Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, mój kolega chciałby zakupić jordans menu albo menyoo i chce wiedzieć który lepszy i czy za dodawanie level/hajsu jest ban 

Dzięki za odpowiedź :) (Gdzie można wgl kupić jordans menu ? Bo wiem gdzie menyoo ale nie wiem gdzie jordans)

Pietrx    0

Powiem tak. Nic nie jest niewykrywalne. Tu płaci się za sposób. Jeden sposób wykorzystania luki zostanie załatany to szukają innego. Osobiście mam konto zmodowane przez darmowe haxy. Tak, darmowe. Jedne z nielicznych co są na bieżąco aktualizowane. 2 tygodnie temu modowałem 2 nowe konta. Obydwa po 1 lvl i z 1h online. Podowanie polegało na zwiększeniu lvl z 1 na 120, danie po 900mld do banku, max staty i wszystko odblokowane. Obydwa konta do tej pory działają bez problemu. Moje prywatne 3 konto też było modowane z 2 miechy temu. Również działało. Tak. Działało. A dlaczego działało? Bo brakowało mi hajsu i użyłem 90mil stealth akurat dzień po tym jak to załatali. Po praktycznie równo 24h był ban. Na tamtych 2 kontach użyłem 15mil stealth które na dzień dzisiejszy jest niewykrywalne. Cały czas mowa o darmowych haxach. Tydzień temu kupiłem haxa za 10$ i konto za 3$ na testy. I też dobrze sobie radzi. A wręcz nawet mnie zaskoczyło. Wszystko pod jeden klik. Elegancko zmodowało konto. Po 5 dniach jak nie było bana to zacząłem zagłębiać się w jego funkcje. Używałem praktycznie wszystkiego prócz doczepiania obiektów do graczy (resp worków z hajsem, stawianie obiektów, respo pojazdów, modyfikacje pojazdów, modyfikacje broni, teleportacja wszystkich, edycja wszystkich etc...). Historia nauczyła mnie, że jest to wykrywalne. :P Minęły od tego 2 dni konto nadal śmiga. Ale oczywiście wszystko wykonywane ze wszelką starannością by nikt nie poznał, że to ja (ukryta postać, nick, wykrywanie czy ktoś mnie zreportował etc...). W opcjach szczegółowych (w cheacie) widzę, że oznaczyli jako "high earner" a jako "cheater" nie. Jak w przeciągu tygodnia nie będzie bana to napiszę ticket do R* z jakimś błahym problemem. np. ustawię sobie 1 poziom i będę chciał odzyskać konto posiadając miliony na koncie. :) Zobaczymy. Kumplowi ukradli konto. Z kilku mln zrobiło się kilka mld. Oddali mu konto, gotówki nie edytowali i teraz lata z modowanym kontem. :D

Pietrx    0

Chciałbym tylko zaznaczyć, że tylko cierpliwi zostaną wynagrodzeni i dobrze doinformowani. Na pewno nie może to polegać na tym, że widzisz temat w necie dotyczący danego haxa i już go używasz. Wczoraj była aktualizacja anty-cheata w GTAO. Dodali wykrywanie niemożliwych akcji w krótkim czasie. (Z dupy nagle 120lv z 30, duża ilość gotówki, stealch monet, odblokowywanie stat etc...) Wszelkie aktualizacje trzeba na bieżąco śledzić i wykorzystywać w najsłabszym do wykrycia momencie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Ferox
      Czy sa one dobe jak na darmowe cheaty? Jaka jest szansa ze dostane bana uzywajac tylko infinity ammo zwiekszony dmg oraz goda i teleportacji w misjach? Jak sa slabe to moze polecicie jakies dobre najlepiej darmowe.