Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Recommended Posts

Witam,chciałbym znaleźć odpowiedź na pewien problem który od sporego już czasu nie pozwala mi na grę w GTA IV.

Otóż mój problem wygląda tak:

Przy odpalaniu GTA IV pojawia się tylko jedno ujęcie ekranu odpalania (Loga Rockstar itd.) po chwili obraz się zawiesza, ale muzyka gra dalej.. Ten problem uniemożliwia mi odpalenie gry.

-Co ciekawe ten problem występuje tylko przy odpaleniu GTA IV na mojej karcie graficznej NVIDIA GeForce GT 740M

Szukałem rozwiązań w internecie, ale nic nie znalazłem

Moje Specyfikacje:

CPU : Intel Core i7-4700HQ @ 2,40GHz

RAM 8 GB

Karta Graficzna : NVIDIA GeForce GT 740M ; Zintegrowana karta graficzna Intel

Spróbuj włączyć funkcję Direct Play (Panel sterowania -> Programy i funkcje -> Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows -> Składniki starszej wersji)

Dnia 30.06.2017 o 13:09, tropiciel napisał:

Spróbuj włączyć funkcję Direct Play (Panel sterowania -> Programy i funkcje -> Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows -> Składniki starszej wersji)

To nic nie dało :/

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Bubusbgc
      Witam, mam problem (tak jak wszyscy w gta iv) z lagami. Rozumiem ze slaba optymalizacja itd. ale czy da się coś z tym zrobić? Miejscami klatki spadają do 40.
      Mój PC to:
      i5 7500
      gtx 1060 6gb
      16gb ram hyperx

• Przez Hapsik95
      Siemanko. Mam pytanko czy na tak słabym PC jak widać na obrazku pójdzie GTA IV choćby na najniższych wymaganiach?
      Z góry dziękuje za odpowiedź i proszę nie szydzić  

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.