Zarejestruj się
Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.
Treść opublikowana przez W1ttmann
- Ekipa Los Santos Polish Squad szuka ludzi do gry GTA V PC
- Ekipa Los Santos Polish Squad szuka ludzi do gry GTA V PC
-
Wspólne granie GTA Online na PC
Zapraszamy do nas: https://gtaforum.pl/temat/4353-ekipa-los-santos-polish-squad-szuka-ludzi-do-gry-gta-v-pc/
-
Ekipa Los Santos Polish Squad szuka ludzi do gry GTA V PC
No właśnie my stawiamy przede wszystkim na wzajemną komunikację za pomocą mikrofonu. Dzięki temu można się usłyszeć, porozmawiać i w większym stopniu poznać. Jeśli chcesz to napisz mi na priv o swoim problemie z mikrofonem, może będę w stanie pomóc Ci go rozwiązać, a wtedy nie powinno być przeszkód byś mógł do nas dołączyć ?
- Ekipa Los Santos Polish Squad szuka ludzi do gry GTA V PC
-
Odpalony Barret i reszta tryhardów, wypierają się haksów.
Odświeżam, bo chciałem pozdrowić Spetsnaza i Demika aka Xero z "ekipy" 9thc ? Także ten, pozdrowienia od ekipy LSPS ?
-
Odpalony Barret i reszta tryhardów, wypierają się haksów.
- Odpalony Barret i reszta tryhardów, wypierają się haksów.
To powinno wyjaśniać wszystko jeśli chodzi o ekipę 9thc ? I tym razem nic im już nie da usuwanie ogłoszeń rekrutacyjnych i postów pod nimi, gdzie wszystko było opisane tak jak na tym filmie. Peace ?- Odpalony Barret i reszta tryhardów, wypierają się haksów.
ode mnie? ode mnie nic nie kupiłeś, bo ja takich rzeczy nie sprzedaję ? miałem nie raz, nawet dzisiaj na "waszej" sesji ? Takiego twora jak ty to zabije ta rzeczywistość właśnie ? Nawet już to robi, powoli, ale zawsze coś ? Dobrze widzieć, że przynajmniej masz tego świadomość. A tak między nami - zabijanie randomów na sesjach publicznych przy użyciu glitchy jest mega słabe. Ale nie bój się, karma wraca ? zawsze- Odpalony Barret i reszta tryhardów, wypierają się haksów.
jakbyś nie zauważył to sami zaczęliście dyskusje w tym temacie za pomocą konta o nazwie "Paletto" ? A temat nazywa się "Odpalony Barret i reszta tryhardów, wypierają się haksów". W sumie to idealnie do tego pasujecie, a nie chce mi się zakładać tematu "Odpalony Demik i reszta tryhardów, wypierają się haksów", więc korzystam z okazji skoro sami (o dziwo) potraficie znaleźć swoje właściwe miejsce ?- Odpalony Barret i reszta tryhardów, wypierają się haksów.
to już nie mogę siedzieć na sesji? czego jeszcze mi zabronisz? ;0- Odpalony Barret i reszta tryhardów, wypierają się haksów.
jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem to byś zobaczył odpowiedź ? wiesz gdzie ja mam "twoją sławę"? w d... mam lepsze rzeczy do robienia niż tracić akurat czas na takie g... jak ty i twoi koledzy ? To znaczy, że oprócz kont xero, Xerro (kiedyś Demik) posiadasz tutaj jeszcze konto Don_bambino ? Powiedz skąd biorą ci się te nazwy?- Odpalony Barret i reszta tryhardów, wypierają się haksów.
nie odpowiedziałeś mi na pytanie ? który film z YT ci w tym pomógł? Bo to z YT bierzesz info na ten temat prawda? ps co do odpalonych "tryhardów" możecie też dodać demika, spetsnaza, vegetę i kvcuu z 9thc, ale sorry, niech zgadnę - pewnie też będą się tego wypierać ? podaję na nich namiary: social club: https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/9th_company_pl/hierarchy- Odpalony Barret i reszta tryhardów, wypierają się haksów.
Demik Demik... nie pogrążaj się bardziej niż już to zrobiłeś ? Fajnie tam siedzieć na glitchu w garażu w La Mesa?- Odpalony Barret i reszta tryhardów, wypierają się haksów.
@Paletto Widać, że jest skuteczne skoro masz problem ? @Dejwu Polecam 9thc w tym celu, bo sami startują do innych a jak oddasz im ich sposobem to od razu piszą o "tryhardach" Hipokryzja w ch... ziom ?- Ekipa Los Santos Polish Squad szuka ludzi do gry GTA V PC
No po prostu ręce opadają... Każda ekipa, nawet 9thc ma jakieś wymagania. My mamy takie a nie inne, nie podobają ci się to nie dołączaj, proste ? Nikt na siłę nikogo do niczego nie zmusza ?- Ekipa Los Santos Polish Squad szuka ludzi do gry GTA V PC
Powiedz, serio jesteś aż taki głupi? Czy ja komuś coś zabraniam tutaj? Próbujesz nieudolnie zmienić temat i odwrócić kota ogonem. Sorry, ale takie coś nie przejdzie, bez odbioru ?- Ekipa Los Santos Polish Squad szuka ludzi do gry GTA V PC
Różnica jest spora, ale ty i tak tego nie zrozumiesz. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że wy robicie i jedno i drugie (glitche + mody) ?- Ekipa Los Santos Polish Squad szuka ludzi do gry GTA V PC
Mówisz o kvcuu, który to wszystko zaczął? Wyleciał za lvl up i nie mógł pogodzić się z tym faktem, dlatego też rozpoczął tą całą gównoburzę. I wiesz co, najlepsze jest to, że nadal mu nie przeszło i chciałby u nas być, ale nie może ? Hipokryzja w czystej postaci ?- Ekipa Los Santos Polish Squad szuka ludzi do gry GTA V PC
Drogie dziecko. Jak masz pier... głupoty to lepiej zamilcz i rób "karierę" w ekipie 9thc, gdzie większość to typki ze ściągniętym modmenu. Nigdy u nas nie byłeś i nie będziesz, a twoje próby odgryzienia się za posty pod tematem ekipy 9thc są tak nieudolne jak tok twojego rozumowania. A tak poza tym to polecam czytanie ze zrozumieniem, choć w twoim przypadku na edukowanie się jest już za późno, bo do tego pustego łba nic mądrego już raczej nie wejdzie ?- Wspólne granie GTA Online na PC
Zapraszamy do nas ? https://gtaforum.pl/temat/4353-ekipa-los-santos-polish-squad-szuka-ludzi-do-gry-gta-v-pc/- Ekipa Los Santos Polish Squad szuka ludzi do gry GTA V PC
Odświeżam ? Przyda nam się kilka nowych osób ? A oto nasz najnowszy film: Więcej filmów znajdziecie na naszym kanale YouTube: GTA V LS Polish Squad ? Zapraszamy do oglądania i dołączania do naszej ekipy ?- Ekipa Los Santos Polish Squad szuka ludzi do gry GTA V PC
"pedalstw" w GTA jest wiele, nie będę publicznie wymieniał, co nimi jest a co nie, pozostawię to subiektywnej ocenie ? poza tym tak jak napisałem wyżej, kolega miał przyzwany czołg, odrodził się w dość znacznej odległości od tego miejsca, w którym da się zrobić ten glitch, więc żeby nie dostać po drodze włączył sobie tryb pasywny, po czym dojechał na miejsce, wyłaczył ten tryb i poszedł nagrać jak zostaje zabity w "pedalski" sposób, dziękuję za uwagę, dobranoc ?- Ekipa Los Santos Polish Squad szuka ludzi do gry GTA V PC
@Namo x_XSatanX_x to akurat nie ja, mnie tam w ogóle nie było :) Poza tym musiał tam jakoś dojechać, żeby nie dostać po drodze, bo jak wiadomo czołgi przyciągają jak magnes. Zresztą w dalszej części widać, że ją wyłączył, by specjalnie nagrać to jak ginie ;)- Ekipa Los Santos Polish Squad szuka ludzi do gry GTA V PC
Ty już skilla pokazałeś Demik jak umiesz tylko z glitcha zabijać, więc drogie dziecko zamilcz i nie pogrążaj się już więcej ? A jak chciałeś się za to odgryźć to sorry, ale coś ci nie wyszło ? No i wasz capo Kvcuuu, który zasuwa wyłącznie na czitach, bo przecież bez nich nie potrafiłby nikogo zabić. Tak więc reasumując, szukajcie kolegów gdzie indziej, a najlepiej w realnym świecie, bo z tego wynika, że ich brak i waszym życiem jest tylko GTA. Bez odbioru ? PS Kvcuu - kiedy kolejny lvlup kupujesz? - Odpalony Barret i reszta tryhardów, wypierają się haksów.
Ostatnia aktywność
-
Przedsprzedaż GTA 6 ruszy 25 czerwca
Rockstar Games rozpoczęło właściwą kampanię promocyjną GTA 6. Firma zaprezentowała oficjalną okładkę gry i potwierdziła, że przedsprzedaż Grand Theft Auto VI wystartuje 25 czerwca 2026 roku. Na razie nie poznaliśmy cen ani zawartości poszczególnych edycji. Szczegóły powinny zostać ujawnione najpóźniej w dniu rozpoczęcia przedsprzedaży. Możliwe, że razem ze startem zamówień Rockstar opublikuje także Trailer 3 lub pierwszy większy materiał pokazujący rozgrywkę, ale nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Na stronie GTA 6 pojawił się również nowy screenshot przedstawiający Vice City o zachodzie słońca. Grafika ponownie pokazuje tropikalny klimat miasta, które będzie najważniejszą częścią fikcyjnego stanu Leonida. Rockstar przygotowało też niespodziankę dla graczy posiadających starsze wydania GTA 5. Od 18 czerwca właściciele gry na PlayStation 4 oraz cyfrowego wydania na Xbox One mogą bezpłatnie przejść na wersję dla PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wcześniej taka aktualizacja kosztowała 169 PLN. Nowsza wersja GTA 5 oferuje rozgrywkę w maksymalnie 60 klatkach na sekundę, poprawioną grafikę, wybrane efekty ray tracingu oraz krótsze czasy ładowania. Postępy z kampanii fabularnej i GTA Online można przenieść na nową konsolę. Na lipiec zapowiedziano natomiast dużą aktualizację GTA Online. Jej główną atrakcją będzie napad na galerię sztuki w Kortz Center. Akcja ma obejmować rozpoznanie kompleksu, przygotowania i wybór sposobu przeprowadzenia napadu. Do rozpoczęcia operacji potrzebne będzie studio artystyczne dodane do posiadanej rezydencji. Premiera GTA 6 odbędzie się 19 listopada 2026 roku na PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wersja na PC nadal nie została oficjalnie zapowiedziana. Jak podoba Wam się oficjalna okładka GTA 6? Zamierzacie zamówić grę od razu 25 czerwca, czy czekacie na informacje o cenach i dostępnych edycjach?
-
Grand Theft Auto VI: ujawnienie grafiki oficjalnej okładki
Zamówienia przedpremierowe Grand Theft Auto VI będą oficjalnie dostępne już od 25 czerwca w sklepach sprzedaży cyfrowej oraz u innych wybranych sprzedawców. Sprawdź grafikę oficjalnej okładki, która jest również dostępna do pobrania ze strony rockstargames.com/VI.
- EclipseRP WL OFF
-
EclipseRP WL OFF
tutaj będzie podany discord serwera kilka dni przed startem oraz IP serwera za kilka dni aktualizacja w tym poście.
-
Nie ładuje mi sie gra
Witam chciałem sobie zagrać po dłuższej nie obecności w gta online na wersji enhanced z epic games ale gra stwierdziła że kompletnie sie nie uruchomi Uruchamia sie na dosłowną sekunde lub dwie czarny ekran i wywala do pulpitu reinstalowałem gre ze dwa razy wcześniej takiego problemu nie miałem
Powiadomienie o plikach cookie
Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.