Skocz do zawartości

Recommended Posts

Adamsoon    0

Witam. 

Posiadam pudełkową wersję Gta V i od dłuższego czasu nie mogę zagrać gdyż wywali mi błąd laucher przestaje działaś. Wszystko odpalam jako administrator i nic. PC spełnia wymagania wcześniej grałem. Jak to naprawić pomocy ?

Bez tytułu.png

Adamsoon    0

Skipper aż sie głupio teraz czuje bo 2 miechy nie mogłem grać przez takie coś no po prostu nie wierzę :D Dzięki wielkie zioom 

Adamsoon    0

teraz mam tak włączam i nagle mi wyskakuje błąd uruchomienia ,potem przestaje działać i na koniec socialclub wywala mi ze niespodzianie gta przestaje działać ,dodam ze grę instalowałem 3 razy wcześniej i nic.

aa.png

aaaaaaaaaaaa.png

Bez tytułu.png

Edytowano przez Adamsoon

Cruzzer    2

Włącz GTA jak wyskoczy błąd to zamknij. Wejdź start> panel sterowania > narzędzia administracyjne > podgląd zdarzeń. Wybierz zakładkę dzienniki systemu Windows>aplikacja> wybierz GTA 5 powinno być pierwsze od góry i tam będzie dokładny opis co powoduje problem.

Traparu    1

Co jak co ale ja bym się nie pierdolił i usunął całe gta i od nowa co prawda dużo czasu ale warto czyściocha wpakować od nowa 

Cruzzer    2

Przecież napisał że reinstalował 3 razy. Ja stawiam że to wina jakiegoś pliku systemowego lub pliku sterownika graficznego ale zobaczymy jak sprawdzi dziennik systemu.

SelliN    0

Znalazłem takie coś, ale nie ma pewności, że zadziała. Jedni piszą, że działa, drudzy, że nie. Ale spróbować zawsze można.

Go to folder “..\Documents\Rockstar Games\GTA V” and search for the “settings.xml”.
Open the file with Notepad and search for “dx” until you see “<DX_Version value=”1″ />”
Now simple change the value from 1 to 0 and save the file.
Close the notepad and restart or start GTA 5 PC.

Adamsoon    0

Nazwa aplikacji powodującej błąd: GTA5.exe, wersja: 1.0.1103.2, sygnatura czasowa: 0x593a8450
Nazwa modułu powodującego błąd: GTA5.exe, wersja: 1.0.1103.2, sygnatura czasowa: 0x593a8450
Kod wyjątku: 0xc0000005
Przesunięcie błędu: 0x0000000001298ef8
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0xaa8
Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d2fbaa3541b91f
Ścieżka aplikacji powodującej błąd: C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTA5.exe
Ścieżka modułu powodującego błąd: C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTA5.exe
Identyfikator raportu: 299082c6-ceaf-47b4-b977-9cdcb4592158
Pełna nazwa pakietu powodującego błąd: 
Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd: 

Cruzzer    2

To spróbuj może tego formata? A żeby nie instalować gry od nowa to zrób format tylko partycji systemowej. Można by też pobrać GTA launcherem od R* zamiast instalować z płyty.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Neczku
      Social Club: Neczku
      Szukam kogos do grania wyscigow w celu odblokowania czesci do tuningu. 
      Sposob ten polega na tym ze dajemy sobie na wzajem wygrywac wyscigi i odblokowywujemy czesci.
      Zapraszac
    • Przez Ytu12
      Witam
      Ekipa eRPe szuka aktywnych i kulturalnych ludzi do wspólnej gry w gta na PC. Robimy listy gier, misje, napady,  wyścigi, dm, lts, uzupełnienia/sprzedaże z wytwórni/magazynów/bunkrów.
      Link do naszego discorda https://discord.gg/YubKfU6
      Link do ekipy na SC https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/eerpee
      W razie pytań proszę pisać pod tym postem lub tutaj https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/_ytu12_
    • Przez Szajanek
      Hejka,
      mam juz jedna siedzibe klubu, kupilem wytwornie bunkier i wszystkie ulepszenia.
      Nie pasuje mi miejsce tej siedziby i chcialbym je zmienic na inne. Co sie stanie jesli kupie druga siedzibe?