Skocz do zawartości

Recommended Posts

Namo    1464

Słynny glitch który pozwalał ukończyć Pacific Standard Kurmą został dziś spatchowany [*] Ponad rok się trzymał :-)

• Lubię to 1

Namo    1464
1 godzinę temu, Smietana napisał:

Na PC też

Ponoć już nie jesteś w stanie wejść do tego garażu z Kuruma na każdej platformie.

Smietana    7

Masakra jakaś kombinujesz jak koń pod górkę żeby dojechać do celu . Ja już jechałem pojazdem SWAT lub radiowozem ale całości łupu nie dowieziesz :/

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez WolakXD
      Siema , 
      Mam chęc pogrania w GTA online ,
      jest problem bo gdy wciśne przycisk home , wejde w ustawienia i tam w sieć,
      to pisze mi UPD czy tam NAT  jest zablokowane
      Mam internet z VEctry więc nie da się grzebać w ustawieniach routera
      Chodzi tu chyba o przekierowanie portów ale nwm jak to zrobić i czy to to
      Prosze o pomoc 
      Pozdrawiam!
    • Przez Cacerus
      Siemanko Ludziska
      Mam mały problem otóż  miałem bana na swoim koncie z gta V i niestety nie moge zalogowac sie na social club.Pisałem do pomocy technicznej jednak poprosili mnie o dowód zakupu i klucz produktu którego nie posiadam.Konto było kupione przez internet jednak kontaktu ze sprzedawcą się urwał. Czy byłby ktoś tak miły i podał mi swój login i hasło ? Chodzi mi o zalogowanie sie a potem bede grał offline Gdyby był ktoś chętny to prosiłbym napisać na PRIV. Mam nadzieję , że ktoś się znajdzie i mi pomoże .Konto może być nawet z banem.
      W załączniku dołączam screena aby potwierdzić, że posiadam gre na komputerze.