26 postów w tym temacie

Zainstalowałem gta 5 po czym instaluje aktualizację która ma 54.38 mb , problem jest taki kiedy już mi się instaluje pisze mi instalacja nie powiodła się spróbuj ponownie próbowałem już chyba z 6 razy i nic , proszę o pomoc i jeszcze pisze nsis Error

Też tak miałem z tą mini-aktualizacją z przed 2 tygodni i się wkur ... zyłem. Restart kompa i za którymś razem musi pójść. 

1 osoba lubi to

ej bo teraz pisze usługa aktualizacyjna rockstar jest nie dostępna kod 212

Napisano (edytowany)

jak włączam instalator social cluba pisze mi Rozpakuj:i mam gdzieś wejść w jakiś dysk cos tam pisze , błąd edytuj plik cef

Edytowano przez Kacper Świrk

19 minut temu, Kacper Świrk napisał:

mam gdzieś wejść w jakiś dysk cos tam

Serio? Chyba musisz kupić konsolę :-/

1 osoba lubi to

dobra wiadomość ponieważ udało się zainstalować social club po włączeniu launchera pisze kod 16 @Namo

To nie tylko dziś Socialclub nie działa. Ma tak od trzech tygodni co jakiś czas więc nic nowego.

Nie koniecznie ale może być tak, że duży ruch albo akurat ich problemy z Socialclub znowu występują.

Ja nie mogę się zalogować przez www na sc więc problem występuje.

Witam mam problem z pobraniem aktualizacji bodajże to jest import ex port z 13grudnia

20161214_101757.jpg

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• I7-3770k + asus p8 h61-m + 8 gb ram
      Przez Namo
      Procesor I7-3770K z płytą główną Asus P8 H61-M LE R2.0 i kością 8 GB RAM wraz z chłodzeniem.
      Cena 1200 zł

• Ban za nic
      Przez Opel
      czesc mam pytanie bo dostalem bana jakies 2,5-3 tyg temu na 1 mesiac czyli do 4 kwietnia i dopiero zacyznalem grac i nie wiedzialem za co dostalem i sie odnosze tutaj bo dzwonilem tak jakby "rockstara" i mowili ze oni nic nie moga zrobic i nie wiem co zrobic jak odstane nastepnego bana na zawsze za nic ponownie a raportowanie to gowno daje.
    • Jak dzielić zyski w organizacji?
      Przez KAMom
      Czy da się dzielić zyski w organizacji GTA online? Jeżeli sprzedaje samochody to chce, żeby członkowie mojej ekipy też dostawali pieniądze. Czy można to gdzieś ustawić?