Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czesc. Mam problem taki ze jak mam menu główne w GTA 5 nie mam przycisku Online. A jak wejdę na online muszę zawsze potwierdzać politykę Rock Star. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mateulele napisał:

muszę zawsze potwierdzać politykę Rock Star

Masz uszkodzony save.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też to mam tyle że jeszcze po uruchomieniu gry musze ustawić jasność (zawsze) i jeszcze zmienia mi czułość myszy i celownik. Robiłem reinstal ale to nic nie dało. Pobierałem przez płyty na sc. Jest na to jakas rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz


Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy i gracze prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do wspólnej gry.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×