Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowany post

Witam,

Problem wygląda następująco, instaluje sobie grę i kiedy się loguje całe okno jest jakby ucięte, nie mam przycisku "zagraj" etc. Sama moja nazwa użytkownika jest ucięta. Próbowałem znaleźć pliki odpowiadające za to okno, znalazłem laucher.txt i jest napisane "Window size: 690 x 496" więc zmieniłem na inną wartość 1280x720, ale nawet to nie pomogło. Zainstalowałem grę ponownie i nadal problem jest taki sam, więc straciłem 2h życia a nawet nie pograłem dzisiaj :))) dodam, że rok temu jak grałem w GTA było wszystko okej.

Bez tytułu.png

• Odpowiedzi 1
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

2 godziny temu, Kefaveli napisał:

Witam,

Problem wygląda następująco, instaluje sobie grę i kiedy się loguje całe okno jest jakby ucięte, nie mam przycisku "zagraj" etc. Sama moja nazwa użytkownika jest ucięta. Próbowałem znaleźć pliki odpowiadające za to okno, znalazłem laucher.txt i jest napisane "Window size: 690 x 496" więc zmieniłem na inną wartość 1280x720, ale nawet to nie pomogło. Zainstalowałem grę ponownie i nadal problem jest taki sam, więc straciłem 2h życia a nawet nie pograłem dzisiaj :))) dodam, że rok temu jak grałem w GTA było wszystko okej.

Bez tytułu.png

Rok to całe wieki. A tu się b.dużo pozmieniało .

Na stronie rocstar jest nowy launcher przez , którego to teraz działa wszystko. Nowy Launcher

• Dzięki 1