Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

Witam gram w gta 5 i było fajnie do puki kiedy cheater dał mi miliard hajsu i chce go jakoś usunąć usuwałem postacie ale u tak s banku są pieniądze a gdy bym brał wszystkie pieniądze do portfela z banku to by potrwało mi 2 godziny i 12 minut jest jakiś szybki sposób brania pieniędzy z banku do portfela albo jak usunąć hajs?

Nie napisze do rockstar bo wydałem trochę tego hajsu i nie chce dostać bana

Edytowano przez Macio1848284
Zapomniałem dopisać
  • Odpowiedzi 10
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez _____
      1. czy do sprzedaży paczek i towaru z bunkra są potrzebne minimum 2 osoby czy da rade samemu?Jak podzielić zysk ze sprzedaży np. towaru z bunkra dla członków organizacji?
      2. czy opłaca się kupić salon gier i czy on coś daje?
      3.Jak podzielić zysk ze sprzedaży np. towaru z bunkra dla członków organizacji?
    • Przez Alosek
      Hej,
      mam mały problem, ponieważ kiedy wchodzę normalnie do gta, to zwykle wyświetlało mi się w wyborze tryb fabularny, ustawienia, wyjdź, online i jakieś tam 2x RP itp.
      Obecnie nie wyświetlają mi się tam te dwie ostatnie opcje od paru dni (online i 2xRP). Więc moje pytanie brzmi: to jest normalne? A jeśli nie to jak to naprawić/zmienić?
      Oczywiście mogę wejśc przez fabularny, ale jednak wolałbym bezpośrednio.

3majcie screena
    • Przez DJSHWIFJFJSJ
      Witam. Czy po zakupieniu terrorbyte'a jest możliwość modyfikacji jego wnętrza? Tzn. dodac warsztat broni i pojazdów? Jeśli tak to gdzie?
    • Przez TONIEBAN
      Witam
      dzisiaj jak w temacie chciałbym zapytać jak stuningować opressora MK 2 
      wiem że w terrobyte ale gdy zaparkowałem w terrobyte nie miałem możliwości tuningowania
      Pomoże ktoś?
    • Przez Furfagxd
      Hej jako że nie mam zbyt dużego doświadczenia w grę online i mam może kilkanaście godzin w tym trybie chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy którym po prostu nie ogarniam 😄 . Po pierwsze w klubie motocyklowym kupiłem sobie plantacje marihuany i rozpocząłem działalność, poulepszałem co się dało i ogarnąłem zasoby, wczoraj na wieczór gdy wszedłem do budynku gdzie jest ta plantacja była ona cała wypełniona przynajmniej wizualnie bo na paskach nic się nie ruszyło od początku tzn. zasoby i towar był kompletnie na zero, ktoś może wie o co chodzi? Zastanawiam się również nad tym jak działają badania w bunkrze - czy muszę być online żeby te badania trwały czy mogę wyjść z gry a postęp będzie szedł sam (oczywiście pod warunkiem że mam zasoby) bo zostawiłem na noc i wydaje mi się że pasek nawet się nie ruszył a zasoby były. Chyba ostatnie pytanie czy jeżeli mam biuro, klub motocyklowy to aby postęp np. w tej plantacji szedł to muszę być zarejestrowany wtedy jako prezydent klubu motocyklowego czy nawet jak będę prezesem tego biura to i tak postęp będzie szedł?

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online