Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

Cześć. Mam problem, 2 lata nie odpalałem gta, ostatnio pobrałem rockstara ponieważ chciałem sobie popykać, ale musiałem zweryfikować swój adres e-mail który już niestety nie istnieje. Próbowałem odzyskać hasłodo skrzynki ale się nie udało. Napisałem więc do supportu onet poprosić o zmianę hasła, wypełniłem wszystko itp, i dziś mi odpisali że podany adres e-mail został usunięty. Teraz nie wiem co robić czy pisać do supportu o zmiane emailu czy jak kompletnie nie ogarniam. Byłbym wdzięczny...

gta2.PNG

gta.PNG

• Odpowiedzi 1
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Popularne posty

Oczywiście, że tak. No chyba, że założysz nowy. Ale, czy to zadziała musisz sprawdzić. Kto usunął i dlaczego? Niech dojdą 

Zdjęcia z postu

8 godzin temu, buchar00 napisał:

Cześć. Mam problem, 2 lata nie odpalałem gta, ostatnio pobrałem rockstara ponieważ chciałem sobie popykać, ale musiałem zweryfikować swój adres e-mail który już niestety nie istnieje. Próbowałem odzyskać hasłodo skrzynki ale się nie udało. Napisałem więc do supportu onet poprosić o zmianę hasła, wypełniłem wszystko itp, i dziś mi odpisali że podany adres e-mail został usunięty. Teraz nie wiem co robić czy pisać do supportu o zmiane emailu czy jak kompletnie nie ogarniam. Byłbym wdzięczny...

gta2.PNG

gta.PNG

Oczywiście, że tak. No chyba, że założysz nowy. Ale, czy to zadziała musisz sprawdzić. Kto usunął i dlaczego? Niech dojdą 

• Lubię to 1

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez Krzysiu_FlowRP
      ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ » [PL] FlowRP.PL| [15+] « ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
      ❂││64 Sloty ❂│
      │Dobra Optymalizacja ❂│
      │WhiteListe [ON] ❂│
      │ Doświadczeni developerzy ❂│
      │Aktywną i doświadczoną Administracje ❂│
      │Wiele Narkotyków ❂││Ciekawe skrypty ❂│
      │Szybką pomoc ❂││Dużo customowych aut ❂│
      │Dużo customowych ubrań ❂│
      │Rozbudowane Frakcje Publiczne ❂│
      │Możliwość założenia własnej organizacji przestępcze ❂│
      │Możliwość stworzenia własnej firmy
      ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
      ❂│Discord: https://discord.gg/xFQQRNwm
    • Przez BosiuuQ
      Witamy Was wszystkich bardzo serdecznie w zapowiedzi serwera LastCity. Przychodzimy do was z odsłoną nowego serwera. Nasz serwer jest tworzony z pasji, zrobienia czegoś, gdzie będziecie mogli razem z znajomymi lub samemu mogli spędzić czas wolny. Pragniemy zagościć na scenie Fivem dłuższy czas, mam nadzieję, że nam w tym pomożecie! Jesteśmy nastawieni, że będziemy chcieli małymi kroczkami budować swoje community, wiec na pewno szybko się nie poddamy i będziemy ciągle walczyć. Naszym głównym celem jest stworzenie ,,idealnego" miejsca dla was do spędzania wolnego czasu i odgrywania dowolnego RP w klasycznej wersji z lekką dawką nowości. Pamiętaj, u nas ogranicza się tylko twoja wyobraźnia i lekko regulamin.

Administracja jest zgraną oraz pracowitą ekipą. Każdy ma swoje obowiązki, które wypełnia je jak najlepiej. Oczywiście nie jesteśmy zamknięci i na naszym discordzie prowadzimy rekrutacje na Opiekuna. Jesteśmy tylko ludźmi nie robotami, ale starami się jak możemy i zawsze każdy z was otrzyma od nas pomoc lub nawet można z nami pogadać.

Ekonomia, trochę ciężka sprawa. Niektórzy lubią mega Easy, a niektórzy totalny hard. My jako administracja jesteśmy również graczami i przeprowadziliśmy kilka ankiet i wychodzimy z inicjatywy, że chcemy zrobić serwer na dłuższą rozgrywkę. Wprowadzamy ekonomię Medium oraz wiele rzeczy do kupienia Od zwykłego chleba, po autach a kończąc na wykupieniu nawet własnego lokalu czy sklepu spożywczego. Jeżeli będzie wam to mało to będziecie mogli ekipę zabrać na golfa czy kręgle. Chcemy was zaskoczyć i wprowadzić coś więcej niż tylko zbieranie pieniędzy na ,,klamki" oraz samochody.

Znajdziesz u nas: Ponad 200 domów, możliwość kupna, sprzedania, oddania lub wynajęcia dla innego gracza.
      Metro i pociągi do których można wchodzić i jechać.
      Niecodzienne rozwiązania dla służb porządkowych, czyli praca NPC, (EMS mogą wozić lokalnych do szpitala i zarabiać za to pieniądze podczas, gdy na serwerze nie ma dużo graczy, albo wezwań | mechanicy mogą holować auta lokalnych i zwozić je na specjalny parking).
      Wiele firm dla graczy takich jak: siłownia (dająca efekt podczas ćwiczeń), restauracje, fastfoody (przykladowo McDonald's, KFC) kluby i tak dalej...
      Zaawansowana kolejka z rodzajami biletów.
      6GB aut i motorów (z menu pojazdów oraz tempomatem) importowanych z możliwościami: pchania zepsutych pojazdów, chowanie się w bagażniku itp.
      Dużo customowych ubrań, czapek, toreb i wiele innych...
      Tatuaże działają w 100% (są napisane od nowa, nie tak jak na innych wyspach zbugowane) i jest ich aż 150 do wyboru!
      Wiele interiorów Wiele radiowozów i karetek ze skonfigurowanymi handlingami oraz jednakowym oznaczeniem!
      Tablet dla LSPD, LSC, EMS, Taxi!
      Napady na banki (zaawansowane napady na banki inspirowane pay day 2), ciężarówki z pieniędzmi, sklepy, jubiler i kasy fiskalne, vany z narkotykami i wiele więcej o których nie chcemy zdradzać
      /me oraz /do w postaci 3D,
      tysiące animacji + rekwizyty, dowód i odznaka pokazywane są z animacjami.
      -Oraz wiele innych rzeczy, za dużo by wymieniać...

Discord: https://discord.gg/UKYF9Q2YZv
      Fanpage: https://tiny.pl/rs8w9
      Instagram: https://tiny.pl/rs8dj
      Kanał YT: https://tiny.pl/rs8wj
      Nazwa serwera: LastCity
      Tryb: Medium Roleplay
      Platforma: Fivem
      Ilość slotów: 64
      Ip: Soon..

Szukamy ludzi do frakcji jak i administracji. Pozdrawiamy cieplutko, zapraszamy Was wszystkich chętnych do wspólnej zabawy i życzymy miłego dnia! : Marcinek#5064
    • Przez RocketRP
      RocketRP 🚀 to serwer stworzony przede wszystkim aby sprawiać frajdę graczom!

Kto nie chciałby zostać groźnym gangsterem lub policjantem, stojącym na czele porządku w mieście ?

U nas to możliwe ,bądź tylko kim zechcesz! 

Co nas odróżnia od innych serwerów? Uważnie słuchamy naszych graczy. Uważamy że właśnie gracze powinni decydować o serwerze ponieważ to właśnie oni tworzą wspaniałą społeczność naszej wyspy.

Co znajdziecie na wyspie RocketRP?🏝
      >Wyjątkowe prace ‍👷‍♂️

- Potrzebujesz szybko kasy, ale chcesz obejść się bez zbędnych zobowiązań? Na naszej wyspie to nic trudnego! W urzędzie pracy czeka na ciebie wiele ofert, wystarczy że wybierzesz jedną z interesujących cię prac i gotowe.

>Wiele importowanych pojazdów 🚗

-Zadbaliśmy o to aby każdy mógł kupić samochód swoich marzeń. Przecież,kto nie marzy o przejażdżce mustangiem o zachodzie słońca?.

>Wspaniałą społeczność ✌

- Wspaniała społeczność do której ty i twoi przyjaciele możecie dołączyć oraz tworzyć ją razem z nami!

>Bardzo dobrą optymalizację 😊

- Zmyślą o graczach ze słabszym sprzętem komputerowym, jednym z naszych głównych celów była znakomita optymalizacja, aby każdy gracz mógł grać bez lagów i na równym poziomie z innymi.
      >Dynamiczne sloty. 🌊
      - Zapewnia odciążenie zasobów serwera,co minimalizuje lagi
      >Jesteśmy otwarci na propozycję 🤝
      - Masz pomysł na biznes? Nie ma problemu! Napisz do nas a na pewno przegadamy sprawę!

Więcej informacji znajdziesz na naszym serwerze Discord https://discord.gg/MFSyVVaa2g
      Lub na naszej stronie internetowej http://rocketplay.pl🖥

Do zobaczenia na RocketRP. Odleć z nami ! 🚀

• Przez martakal300
      Siema, jak włączam gta 5, to wyskakuje mi error ERR_FIL_PACK_3 "corrupt game data. Please reboot or reinstall" jak coś nie instalowałem żadnych modów ponieważ to było moje pierwsze uruchomienie, reinstalacja nie wchodzi w grę, bo A. te GTA ważyło prawie 100GB i bym prędzej umarł niż by się pobrało, B. pewnie znowu wyskoczy ten error
    • Przez DiabelekOfficial
      Nazwa serwera: Classic Roleplay
      Tryb: Hardcore Roleplay
      Platforma: Fivem
      Opis:
      Ze względu na małą kreatywność innych twórców serwerów postanowiliśmy wraz ze zgraną i doświadczoną grupą znajomych stworzyć własny projekt, będzie to serwer który będzie się opierał na KLASYCZNYCH zasadach jak za starych czasów fivem'a, będziemy nastawieni na wysoki poziom roleplay'u a sam w sobie serwer i budowana społeczność jest budowana przez graczy dla graczy - sam w sobie serwer będzie opierał się na ekonomii HARD która została wybrana w ankiecie przez naszą społeczność również postanowiliśmy zostać innowacyjnym projektem więc stworzyliśmy granicę na mapie która będzie miała charakter dwóch różnych państw, pierwsze państwo - bardziej ustabilizowane, nastawione na legalne życie, opierające się na zasadach i prawie, drugie zaś państwo - skorumpowane w którym frakcje będą bardziej podatne na pieniądze, będzie w nim przeważał półświatek przestępczy oprócz tego postawiliśmy na rozbudowę prac legalnych i dorywczych, rozbudowaliśmy system narkotyków i napadów, skupiliśmy się na optymalizacji serwera tylko po to żeby gracze ze słabym sprzętem również czerpali radość z gry na NASZYM serwerze, naszym dlatego ponieważ to MY gracze go budujemy; w administracji są doświadczone osoby które chcą pomagać innym i są zaangażowane w projekt, w załodze deweloperskiej są również osoby które miały styczność z większymi projektami, stawiamy na innowacyjność, optymalizację oraz kreatywność! 
      Jeżeli zaciekawiła Cię notka dotycząca NASZEGO serwera, chcemy zaprosić Cię na naszego discorda. 
      Discord: https://discord.gg/mmquGHMh6N
      Strona: https://classicroleplay.pl
      CLASSIC COMMUNITY 2021

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online