Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Wspólne granie GTA Online na PC

Opublikowano

Szukam ludzi do pogrania w GTA V Online (PC) - sam zacząłem stosunkowo niedawno (30 Rank). Mamy 4 osobową  grupkę  znajomych do wspólnej gry - z tymże nie zawsze udaje się złapać wszystkim w jednym czasie, dlatego chcemy powiększyć "ekipę", żeby częściej robić jakieś heist'y/wyścigi/cokolwiek w sprawdzonym i sympatycznym gronie. Najchętniej widzielibyśmy osoby w wieku 20+ lat. Pozdrawiam i zapraszam serdecznie do wspólnej. :]

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Wyświetleń 1,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Witam. Szczerze nie polecam ekipy TIGERGTA5 TG. Członkowie atakują swoich i niszczą zasoby, transporty, itp. Dwa razy się zastanówcie zanim tam dołączycie.

  • Witam. Szukam ekipy do grania, robienia napadów i innych świetnych rzeczy (bez skojarzeń  ) Nie ma być to duża ekipa tylko gdzieś czteroosobowa. Wymagania: TeamSpeek 3 (podam ip) M

  • W sumie to mógłbym dołączyć ? lvl - 200 nick - enskyzOfficial (taka łódka na profilowym) Chętnie bym przyjeżdżał na jakieś zloty samochodowe, mógłbym pomagac w robieniu jakiś napadów ?

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No hej. Szukam ludzi do gry i napadów, dopiero co zaczynam przygodę z gta online dlatego nie znam jeszcze wszystkich tajnik gry, czy też nie posiadam dużego lvla. Potrzebuje przede wszystkim osób aktywnych, cieszących się grą i takich które pomogą mi się na początku odnaleźć w świecie gta online.

Wymagań jako tako nie mam, od siebie oferuję parę godzin gry dziennie, wspólne napady i tak dalej. Dobrze by było gdyby komunikacja przez discord lub ewentualnie ts3. Zainteresowanych proszę o kontakt tutaj na PW.

Opublikowano
3 godziny temu, Pszemeg97 napisał:

Mnie też możesz zaprosić bo w sumie jestem troche nowy :D Pszemeg97

Poszło

Opublikowano

Cześć. Poszukuję ekipy do GTA online na PC jako, że gram w miarę długo mam 100 lvl chciałbym żeby ekipa była nam podobnym poziomie umiejętności, lecz nowym graczem też mogę pomóc w grze. Chciałbym zebrać ekipę 4-6 osób do robienia napadów, pomaganiu przy wytwórniach i także biurze prezesa. Oczywiście gdy ktoś z zainteresowanych posiada wytwórnię też będę pomagał przy zasobach i innych akcjach. Kto chce pograć oczywiście z miłym nastawieniem i chęcią do gry zapraszam do podawania nicków na Steamie bądź na kącie Rockstar.

Opublikowano

Szukam 3 osób które są chętne na zrobienie osiągnięcia ''Geniusz zbrodni''  12mln$

Musisz być ogarnięty i mieć discorda
 

Opublikowano

Marszello, przestaniesz mnie unikać i odpiszesz ? Kupiłem od ciebie konto za 50 zł, dalej nie mam dostępu do konta, a ty zablokowałeś wszelką możliwość kontaktu i wykorzystałeś paysafe'a

Edytowane przez Dokugan

Opublikowano

Cześć! Szukam Ekipy do grania w GTA Online :D+13 Ts3  Level od: 50 do 150 (Mój to 115) No i tyle :D

Opublikowano

Nick: MuFiszoN (Social Club)

Ts

13 lat

115 lvl

Mam Organizacje,Bunkier i szybkie samochody xD

I Tyle :D

Opublikowano

Social Club: MuFiszoN

115 Lvl,13 lat :/(Nie wiem czy to ci przeszkadza) Ogolnie duzo kasy bunkier organizacja itd Wiec moge cie pouczyc :D;)

Opublikowano

Witam, 

Poszukujemy wraz z kolegą ekipy do odwalania, napadów i biznesów w GTA : ONLINE.

(PRZEWAGA ODWALANIA TESTOWANIA RZECZY, ŚCIGANIA SIĘ ETC.)

Najlepiej jakby osoba miała TS3

Chętnych zapraszam do dodawania mnie na social club : MJOFFICIAL

Level nie gra tu żadnej różnicy =)

Edytowane przez エリック EW1223 Mickey Mouse

Opublikowano

Gdyby było jeszcze miejsce SC: Revillos  

Wiek: 15 lat

lvl: 91

mam ts'a, discorda i skype

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.