Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

horacy8

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O horacy8

GTA Online

 • Social Club
  Mr.Horacy
 1. sprzedam Konto GTA V social club

  Pokaż staty postaci.
 2. pecet Zna ktoś osobę która rzuca hajs?

  On kiedyś "czitował" ale nie wiem czy jeszcze się tym zajmuje. https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/f_a_n_b_o_y
 3. oferuję Level up GTA Online

  Napisać: Pakiet - Ekonomiczny/Promocyjny czy tylko Promocyjny? Na kiedy jesteś w stanie ogarnąć kasę?
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  To kiedy płacić, bo mi hajsu w gta potrzeba jak najszybciej się da.
 5. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Podaję nick z social club i email, płacę 30zł PSC, zapraszasz mnie do znajomych później do sesji. Działa to non stop czy tylko na LIVE?
 6. oferuję Level up GTA Online

  Podaję nick z social club i email, płacę 30zł PSC, zapraszasz mnie do znajomych później do sesji. zgadza się? Działa to non stop czy tylko na LIVE?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×