Skocz do zawartości

RouSS

Użytkownik
 • Zawartość

  35
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Nieistotny

Ostatnio na profilu byli

1421 wyświetleń profilu
 1. Jest to video poradnik mojego autorstwa po polsku. Sory za ivonę ale mój głos wkurzał by jeszcze bardziej.
 2. @Sosna94 Lepiej korzystać z level up. Nie warto szarpać sobie nerwów w money lobby.
 3. @Namo Właśnie ja już kupiłem pakiet prestiżowy i dostałem ubrania, lecz są to te ubrania które można dostać jako nagrody, tym czasem r* rozdawał ubrania na wielu eventach i to dawno temu. To o te ubrania mi chodzi.
 4. @Namo Siema mam pewną ofertę. Rockstar kiedyś w różnych eventach rozdawał różne elementy garderoby: teraz nie da się ich już odblokować, tylko pare koszulek jest do odblokowania w ramach nagrody. Czy jest opcja abyś zmodował mi te elementy?
 5. Szukam ekipy do grania napadów.Ważne żeby być ogarniętym nic więcej.Pisać na pw.
 6. @Namo Mam pewien problem z lvl up a mianolwicie nie odblokowałeś mi wszystkich kolorów w ls customs. Dalej zostały jakieś 4 a nie poto kupowałem lvl up żeby teraz robić 50 skokó kaskaderskich.
 7. ei co tag dugo hce jusz pieniondze daj je bo mam hore dzjeci - typowy użytkownik money lobby
 8. @Namo A jak niedawno modowałeś mi jedną postać i teraz zmodujesz mi drugą to nie bedzie banicji?
 9. @Namo Niedawno zrobiłem nową postać ma już 120 lvl bo przeniosłem z poprzedniej. Potrzebowałbym abyś odblokował na niej wszystkie modyfikacje,specjalne ciuchy,tatuaże i fryzury i max staty ale nie dobijał lvl i dał 200 mln. Ile byś chciał za to wszystko?
 10. @Namo I dobrze ze dalej jest, tu nie ma przynajmniej scammu albo generowania banow
 11. @Namo No pozamykali też strony z haxami min. menyoo czy force hax którego używałeś.
 12. @Namo Kiedyś nie banowali za coś takiego, pamiętam worki po 40 k na łeb i to z dużą czestotliwością.
 13. @Namo musisz zauważyć że większość czyta tylko 2 zdania i ile kosztuje a potem się sapią
 14. Coś w tym jest te money lobby jest dosyć wolne...... Dlatego lepiej kupić lvl up i mieć od razu a nie się pierdolić z neo

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum