Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, mój kolega chciałby zakupić jordans menu albo menyoo i chce wiedzieć który lepszy i czy za dodawanie level/hajsu jest ban 

Dzięki za odpowiedź :) (Gdzie można wgl kupić jordans menu ? Bo wiem gdzie menyoo ale nie wiem gdzie jordans)

Powiem tak. Nic nie jest niewykrywalne. Tu płaci się za sposób. Jeden sposób wykorzystania luki zostanie załatany to szukają innego. Osobiście mam konto zmodowane przez darmowe haxy. Tak, darmowe. Jedne z nielicznych co są na bieżąco aktualizowane. 2 tygodnie temu modowałem 2 nowe konta. Obydwa po 1 lvl i z 1h online. Podowanie polegało na zwiększeniu lvl z 1 na 120, danie po 900mld do banku, max staty i wszystko odblokowane. Obydwa konta do tej pory działają bez problemu. Moje prywatne 3 konto też było modowane z 2 miechy temu. Również działało. Tak. Działało. A dlaczego działało? Bo brakowało mi hajsu i użyłem 90mil stealth akurat dzień po tym jak to załatali. Po praktycznie równo 24h był ban. Na tamtych 2 kontach użyłem 15mil stealth które na dzień dzisiejszy jest niewykrywalne. Cały czas mowa o darmowych haxach. Tydzień temu kupiłem haxa za 10$ i konto za 3$ na testy. I też dobrze sobie radzi. A wręcz nawet mnie zaskoczyło. Wszystko pod jeden klik. Elegancko zmodowało konto. Po 5 dniach jak nie było bana to zacząłem zagłębiać się w jego funkcje. Używałem praktycznie wszystkiego prócz doczepiania obiektów do graczy (resp worków z hajsem, stawianie obiektów, respo pojazdów, modyfikacje pojazdów, modyfikacje broni, teleportacja wszystkich, edycja wszystkich etc...). Historia nauczyła mnie, że jest to wykrywalne. :P Minęły od tego 2 dni konto nadal śmiga. Ale oczywiście wszystko wykonywane ze wszelką starannością by nikt nie poznał, że to ja (ukryta postać, nick, wykrywanie czy ktoś mnie zreportował etc...). W opcjach szczegółowych (w cheacie) widzę, że oznaczyli jako "high earner" a jako "cheater" nie. Jak w przeciągu tygodnia nie będzie bana to napiszę ticket do R* z jakimś błahym problemem. np. ustawię sobie 1 poziom i będę chciał odzyskać konto posiadając miliony na koncie. :) Zobaczymy. Kumplowi ukradli konto. Z kilku mln zrobiło się kilka mld. Oddali mu konto, gotówki nie edytowali i teraz lata z modowanym kontem. :D

Chciałbym tylko zaznaczyć, że tylko cierpliwi zostaną wynagrodzeni i dobrze doinformowani. Na pewno nie może to polegać na tym, że widzisz temat w necie dotyczący danego haxa i już go używasz. Wczoraj była aktualizacja anty-cheata w GTAO. Dodali wykrywanie niemożliwych akcji w krótkim czasie. (Z dupy nagle 120lv z 30, duża ilość gotówki, stealch monet, odblokowywanie stat etc...) Wszelkie aktualizacje trzeba na bieżąco śledzić i wykorzystywać w najsłabszym do wykrycia momencie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez kogucik123
      Witam poszukuje dobrych wariatów do wspólnej gry w gta online nie wymagany jest poziom, wiek najlepiej skończone 16. Jeżeli chciałbyś ze mną zagrać to dodaj mnie na steam i napisz wiadomość że chcesz ze mną zagrać  
      mój steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198129704920/  wojt3k.!  <===== 
      SC :  https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/kogucik12  kogucik12 <=====
    • Przez RouSS
      Szukam ekipy do grania napadów.Ważne żeby być ogarniętym nic więcej.Pisać na pw.
    • Przez Kilkam
      Szukam ogarnietych ludzi z tsem 
      zapraszajcie na social club nick: Brudassek 

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy i gracze prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do wspólnej gry.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.