Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

youscout

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

Wszystko napisane przez youscout

 1. Co za temat. Nie ukradli tylko Twoja nie wiedza sama cię pozbawiła tego motocykla przyszłości. Masz komunikaty ostrzegawcze i tak ładujesz jak nie masz miejsca w garażu. Został przeniesiony do przechowalni Rockstara, a dzwoniąc do ubezpieczalni możesz go dostać . Jeśli już nie widzisz tej opcji w menu to nie ma już opcji odzyskania, ale pisząc do Rockstar zwrócą ci. Zobacz w klubie motocyklowym jeśli posiadasz to tam też może być, ale nie musi.
 2. Trafiłeś na zbugowaną sesje przez cheatera. Zmień na inna. Lub wyłącz grę i włącz
 3. Otwórz ten link wpisz emeila z konta w epic games. Hasło powinno być takie jak w epic games Sprawdź jeszcze raz pocztę i po otwarciu kliknij w resetuj hasło - hasło powinno być takie same jak w epic. Jeśli to nie pomoże to pisz do suportu.
 4. Po potwierdzeniu w emeilu pojawiło się okno do resetowania hasła ? następnie możesz się już zalogować
 5. To tak jak napisałem podaj swojego emaila i nie pamiętasz hasła przyjdzie email z potwierdzeniem sprawdź pocztę spamu i potwierdź, ze nie jest to spam. Następnie potwierdź i wpisz nowe hasło
 6. Napisać do suportu emaila i podając emela , który nie istnieje na obecny. Oraz dane nazwa itp..
 7. Kliknij w ten link logowania wpisz emaila i kliknij nie pamiętasz hasła. Następnie sprawdź pocztę w śmieciach jeśli jest to potwierdź, ze nie jest to spam i następnie potwierdź . Wpisz nowe hasło i kolejne potwierdź swoje hasło. Powinno działać
 8. A czy jesteś zarejestrowana na SC A grę z skąd masz z np. z epic , steam , czy normalnie kupione na płytach lub tylko klucz z czy już grałaś z gta masz swoją nazwę gracza
 9. Witam! Proszę przybliż temat tj rozwiń w czym problem tkwi. Ja się tylko mogę po zrzucie, że problem tkwi w logowaniu na SC czy tak?
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online