Skocz do zawartości

Recommended Posts

JoaoTracho    0

Namo, dorośnij. Masz 33 lata, a zachowujesz się jakbyś miał z 20 lat mniej. Uważasz się za wielkiego guru i chyba tak jest. Zarabiasz na młodych, Bogu ducha winnych ludzi przy okazji czitując jak powalony. Tak się nie zachowują ludzie dorośli.

Co tam, że inni tracą, ważne, że mnie stać na wszystko, głupie dzieciaki - oto twoja filozofia.

Shalom,

Joao

Tymin18    0

To tylko gra, a że dzieciaki chcą mieć więcej kasy to akurat dobrze trafili bo kupując u Namo dostają od cholery więcej niż jakby kupili w grze. Jak Ci sie nie podoba to nie graj, nie patrz, najlepiej usuń tu konto.

SHALOM

Pinczu16    0
33 minuty temu, Nowiniak napisał:

Mało ludzi ma ochotę grac 2 tygodnie po 12h zeby zarobić na auto ;-; a tu za 5 euro można mieć w chuj hajsu 

Też się z tym zgadzam. Po co płacić 300 zł za 10 milionów, jak można kupić za 30 zł 100.000.000 ? Ja przez 2 tygoDnie cały czas grałem, aby ztunningować Sultana RS. Ceny w GTA Online są przesadzone.

Namo    1459
7 godzin temu, JoaoTracho napisał:

Uważasz się za wielkiego guru i chyba tak jest.

Zostałem nazwany Cesarzem GTA więc niech tak zostanie.

Zarabiasz na młodych, Bogu ducha winnych ludzi przy okazji czitując jak powalony. Tak się nie zachowują ludzie dorośli.

Zachowują się. Jest masa dorosłych którzy sprzedają cyfrowe właściwości w grze nawet nieletnim. Nie jest to żadne przestępstwo, że pomagam za pieniądze uprzyjemnić grę w GTA Online niepełnoletnim graczom.

• Lubię to 3

Namo    1459

Co tam, że inni tracą, ważne, że mnie stać na wszystko, głupie dzieciaki

Ale kto traci?

• Lubię to 2

Sensual    1

Namo bynajmniej nie uprawia na live takiej patologii jak ludzie pokroju rafonix. I nie wiem czy wiesz ale przecież robi giveawaye gdzie każdy ma szanse wygrać darmowy wstęp do money lobby (sam raz miałem szczęście). To oglądając rafonixa czy innego patologa dzieci więcej tracą bo potem biorą z nich przykład i na takich patologów jak rafonix wyrastają. Powinieneś się czepiać tych ytberów którzy szkodzą społeczeństwu (patologia szkodzi), a nie namo który jest normalny.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez iamdenioz
      Chce może ktoś sos pi*dy?
    • Gość
      Przez Gość
      Hejkaa mam kilka pytań ;d
      -Jakie są skutki oprócz bana na ps3 ;d mod menu no jail;D
      -Jakie są wady i zalety mod menu no jail ;d(chodzi o to że z kim moge grać i jak ;d XD)
      Co się stanie kiedy nw wezme se kilka $$$ z mod menu a potem go usunę i wbije na te konto?
      To samo co UP tylko że se wezmę RP ;D
    • Przez Namo
      W niedzielny wieczór 22 maja 2016 o godz. 18:30 Ekipa Toster zagra z LiveGamers listy gier w ramach Crew Battle w GTA Online.
      Transmisja będzie prowadzona na Kanale Ekipy Toster oraz Lgrstv. Swój stream podczas tego wydarzenia włączą jeszcze Yuuhi, Kycu, Łosiu, Iliach oraz Hibixxson. Impreza będzie nagrywane i pojawi się jako odcinek na kanale Ekipy Toster.
      Dołącz do wydarzenia na Facebook i zaproś swoich znajomych. Czytaj info na forum LGRS.
      W imprezie gościnnie weźmie udział @ViniPlay z kanału ViniPlay.