Skocz do zawartości

Recommended Posts

TheBeQuiet    0

Witam!

Mam problem odnośnie odpalania GTAV. Gra jest oryginalna, pudełkowa. Próbując uruchomić przez natywny skrót "Grand Theft Auto V" po 2-3 sekundowym 'wczytywaniu', wyskakuje komunikat "program przestał działać". Grę postanowiłem zreinstalować, lecz chciałem ją pobrać przez instalator od R*, ponieważ szybciej pobiorę i zainstaluje niż z płytek. Przed deinstalacją, spróbowałem jeszcze dodać grę spoza Steam i uruchomić ją z biblioteki i gra się bez problemu uruchomiła. Posiadam zainstalowany Windows 10. Wcześniej nie było żadnych problemów również na tej wersji systemu. Wyczuwam coś problem z launcher'em, nic innego nie przychodzi mi na myśl. Rejestr czyściłem manualnie po deinstalacji, również czyściłem za pomocą programu CCleaner.

Z góry dzięki za pomoc!

Namo    1459

Mi też się tak czasem dzieje, myślałem, że przez haxy ale kiedy nie miałem ich w folderze z grą było to samo.

Ja sobie radzę tak, GTA V mam w oknie bez obramowania. Odpalam grę, właczam chrome i udpalam jakiś live na youtube, pod przeglądarką GTA V uruchamia się i altabuje się dopiero jak skończą wyć syreny z intro.

TheBeQuiet    0

Jest inna opcja, a nie tak prowizoryczna?
Gra nawet nie chcę się w ogóle uruchomić, już się crashuje przy wczytywaniu w oknie SC. Problem wydaje się naprawdę skomplikowany, lecz rozwiązanie może wydać się banalne, bo gra tak naprawdę działa, ale nie działa. Tak jak napisałem jak dodam grę spoza Steam to się uruchamia SC i w ogóle jak ma być bez oporu.

Wniosek z tego? zepsuty SC? GTAVLauncher? Może rejestr zasyfiony jakimiś nadpisanymi kluczami, etc... Już sam nie wiem...

Edytowano przez TheBeQuiet

TheBeQuiet    0

Pewnie, specjalnie zamówię se nowe klocki do PC i będę stawiał formata, owszem jest to rozwiązanie, które w dużej mierze może pomóc, ale to się nazywa - "ucieczką od rozwiązania problemu". ^_^

Pozdro dla Was!B|

TheBeQuiet    0

Posiadam wersję pudełkową - co oznacza, że ino mogę dodać grę do biblioteki, jako grę 'spoza Steam' - nie mogę tego wykonać, lecz jest odpowiednik tego za pomocą komendy -verify z poziomu commandline.txt, bądź elementu docelowego w ikonce uruchamiania, bądź za pomocą naprawy z poziomu nośnika instalacyjnego lub Setup Tool'a, który udostępnia R* - nic z tego nie pomaga.

Osoba    1

zapewne obstawiam ze komplet sterowników masz :D wiec może rzeczywiście potrzeba reinstalacja Windowsa bo mi nic do głowy nie przychodzi niestety ;/ 

TheBeQuiet    0

Pomyślę nad zainstalowaniem starszej wersji sterownika graficznego, ponieważ bezproblemowo działała, gdy grałem w GTA, a niedawno przed powrotem na ulice LS miałem problemy ze sterownikiem graficznym, z którym się uporałem i w tej chwili posiadam najnowszy dla swojego GPU, a więc może i to by pomogło, w co wątpię, bo wyklucza to przecież bezproblemowe uruchamianie za pomocą Steam'a. :S

Osoba    1

odnosnie nowszysch sterownikow tez zauwazylem ze lubia platac figle bo mi po aktualizacji zaczely bledy wyskakiwac w stylu ze sterwonik ekranu przestal dzialac wiec nowsze nie zawsze oznacza lepsze :D

TheBeQuiet    0

Niestety nie znalazłem nic związanego w wyszukiwarce Google z problemami pracując na tej wersji sterownika, ale może nad tym siądę dziś wieczorem.

Dodam jeszcze, że Support R* nie ma na to pomysłu, więc to jest coś rzeczywiście ciekawego.

Namo    1459
Przed chwilą, TheBeQuiet napisał:

Skąd ta koncepcja?

Pewno stąd, że R* nielubi równego rodzaju nakładek na grę.

nygusuk    0

M

8 godzin temu, TheBeQuiet napisał:

Jesteś pewien? Skąd ta koncepcja?

Poczytałem trochę na necie na forach i znalazłem tą sugestie  mi pomogło 

dajcie znać czy wam też

TheBeQuiet    0

@nygusuk Działa! Dzięki Ci wielkie. Pozdrawiam serdecznie Ciebie i wszystkich użytkowników tego Forum. Dzięki wszystkim za swoje sugestie! Miłej gry życzę! :)

White    0
Dnia 13.05.2017 o 00:25, nygusuk napisał:

Usuń riva tuner to pomoże

Gdzie mogę znaleźć takowy plik, bo mam ten sam problem co kolega.? -_-

TheBeQuiet    0
Dnia 28.05.2017 o 21:57, White napisał:

Gdzie mogę znaleźć takowy plik, bo mam ten sam problem co kolega.? -_-

Jest to program do monitorowania termiki, taktowań, ilości klatek na sekundę etc.. Głównie dołączany do programu MSI Afterburner.

Pozdrawiam! :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez BeneQ
      Witam mam na sprzedaż 6 kont modowanych do gta online więcej informacji na pw Zapraszam 
    • Przez Apfffyk

Siema!
      "Polska Kompania GROM" szuka nowych rekrutów!
      Jeśli masz z lekka nierówno pod sufitem i lubisz dobrą zabawę jak i zapach mamony w portfelu, to właśnie na CIEBIE czekamy!
      Kim jesteśmy? Grupą świrów którzy poza ciągłym kręceniem $$$$ ze wszelkiego rodzaju możliwych żródeł, lubią nad wszystko dobrą zabawę.
      Jest nas obecnie około 20, ale chcemy aby ta liczba wzrosła dlatego ciągle poszukujemy osób które wpasują się w nasz profil i dołączą do nas.
      Największy nacisk kładziemy na atmosferę. Poziom nie ma dla nas znaczenia, bo każdemu możemy zaoferować pomoc w nauczeniu się gry i staniu się postrachem wszystkich sesji.
      Nie masz żadnych budynków takich jak Bunkier, Biuro, etc. ? Nie przejmuj się. Pomożemy Ci na nie zarobić!
      Posiadamy własną grupę na FB dla lepszego kontaktu, własne emblematy i rangi.
      Co możemy wam zaoferować:
      •     Geniusz zbrodni- 2 osoby które to już robiły + 2 nowe ( w konkretnej kolejności, ponieważ na to jest chętnych od GROMa)
      •    Wszelkiego rodzaju napady!
      •    Hangary, Bunkry, Wytwórnie, Biura (Zarówno pomoc w zasobach każdemu jak i sprzedaż czy obrona )
      •    Zloty/Wyścigi
      •    Wojny ekip
      Czego oczekujemy:
      •     Chęci do wspólnej gry i komunikacji głosowej
      •    Pozytywnego nastawienia z ukierunkowaniem na chory umysł
      •    Wieku 17+ (oczywiście mogą się zdarzyć pojedyncze wyjątki)
      •    Ogarnięcia i nie zachowywania się jak boss podwórka tylko dlatego, że masz "to i to, o i jeszcze tamto!"

Chcemy stworzyć spójną grupę dlatego nie szukamy duchów. Oczekujemy udzielania się w grupie na FB jak i w grze ponieważ jesteśmy EKIPĄ.
      Więc jeśli odpowiadają Ci nasze warunki
      TO CIEBIE SZUKAMY!
      Wszelkie pytania, jak i prośby o dołączenie kierujcie na Social Club, Xboxie i fb do:
      FB
      Kuba Graczyk
      Xbox i Social Club
      Apfffyk
      BaggyBuzzard64

• Przez DarkOfKnight007
      Sorki jestem nowy , nwm czy w dobrym miejscu , pytanie odnośnie ochroniarza w SecuroServ , mój kolega dostawał wypłate 5000$ a po tych misjach była premia 100% i dostawał 10k$ ale parę dni temu jak właczylismy gre to bez misji miał odr azu 10k$ wypłaty a przy premii 100% miał 20k$ , a dziś znowu jest tylko 5000$ wie ktoś dlaczego?