Zarejestruj się
Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.
Treść opublikowana przez Recon
-
Nie wczytuje mi tekstur
A może masz włączona optymalizację w jeśli korzystasz z sterowników nVidi lub
-
Wspólne granie GTA Online na PC
Szukasz ekipy do grania! Twój wiek jest powyżej 24+ to dobrze. Jesteś komunikatywny lubisz grać! Dołączasz do ekipy! Napisz krótką wiadomość na tym forum, a też na socjal club. Gdyż ułatwia to nam nawiązanie kontaktu z Tobą oraz przesłanie zaproszenia na Discord. 1. Dołączasz do ekipy i wysyłasz zaproszenie do znajomych z krótką informacją. 2. Otrzymasz odpowiedź i zaproszenie na Discord. 3. Komunikacja głosowa to podstawa. Nie odpowiadasz na wiadomości lub uważasz, że komunikacja głosowa to zło. Więc to nie jest ekipa dla Ciebie. Zapraszamy zdecydowanych, którzy chcą się dobrze bawić po pracy w wolnym czasie. Niezbędne informacje :
-
TIGERGTA5 TG
Dołączasz do ekipy! Napisz krótką wiadomość na tym forum, a też na socjal club. Gdyż ułatwia to nam nawiązanie kontaktu z Tobą oraz przesłanie zaproszenia na Discord. 1. Dołączasz do ekipy i wysyłasz zaproszenie do znajomych z krótką informacją. 2. Otrzymasz odpowiedź i zaproszenie na Discord. 3. Komunikacja głosowa to podstawa. Nie odpowiadasz na wiadomości lub uważasz, że komunikacja głosowa to zło. Więc to nie jest ekipa dla Ciebie. Niezbędne informacje są w poście tematu początkowego, czyli u góry. Zapraszamy zdecydowanych, którzy chcą się dobrze bawić po pracy w wolnym czasie.
-
Misja U człowieka L
Udaj się w to miejsce na mapie pod ten znacznik L Lester
-
Gdzie są sejwy gta online?
Jak jesteś online to ESC i zmiana postaci tam kasujesz obecną
-
Problem z dołączeniem do znajomych
Zobacz w ustawieniach gry powinno być uruchomienie online. Jak będę po pracy dołączę zrzut
-
Słaba wydajność RTX 2070 S,Ryzen 2700X ,16GB
Skąd więc ten spadek skoro wszystko śmiga?
-
nie moge sie zalogować nie pamietam jaki email
Nie musisz podawać kodu to błąd tego się nie robi. To tak jakby podać hasło do konta. Oni bez tego potrafią zweryfikować tożsamość twoja z grą. Skoro masz nazwę e-maila to możesz odzyskać do niego hasło
-
Słaba wydajność RTX 2070 S,Ryzen 2700X ,16GB
RAM jakiej firmy? Jesteś połączony po kablu? Router lub modem ile ma lat? Tu może być, że masz źle skonfigurowany komputer. To są tylko moje przypuszczenia. I nie sugeruj się tym. Ale przy takiej karcie i dobrze skonfigurowanym kompie to ponad 150 do 200 FPS można wyciągnąć w gta, a innych grać jeszcze lepiej. Nie porównuj innych gier z GTA, to złożony świat.
-
nie moge sie zalogować nie pamietam jaki email
Co nie znasz nazwy emeila? Napisz do suportu w takim razie
-
Słaba wydajność RTX 2070 S,Ryzen 2700X ,16GB
Cześć możesz wypisać specyfikację tego kompa będzie łatwiej doszukać się słabych punktów Oraz podaj prędkość łącza internetowego , czy to jest połączenie WiFi, czy po kablu. Bo wg mnie masz źle dobrany i skonfigurowany sprzęt.
-
Wspólne granie GTA Online na PC
Cześć My też szukamy graczy , ale powyżej 24+ Jeśli chcesz to zapraszamy TIGERGTA5 TG
-
Nie mogę dołączyć do sesji przyjaciela
Sprawdźcie swoje ustawienia w profilu SC. Być może ustawienia prywatności nie pozwalają widzieć innych znajomych.
- Komputer do gier
-
Wystąpił nieznany błąd w funkcjonowaniu usługi Rockstar Games. Spróbuj ponownie później
Pisz do suportu
-
Wylogowano cię, ponieważ twoje zgłoszenie uwierzytelniające jest nieaktualne
Nie możesz przejść reCAPTCHA tak rozumiem ? A próbowałeś reinstalacji systemu z formatowaniem ? Jeśli to nie pomaga to napisz do Rockstaru załacz im zrzut i opisz dokładniej swoją sytuację im.
-
Problem z texturami
Czy korzystasz z WiFi ? , czy Twój komputer jest bezpośrednio po kablu. Twój router ile ma lat ? i jaką obsługuje prędkość i jaką masz szybkość internetu po kablu? jaką masz kość RAM ile ona ma pamięci , a ile karta graficzna jaki procesor
-
Nie można wczytać Social Club z powodu niekompletnej instalacji
A gdzie masz zainstalowaną grę ? to tam wchodzisz i kopiujesz ten folder z grą GTA V i przechodzisz na inny dysk np. B i tam tworzysz folder kopia GTA po otwarciu tego folderu wklej to wszystko. A podczas nowej instalacji GTA V uruchamiasz launcher i klikasz zainstaluj po utworzeniu się folderu z grą , czyli GTA V przerywasz proces instalacji. Teraz kopiujesz tą kopię jej zawartość do tego folderu co ma być zainstalowana to wszystko. Na dokładkę jeśli coś nie chodzi to robisz weryfikację plików gry. Czy teraz już rozumiesz
-
GTA V i FiveM - Nie uruchamia się
A samo gta się uruchamia i możesz zagrać bez FiveM ? Odinstaluj FiveM i wyczyść pliki rejestru po FiveM dopiero po prawidłowej deinstalacji. Sprawdź jak się zachowuje sama gra online. Dopiero po tym zobacz dalej .
-
GTA V i FiveM - Nie uruchamia się
Coś masz źle z FiveM, a nie grą. Musisz przejść na ich stronę i pobrać aktualizację.
-
GTA V i FiveM - Nie uruchamia się
Uruchom launcher i przejdź na ustawienia tam odszukaj jak na zamieszczonym zrzucie " Potwierdź zgodność plików" daj teraz " Sprawdź zgodność plików gry" . Zaczekaj , aż launcher zweryfikuje pliki i uzupełni braki w zapisie, czyli pobierze zaktualizowane pliki gry.
-
TIGERGTA5 TG
Dołączasz do ekipy!, więc wysyłasz krótka wiadomość i zaproszenie do znajomych na Socjal Club. Otrzymasz też zwrotną wiadomość z zaproszeniem na Discord.
-
TIGERGTA5 TG
Cześć będzie dobrze zapraszam. Jak masz discord do komunikacji to extra będzie. Wysyłam zaproszenie.
-
Zniknęły nieruchomości, bronie, samochody itd
Tak wszystko prawie wszystko zostanie przywrócone. Ale i będzie wielki chaos , a część pojazdów nie będzie już na swoich miejscach tylko porozrzucana.
-
Nie można wczytać Social Club z powodu niekompletnej instalacji
Nie musisz pobierać. Wystarczy zrobić kopie pliku gry i ją się wykorzystuje przy instalacji.
Ostatnia aktywność
-
Przedsprzedaż GTA 6 ruszy 25 czerwca
Rockstar Games rozpoczęło właściwą kampanię promocyjną GTA 6. Firma zaprezentowała oficjalną okładkę gry i potwierdziła, że przedsprzedaż Grand Theft Auto VI wystartuje 25 czerwca 2026 roku. Na razie nie poznaliśmy cen ani zawartości poszczególnych edycji. Szczegóły powinny zostać ujawnione najpóźniej w dniu rozpoczęcia przedsprzedaży. Możliwe, że razem ze startem zamówień Rockstar opublikuje także Trailer 3 lub pierwszy większy materiał pokazujący rozgrywkę, ale nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Na stronie GTA 6 pojawił się również nowy screenshot przedstawiający Vice City o zachodzie słońca. Grafika ponownie pokazuje tropikalny klimat miasta, które będzie najważniejszą częścią fikcyjnego stanu Leonida. Rockstar przygotowało też niespodziankę dla graczy posiadających starsze wydania GTA 5. Od 18 czerwca właściciele gry na PlayStation 4 oraz cyfrowego wydania na Xbox One mogą bezpłatnie przejść na wersję dla PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wcześniej taka aktualizacja kosztowała 169 PLN. Nowsza wersja GTA 5 oferuje rozgrywkę w maksymalnie 60 klatkach na sekundę, poprawioną grafikę, wybrane efekty ray tracingu oraz krótsze czasy ładowania. Postępy z kampanii fabularnej i GTA Online można przenieść na nową konsolę. Na lipiec zapowiedziano natomiast dużą aktualizację GTA Online. Jej główną atrakcją będzie napad na galerię sztuki w Kortz Center. Akcja ma obejmować rozpoznanie kompleksu, przygotowania i wybór sposobu przeprowadzenia napadu. Do rozpoczęcia operacji potrzebne będzie studio artystyczne dodane do posiadanej rezydencji. Premiera GTA 6 odbędzie się 19 listopada 2026 roku na PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wersja na PC nadal nie została oficjalnie zapowiedziana. Jak podoba Wam się oficjalna okładka GTA 6? Zamierzacie zamówić grę od razu 25 czerwca, czy czekacie na informacje o cenach i dostępnych edycjach?
-
Grand Theft Auto VI: ujawnienie grafiki oficjalnej okładki
Zamówienia przedpremierowe Grand Theft Auto VI będą oficjalnie dostępne już od 25 czerwca w sklepach sprzedaży cyfrowej oraz u innych wybranych sprzedawców. Sprawdź grafikę oficjalnej okładki, która jest również dostępna do pobrania ze strony rockstargames.com/VI.
- EclipseRP WL OFF
-
EclipseRP WL OFF
tutaj będzie podany discord serwera kilka dni przed startem oraz IP serwera za kilka dni aktualizacja w tym poście.
-
Nie ładuje mi sie gra
Witam chciałem sobie zagrać po dłuższej nie obecności w gta online na wersji enhanced z epic games ale gra stwierdziła że kompletnie sie nie uruchomi Uruchamia sie na dosłowną sekunde lub dwie czarny ekran i wywala do pulpitu reinstalowałem gre ze dwa razy wcześniej takiego problemu nie miałem