Maciek

Frajerzy do odstrzału z Ekipy

99 postów w tym temacie

Już wielu graczy wspominało na temat gracza Adrian068-PL. Sam dzisiaj byłem świadkiem jego zachowania kiedy próbował mnie zabić. Inni gracze mówili że co chwile zmienia ekipy bądź też próbował ich zabić.
Myślę że jego czas w tej ekipie dobiegł końca ale to już zależy od ciebie Namo. Ci, którzy też się spotkali z takim zachowaniem tego gracza niech się wypowiadają. Pozdro mordeczki. :)

7 osób lubią to

Mnie też ten skurwiel chciał zabijać a i namo jego czasem widuje na Team Speek tylko się nic nie odzywa 

No to teraz tylko czekać aż wejdzie i bana mu dać xD i z ekipy wyjebać ale to już zależy od namo co zrobi ;)

Napisano (edytowany)

Witam, chce złożyć skargę na gracza keflan, ponieważ bez zgody użytkowników kanału "123" na strefie tymczasowej na kanale dwu osobowym który przeniósł użytkownika "ciastek24602" na kanał "123".
Chce aby owy gracz przenoszący, użytkownika "ciastek24602" czyli "keflan(matrix217)" został ukarany poprzez odebranie mu rangi donator.
Screen z Ts3: http://screenshot.sh/m7V14CwbyXkDS

Screenshot 2016-05-28 14-07-23.jpg

Edytowano przez NickusPL
Dodanie SS

1 minutę temu, NickusPL napisał:

Witam, chce złożyć skargę na gracza keflan, ponieważ bez zgody użytkowników kanału "123" na strefie tymczasowej na kanale dwu osobowym który przeniósł użytkownika "ciastek24602" na kanał "123".
Chce aby owy gracz przenoszący, użytkownika "ciastek24602" czyli "keflan(matrix217)" został ukarany poprzez odebranie mu rangi donator.
Screen z Ts3: http://screenshot.sh/m7V14CwbyXkDS

Screenshot 2016-05-28 14-07-23.jpg

Zgadzam się nikt nie pytał się mnie czy kolegi o zgodę.

Przed chwilą, Szwedziki napisał:

Po Pierwsze mamy 7 swiadków, że ciastek powiedział do keflana następujące słowa : Keflan przerzuć mnie na kanał 123

Lecz to nie oznacza że ma go tam przeniesć, nie sprawdził czy ma zgode na przeniesienie, ON JEST ODPOWIEDZIALNY ZA PRZENOSZENIE ZROUZM TO

ma takie pozwolenia gdyż jest donatorem i nie masz nic do tego

1 osoba lubi to

Napisano (edytowany)

5 minut temu, Gaway napisał:

ma takie pozwolenia gdyż jest donatorem i nie masz nic do tego

Ok, to napisze sobie na koszulce VIP. I to mi pozwoli np. Jest dom zamknięty(sąsiad) i wbijasz do niego bez pytania tak? BO CO? BO CI NAPIS VIP POZWALA?

Edytowano przez NickusPL

2 godziny temu, NickusPL napisał:

Ok, to napisze sobie na koszulce VIP. I to mi pozwoli np. Jest dom zamknięty(sąsiad) i wbijasz do niego bez pytania tak? BO CO? BO CI NAPIS VIP POZWALA?

xD 

Cytat

Napisac sb możesz ale on go dostał przez administratora ts to znaczy ze moze robić to co ta ranga mu pozwala

Mozliwe, ze niechcacy bo ci z ign mnie orali.. W kazdym razie enie bylo to specjalnie.. [SORRY]

Edytowano przez Piotrass

podczas zbierania paczek broqeo rozjebał paczkę,a następnie zabił mnie z rpg.

Lay5sST.jpg

pYNKEU0.jpg

Dnia 19.06.2016 o 13:06, Kubak napisał:

broqeo rozjebał paczkę,a następnie zabił mnie z rpg

zbanowany

założyciel ekipy i człowiek który ustala reguły i narzuca warunek posiadania ts nie miałby ts. weź użyj mózgu.

2 osoby lubią to

To nie skype ;) Wchodzisz na serwer i grasz z tymi co aktualnie są na ts'ie. Zwykle nicki są takie same lub podobne do tych z rockstara i forum.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Many891PL
      Hej. Szukam jakiejś stalej ekipy do pogrania w GTA V, od napadów po roznorodne zajecia grupowe. Mam 28 lat, komunikacja przez TS. Samemu nudno wiec szukam w normalnych ludzi do luznego grania. Moj lvl to 61. 
      Moj nim to Many891PL.  
    • Przez Jestem
      Cześć tak jak widzicie po tytule szukam ekipy mam 30lvl ale umiem w to grać ponieważ na ps3 miałem 160lvl bez niczyjej pomocy mam 12lat ale jestem ogarnięty mój nick do psn to mikrus45 więc jeśli zaciekawiło cie te ogłoszenie to wyślij mi zaproszenie do znajomych
    • Przez slu310
      Poszukuję osób do wspólnej gryw GTA 5 on-line  na ps4.Dodam że mogę grac tylko wieczorami ze względu na pracę jeżeli był by ktoś zainteresowany proszę napisać😁