Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Recon

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Recon

  1. Karta graficzna szwankuje lub za mało RAMu
  2. po zakończeniu procesu ponownie uruchamiasz gre i musi działać tak to już jest w SC błędy lub błąd sesji . Można zrobić w launcher weryfikację plików gry.
  3. Wystąpił błąd w sesji tak się zdarza. Nie ma sensu ponownie instalować. Wystarczy zrobić tylko i wyłącznie weryfikację plików gry. Gra powinna mieć zapis w chmurze jeśli tego nie masz zaznaczonego to zaznacz to w launcher SC.
  4. A na fabule to nie można kupić tylko online jest taka możliwość. Tu na fabule tylko tymi postaciami trzema odblokowujesz przez misję i zajęcie czyjejś posiadłości , która dopiero wtedy staje się posiadłością danej postaci. Musisz grać misje , aby do tego dość Jak na danej postaci uzbierasz odpowiednią ilość kasy to możesz podjechać pod posiadłość np. kino i wyświetli ci się komunikat to wtedy możliwy jest jej zakup.
  5. Jeśli masz kolegę to nie musicie być na tej samej sesji wystarczy , że jesteście w znajomych. Wysyłasz zaproszenie dołączenia do gry , a on odbiera i dołącza. Możesz przejąć rolę hosta dla danej misji.
  6. Recon odpowiedział(a) na Recon temat w Ekipy i gracze
    A więc przyjmij zaproszenia i do boju Zawsze się miejsce znajdzie. Zaproszenia poszły i zaakceptowane komunikacja to podstawa. ?
  7. Dziwne masz lepszą kartę , która nie spełnia swojej roli . Ta karta ma fabryczne podkręcenie do której powinieneś mieć jeszcze specjalny program z ustawieniami
  8. Jakiej firmy ta karta graficzna i ile ma ramu. Zobacz w ustawieniach wideo w grze zmniejsz nie które bajery. Nie są potrzebne, a zajmują pamięć. W ustawieniach karty graficznej jeśli masz do niej program producenta możesz zobaczyć i też zmniejszyć lub zwiększyć parametry. W parametrach nVidia można też zmienić co niektóre ustawienia. Przy zmianie zapamiętaj co robisz i sprawdź, gdyby było inaczej ustaw jak było, a zajmij się innym parametrem. Powodzenia
  9. Dla siedziby klubu po raz pierwszy jest darmowa nazwa organizacji i dla biura tak samo. Potem są już płatne. Wchodzisz na Meza Bank i tak klikasz na siedzibę lub biuro masz odnów wybierasz swoja nazwę i zapisujesz.
  10. Po kupieniu samolotu lub helki są one najpierw u Pegazus można je przywołać przez nich. A gdybyś chciał je trzymać jako własne to po kupieniu hangaru przywołujesz je na lotnisko i wejeżdzasz do hangaru. Od teraz dopiero będą jako twoje osobiste pojazdy latające. Tak to mniej więcej wygląda
  11. Na to wygląda , że masz połaczone konto z steam. Musisz przejść na steam i tam odłaczyć lub wykonaj jak poniżej Jeśli chcesz przejść ze Steam-GTAV do Rockstar-GTA , wykonaj następujące czynności: 1. Przejdź do katalogu Steam dla Grand Theft Auto V (Pliki programów - Steam - steamapps - Często - Grand Theft Auto V) 2. Usuń wszystko oprócz plików .rpf i folderów . Z jakiegoś powodu może być konieczne usunięcie pliku „x64a.rpf” (lub zapisanie go w innym miejscu). 3. Pobierz klienta gry Rockstar do pobrania (dostępny na stronie Social Club, kliknij mały ekwipunek obok swojego imienia i gier) 4. Użyj właśnie pobranego pliku .exe, aby naprawić pliki. 5. Uruchom za pomocą PlayGTAV.exe Jeśli chcesz przejść z Rockstar-GTA do Steam-GTAV , wykonaj następujące czynności: 1. Przejdź do katalogu gry, gdziekolwiek go zapisałeś. Zakładam, że będą to Pliki Programów w ramach Rockstar Games lub Grand Theft Auto V. 2. Usuń wszystko oprócz plików .rpf i folderów . Z jakiegoś powodu może być konieczne usunięcie pliku „x64a.rpf” (lub zapisanie go w innym miejscu). 3. Wybierz Grand Theft Auto V w katalogu Steam i zacznij go instalować. Następnie zatrzymaj tę instalację. 4. Skopiuj wszystkie pliki gry do plików programu - Steam - steamapps - Często - Grand Theft Auto V. 5. Wznów instalację. Nie powinien już niczego pobierać, ale może dodać kilka dodatkowych plików. 6. Prawym przyciskiem myszy kliknij Grand Theft Auto V na liście gier Steam, kliknij Właściwości, kliknij Pliki lokalne, a następnie kliknij Zweryfikuj integralność pamięci podręcznej gry. 7. Poczekaj, aż zweryfikuje i pobierze wszystko, co musi zastąpić (może to chwilę potrwać).
  12. Nie widziałem, ale wiem jak ładnie wyglada na ustawieniach max. Wszystkie ustawienia są w panelu nVidia
  13. Najlepszy to to zakup drugiej kości
  14. Musisz grac jest tyle możliwości na kasę. Możesz dołączać na misje i napady do znajomych lub innych graczy. Jeśli ma gta za friko z epic games to ma kasę i kilka posiadłości na rozruch taki zestaw kryminalisty początkującego
  15. Recon odpowiedział(a) na makskam temat w Poradniki i pytania
    No co ty. Za darmowy chcesz jeszcze kasę. Musisz se kupić nowy , a ten zostanie w rozliczeniu sprzedany. Tylko jak masz towar lub ulepszenia to przepadają
  16. A na mapie nie ma jej trzeba się tam udać wpierw
  17. Posiadłość sie tylko da zamienić , a pojazdy da sie sprzedać jesli nie są za 0$ Nie można przekazać nikomu swojej kasy. Tak jeśli masz z kim to mogą ci pomóc , ale muszą być w jednej organizacji. Nie można na takich sesjach sprzedawać Można za za to robić co chcesz np. misje lub przygotowania itp. Misja solo to ty tylko w niej jesteś jak sama nazwa wskazuje. Wieloosobowa chyba wiadomo Tu musisz sie zapoznac z regulaminem Tak jak nie jesteś prezesem lub prezydentem to szanse napadu na taką wytwórnię są zerowe. Nie ma ich
  18. Recon odpowiedział(a) na CoTyGosciu temat w Poradniki i pytania
    A masz kupione biuro
  19. Tak to jest kolejny problem R* . Albo niech dołącza przez lobby z telefonu lub przez zaproszenie na SC dołącz do gracza. Czasami zmiana sesji pomaga lub na offline.
  20. Tak musisz kupić mieszkanie wchodzisz do Meza Bank i tam na bunkier i odnów potem ulepszenia chyba są musi być mieszkanie ( to nie będzie mieszkanie , ale taka kanciapa z łóżkiem polowym)
  21. Masz jedną grę gta na steam tak ? czy dwie gry gta ? Z tą reinstalacją to ty się tak nie wyrywaj poczekaj. Jak to wygląda po ponownym uruchomieniu komputera ? możesz załączyć tu zrzut zobaczymy co i jak
  22. Co po za tym , że masz uruchomione gta jeszcze masz włączone ? za duże obciążenie graficzne jest. Wyłącz zbędne procesy blokują tylko pamięć. Możesz też zmniejszyć w ustawieniach wideo zbędne bajery. I będzie chodziła płynnie

Ostatnia aktywność

  1. Rockstar Games rozpoczęło właściwą kampanię promocyjną GTA 6. Firma zaprezentowała oficjalną okładkę gry i potwierdziła, że przedsprzedaż Grand Theft Auto VI wystartuje 25 czerwca 2026 roku. Na razie nie poznaliśmy cen ani zawartości poszczególnych edycji. Szczegóły powinny zostać ujawnione najpóźniej w dniu rozpoczęcia przedsprzedaży. Możliwe, że razem ze startem zamówień Rockstar opublikuje także Trailer 3 lub pierwszy większy materiał pokazujący rozgrywkę, ale nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Na stronie GTA 6 pojawił się również nowy screenshot przedstawiający Vice City o zachodzie słońca. Grafika ponownie pokazuje tropikalny klimat miasta, które będzie najważniejszą częścią fikcyjnego stanu Leonida. Rockstar przygotowało też niespodziankę dla graczy posiadających starsze wydania GTA 5. Od 18 czerwca właściciele gry na PlayStation 4 oraz cyfrowego wydania na Xbox One mogą bezpłatnie przejść na wersję dla PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wcześniej taka aktualizacja kosztowała 169 PLN. Nowsza wersja GTA 5 oferuje rozgrywkę w maksymalnie 60 klatkach na sekundę, poprawioną grafikę, wybrane efekty ray tracingu oraz krótsze czasy ładowania. Postępy z kampanii fabularnej i GTA Online można przenieść na nową konsolę. Na lipiec zapowiedziano natomiast dużą aktualizację GTA Online. Jej główną atrakcją będzie napad na galerię sztuki w Kortz Center. Akcja ma obejmować rozpoznanie kompleksu, przygotowania i wybór sposobu przeprowadzenia napadu. Do rozpoczęcia operacji potrzebne będzie studio artystyczne dodane do posiadanej rezydencji. Premiera GTA 6 odbędzie się 19 listopada 2026 roku na PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wersja na PC nadal nie została oficjalnie zapowiedziana. Jak podoba Wam się oficjalna okładka GTA 6? Zamierzacie zamówić grę od razu 25 czerwca, czy czekacie na informacje o cenach i dostępnych edycjach?
  2. Zamówienia przedpremierowe Grand Theft Auto VI będą oficjalnie dostępne już od 25 czerwca w sklepach sprzedaży cyfrowej oraz u innych wybranych sprzedawców. Sprawdź grafikę oficjalnej okładki, która jest również dostępna do pobrania ze strony rockstargames.com/VI.
  3. BoTak odpowiedział(a) na BoTak temat w Ogłoszenia
    o kandydaturę proszę się kierować na discordzie nick: Harvii
  4. BoTak odpowiedział(a) na BoTak temat w Serwery Roleplay
    tutaj będzie podany discord serwera kilka dni przed startem oraz IP serwera za kilka dni aktualizacja w tym poście.
  5. Witam chciałem sobie zagrać po dłuższej nie obecności w gta online na wersji enhanced z epic games ale gra stwierdziła że kompletnie sie nie uruchomi Uruchamia sie na dosłowną sekunde lub dwie czarny ekran i wywala do pulpitu reinstalowałem gre ze dwa razy wcześniej takiego problemu nie miałem

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.