Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

• Odpowiedzi 2
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez gacek_0074
      Cześć. 
      Czy może ktoś polecić jakiś dobry serwer Roleplay pisany. Bo jak tak przeglądam to większość serwerów ma warunek że musi być mikrofon, a niestety mam małe problemy z dźwiękiem. Chodzi o dobry serwer gdzie RP jest na wysokim poziomie
    • Przez DEWOREK
      👑 - 𝓜𝓸𝓻𝓼𝓴𝓲𝓮𝓡𝓟 - 👑
      『 👑』Nazwa Serwera: MORSKIERP
      『👑』Ilość Slotów: 64
      『 👑』Tryb Gry: RolePlay
      『 👑』WhiteList: nie
      『👑 』Ekonomia: medium
      『 👑』Na start: 200K 
      『 👑』Rozbudowany serwer 
       『👑 』Pomocna administracja!
      『👑 』optymalizacja!
      『 👑』Rozbudowane frakcje, podstawowe biznesy, organizacje.
      『 👑』Narkotyki, alkohol, papierosy itp.
      『 👑』Customowe ubrania i inne dodatki!
      『👑 』Wiele ciekawych dodatków
      . 『👑 : 』eventy, licytacje !
      『👑 』Dołącz do nas już teraz i przekonaj się.
      『 👑』 Discord: https://discord.gg/XYPA993H6b

ZAJEBISTE 🥰
    • Przez Armadaxx
      Witam.
      Po zakupie bazy chciałem odrazu przejść do wykonywania napadu. Wchodzę do pokoju przygotowania i pojawia się scenka. Potem pojawia się na ekranie przygotowanie do napadu część 3. Zaskoczyło mnie to, że odrazu jest część 3 a nie 1. Po wykonaniu całego napadu nadal mam tylko możliwość powtórzyć część 3. Zrobiłem napad jeszcze raz i ponownie mogę tylko 3 część wykonać. Zacząłem ten napad, żeby móc go anulować u Lestera ale nie mogę tego zrobić. Co mam zrobić, żeby anulować ten napad oraz jak odblokować możliwość wykonania dwóch pierwszych części napadu?

• Przez wojtas
      Założeniem projektu EvilRP jest zachowanie klimatu gry GTA V, ale w odświeżonej, współczesnej wersji. Rozgrywka jest zaplanowana na dłuższą grę gracza i zmaksymalizowanie przyjemności podczas gry. Zaskoczymy Was niekonwencjonalnymi rozwiązaniami oraz odświeżeniem dobrze wam znanych systemów i map, wzbogaconymi o całkowite nowości. EVILRP to serwer roleplay utworzony z myślą o dobrym RP na wysokim poziomie, z fabułą i historią o głębszym przekazie. Aktualnie prowadzimy nabory Do frakcji : > • LSPD > • EMS > • LSC > • Crime > • T.Support Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy **Discord:**
      https://discord.gg/DjcQ6Yfc

• Przez QolniX
      RiseRebels [WL-ON]
      https://youtu.be/1n-tw5n-Aes
      Jesteśmy serwerem stworzonym przez graczy dla graczy. Na tą chwilę zbieramy Community, by móc chucznie z czasem wystartować.
      Jako dorośli gracze (W Administracji są tylko osoby 18+) stawiamy przede wszystkim na Roleplay i wolimy graczom, którzy łamią regulamin wymierzyć w pierwszej kolejności karę InCharacter, niż OOC poprzez bany.
      Jedyne Wymogi jakie musisz spełnić by móc zagrać u nas na serwerze i dostać się na WhiteListe, to wiek 16+ oraz Mutacja.
      Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Projektu? Zapraszamy na Serwer Discord
      https://discord.gg/4RA7ZnfaQg

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online