Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Figurki/Karty/ Znajdźki - GTA V Online

Rekomendowany post

Cześć,

Nie za bardzo już wiem gdzie szukać pomocy bo oglądałem różne poradniki i filmiki na Youtube  ale nie ma to niestety żadnego przełożenia na rozwiązanie mojego problemu. Otóż chciałbym bardzo rozpocząć zbieranie figurek , kart czy też przedmiotów dostępnych przy szukaniu skarbu (toporek czy rewolwer) ale nigdzie tego nie widzę, po prostu nie ma tego we wskazanych w poradnikach lokalizacjach ?!

Myślałem że może wystepuje to od pewnego poziomu ale już uzyskałem 17 level a w opisach niektórzy piszą że mają taką możliwość od razu po rozpoczęciu gry online ?! 

Gram na Xbox360 

Z góry dziękuje

• Odpowiedzi 0
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez Pitekpol
      Witam nie wiem czy był już temat jak tak to przepraszam. Chodzi o to że niedawno kupiłem gra na Xbox 360 i chciał bym zacząć grać online. Niestety problem jest taki że wrzuca mnie do sesij gdzie jestem sam A gdy chce znaleźć nową sesję wyskakuje mi komunikat nie można utworzyć nowej sesij wróć do gry fabularnej(czy jakoś tak). I tutaj moje pytanie czy jest to wina Internetu czy jaki ch..??
    • Przez trzmieli
      Czy da się mieć magazyn paczek i na nim zarabiać bez kupowania biura? 
    • Przez Konrad0220
      Siemanko, sytuacja wygląda tak, że gram sobie w gta na xboxie 360, wszystko jest w porządku, aż tu nagle crashuje mi się gra i wyrzuca do menu, po czym wyskakuje informacja (Obrazek nr 1 żółty napis)Po czym klikam ok, wszystko w porządku gra dalej idzie, ale teraz gdy próbuje włączyć ciągle ładuje się ekran startowy, nie mogę nic kliknąć, nie reaguje, w nocy miałem podobny problem, czekam już z 15 minut i ciągle nic, ktoś ma pomysł co mogłoby być przyczyną? Jak to naprawić?
    • Przez Yamnior
      Jak wyżej, czy mogę zagrać online na xbox 360? Jeżeli tak, jak to zrobić?
    • Przez Yamnior
      Witam wszystkich! Słuchajcie mam problem A właściwie pytanie w sprawie piątej odsłony części. Gram już długo w GTA V i szukałem owoców Peyote oraz innych gatunków psów oprócz rottweilerow (jakim jest Chop) i nie mogę żadnego znaleźć. Szukałem Nawet z mapami i pustka. Wspomnę też, że gram na platformie Xbox 360 czy ktoś mi pomoże i wytłumaczy co mam zrobić żeby to odnaleźć?

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online