lunchera. Wpierw wywalać zaczęło błąd 6000.87, więc postanowiłem usunąć RGL i zainstalować na nowo. Po skończonej instalacji, podczas pierwszego uruchamiania wyskakuje zwyczajny komunikat "łączenie z usługami R*"; trwa to 1-2min, komunikat znika, i po chwili pojawia się ponownie na 1-2min, by finalnie pokazać błąd o niekompletnej instalacji (kod 1).
      Czy ktoś były mi w stanie z tym pomóc?
      Konfiguracja:
      Proc: i5 4460
      GPU: GTX960
      RAM: 16gb

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online