Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Mam problem odnośnie odpalania GTAV. Gra jest oryginalna, pudełkowa. Próbując uruchomić przez natywny skrót "Grand Theft Auto V" po 2-3 sekundowym 'wczytywaniu', wyskakuje komunikat "program przestał działać". Grę postanowiłem zreinstalować, lecz chciałem ją pobrać przez instalator od R*, ponieważ szybciej pobiorę i zainstaluje niż z płytek. Przed deinstalacją, spróbowałem jeszcze dodać grę spoza Steam i uruchomić ją z biblioteki i gra się bez problemu uruchomiła. Posiadam zainstalowany Windows 10. Wcześniej nie było żadnych problemów również na tej wersji systemu. Wyczuwam coś problem z launcher'em, nic innego nie przychodzi mi na myśl. Rejestr czyściłem manualnie po deinstalacji, również czyściłem za pomocą programu CCleaner.

Z góry dzięki za pomoc!

Mi też się tak czasem dzieje, myślałem, że przez haxy ale kiedy nie miałem ich w folderze z grą było to samo.

Ja sobie radzę tak, GTA V mam w oknie bez obramowania. Odpalam grę, właczam chrome i udpalam jakiś live na youtube, pod przeglądarką GTA V uruchamia się i altabuje się dopiero jak skończą wyć syreny z intro.

Jest inna opcja, a nie tak prowizoryczna?
Gra nawet nie chcę się w ogóle uruchomić, już się crashuje przy wczytywaniu w oknie SC. Problem wydaje się naprawdę skomplikowany, lecz rozwiązanie może wydać się banalne, bo gra tak naprawdę działa, ale nie działa. Tak jak napisałem jak dodam grę spoza Steam to się uruchamia SC i w ogóle jak ma być bez oporu.

Wniosek z tego? zepsuty SC? GTAVLauncher? Może rejestr zasyfiony jakimiś nadpisanymi kluczami, etc... Już sam nie wiem...

Edytowano przez TheBeQuiet

Pewnie, specjalnie zamówię se nowe klocki do PC i będę stawiał formata, owszem jest to rozwiązanie, które w dużej mierze może pomóc, ale to się nazywa - "ucieczką od rozwiązania problemu". ^_^

Pozdro dla Was!B|

Posiadam wersję pudełkową - co oznacza, że ino mogę dodać grę do biblioteki, jako grę 'spoza Steam' - nie mogę tego wykonać, lecz jest odpowiednik tego za pomocą komendy -verify z poziomu commandline.txt, bądź elementu docelowego w ikonce uruchamiania, bądź za pomocą naprawy z poziomu nośnika instalacyjnego lub Setup Tool'a, który udostępnia R* - nic z tego nie pomaga.

zapewne obstawiam ze komplet sterowników masz :D wiec może rzeczywiście potrzeba reinstalacja Windowsa bo mi nic do głowy nie przychodzi niestety ;/ 

Pomyślę nad zainstalowaniem starszej wersji sterownika graficznego, ponieważ bezproblemowo działała, gdy grałem w GTA, a niedawno przed powrotem na ulice LS miałem problemy ze sterownikiem graficznym, z którym się uporałem i w tej chwili posiadam najnowszy dla swojego GPU, a więc może i to by pomogło, w co wątpię, bo wyklucza to przecież bezproblemowe uruchamianie za pomocą Steam'a. :S

odnosnie nowszysch sterownikow tez zauwazylem ze lubia platac figle bo mi po aktualizacji zaczely bledy wyskakiwac w stylu ze sterwonik ekranu przestal dzialac wiec nowsze nie zawsze oznacza lepsze :D

Niestety nie znalazłem nic związanego w wyszukiwarce Google z problemami pracując na tej wersji sterownika, ale może nad tym siądę dziś wieczorem.

Dodam jeszcze, że Support R* nie ma na to pomysłu, więc to jest coś rzeczywiście ciekawego.

Przed chwilą, TheBeQuiet napisał:

Skąd ta koncepcja?

Pewno stąd, że R* nielubi równego rodzaju nakładek na grę.

M

8 godzin temu, TheBeQuiet napisał:

Jesteś pewien? Skąd ta koncepcja?

Poczytałem trochę na necie na forach i znalazłem tą sugestie  mi pomogło 

dajcie znać czy wam też

@nygusuk Działa! Dzięki Ci wielkie. Pozdrawiam serdecznie Ciebie i wszystkich użytkowników tego Forum. Dzięki wszystkim za swoje sugestie! Miłej gry życzę! :)

Dnia 13.05.2017 o 00:25, nygusuk napisał:

Usuń riva tuner to pomoże

Gdzie mogę znaleźć takowy plik, bo mam ten sam problem co kolega.? -_-

Dnia 28.05.2017 o 21:57, White napisał:

Gdzie mogę znaleźć takowy plik, bo mam ten sam problem co kolega.? -_-

Jest to program do monitorowania termiki, taktowań, ilości klatek na sekundę etc.. Głównie dołączany do programu MSI Afterburner.

Pozdrawiam! :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez wojtassf
      Wraz z kolegą poszukuję dwóch graczy do:
      - zbierania i sprzedawania zasobów wytwórni oraz bunkra
      - sprzedawania kolekcji samochodów
      - ekipy która ogarniałaby heisty
      Ogólnie ziomków do pomocy z tym wszystkim. Platforma PS4, nick Wojtassf (gracz oraz social club lub konto plejki).
    • Przez Patryk3031
      Dzisiaj dostawa nowego modowanego konta na sprzedaż...
      Dwie postacie! - 660 lvl!
      Prawie 10 miliardów GTA$!
      Statystyki na full!
      Wszystko odblokowane!
      Wszystkie wykupione!
      Konto nie do zbanowania... SPRAWDZANE WIELOKROTNIE poprzez reportowanie gracza za "Luki" od 8 miesięcy brak blokady. Jedynie co to dostanie czapki dunce, która jest zapisana i kilka modowanych strojów.
      Użytkownik przesiadł się na platformę PC, natomiast transfery zostały już wyłączone przez to pozostaje jedynie to konto z ciężkim bólem serca sprzedac...
      100% Bezpiecznie!
      100% Pozytywnych opinii!
      100% Anonimowości!
      Cena to 180 PLN
      PayPalem, bądź przelewem.
      PLATFORMA XBOX ONE!
      Załączam 2 screeny użytkowników kupujących ode mnie konta.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.