Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Gra nie wykorzystuje całej pamięci karty graficznej

Opublikowano

Witam. 

Kupiłem niedawno laptopa do gier  i zainstalowałem na nim GTA 5, pogrzebałem troche w ustawieniach graficznych i zauważyłem ze gra nie jest w stanie nawet w połowie wykorzystać pamieci wideo GTX 1060 6gb. Jestem w stanie grac przy 60FPS nie przekraczając 2,5 gb pamieci karty graficznej gdzie moja karta posiada 6gb pamieci. Podkrecajac grafike w ustawieniach do 3gb pamieci zaczyna się lekki pokaz slajdów juz nie wspominając o podkreceniu ustawien do 4gb w górę gdzie pasek zużycia pamięci jest dalej zielony. Szukałem troche w internecie rozwiązania lecz nic ciekawego nie znalazłem. Grzebałem w ustawieniach karty, dałem starsze sterowniki i na odwrót, ale to nic nie dało. Ignorowanie limitów karty w ustawieniach nic nie zmieniło. Liczę na waszą pomoc, może wy bedziecie w stanie cos wymyslić. Dodam tylko ze w innych grach nie ma takich problemów i idzie wszystko bez problemu. 

Acer nitro 5:

GTX 1060 6gb

i7-8750h 6 rdzeni 

8gb RAM DDR4

Win 10 64 bit

  • Odpowiedzi 2
  • Wyświetleń 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 19.11.2019 o 16:50, jogus789 napisał:

Witam. 

Kupiłem niedawno laptopa do gier  i zainstalowałem na nim GTA 5, pogrzebałem troche w ustawieniach graficznych i zauważyłem ze gra nie jest w stanie nawet w połowie wykorzystać pamieci wideo GTX 1060 6gb. Jestem w stanie grac przy 60FPS nie przekraczając 2,5 gb pamieci karty graficznej gdzie moja karta posiada 6gb pamieci. Podkrecajac grafike w ustawieniach do 3gb pamieci zaczyna się lekki pokaz slajdów juz nie wspominając o podkreceniu ustawien do 4gb w górę gdzie pasek zużycia pamięci jest dalej zielony. Szukałem troche w internecie rozwiązania lecz nic ciekawego nie znalazłem. Grzebałem w ustawieniach karty, dałem starsze sterowniki i na odwrót, ale to nic nie dało. Ignorowanie limitów karty w ustawieniach nic nie zmieniło. Liczę na waszą pomoc, może wy bedziecie w stanie cos wymyslić. Dodam tylko ze w innych grach nie ma takich problemów i idzie wszystko bez problemu. 

Acer nitro 5:

GTX 1060 6gb

i7-8750h 6 rdzeni 

8gb RAM DDR4

Win 10 64 bit

I ty masz problem techniczny? dziwne jak ja coś podkręcam to, to ma zawsze większe obroty, a u ciebie spada 

Zauważ kiedy postało GTAV, a kiedy ta karta graficzna i sam se odpowiedz . Ustaw wszystko na max i graj nie szukaj. Bo wiedza jest dla wtajemniczonych, a radcy są w cenie.

Wg mnie piszesz bez sensu.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak mam ustawić wszytsko na max skoro spadaja mi klatki do 15? Nie interesowała by mnie pamiec karty graficznej jesli wszystko by chodziło płynnie

Edytowane przez jogus789

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.