Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Wspólne granie GTA Online na PC

Opublikowano

Szukam ludzi do pogrania w GTA V Online (PC) - sam zacząłem stosunkowo niedawno (30 Rank). Mamy 4 osobową  grupkę  znajomych do wspólnej gry - z tymże nie zawsze udaje się złapać wszystkim w jednym czasie, dlatego chcemy powiększyć "ekipę", żeby częściej robić jakieś heist'y/wyścigi/cokolwiek w sprawdzonym i sympatycznym gronie. Najchętniej widzielibyśmy osoby w wieku 20+ lat. Pozdrawiam i zapraszam serdecznie do wspólnej. :]

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Wyświetleń 1,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Witam. Szczerze nie polecam ekipy TIGERGTA5 TG. Członkowie atakują swoich i niszczą zasoby, transporty, itp. Dwa razy się zastanówcie zanim tam dołączycie.

  • Witam. Szukam ekipy do grania, robienia napadów i innych świetnych rzeczy (bez skojarzeń  ) Nie ma być to duża ekipa tylko gdzieś czteroosobowa. Wymagania: TeamSpeek 3 (podam ip) M

  • W sumie to mógłbym dołączyć ? lvl - 200 nick - enskyzOfficial (taka łódka na profilowym) Chętnie bym przyjeżdżał na jakieś zloty samochodowe, mógłbym pomagac w robieniu jakiś napadów ?

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marteus007 Z chęcią pogram luźno chociaż preferuje aktywne zarabianie pieniędzy. (19 lat

)

Edytowane przez MarteusMax

Opublikowano

Siemanko,

Szukam jakieś fajnej ekipy do grania w GTA online na pc. Mam 52lvl i szukam kilka osób do robienia różnych napadów itp. Ciężko się gra solo dlatego chciałbym znależć jakąś fajną grupke osób do współnej gry. W miarę dobrze ogarniam GTA ale chętnie bym się czegoś wiecej nauczył, poznał coś nowego :) Mam 17 lat oraz posiadam mikrofon wiec jak ktoś zainteresowany to dodawać na steam :D 

http://steamcommunity.com/id/KOMIK25XD/

Opublikowano

Sluchajcie nawet jak ktos nie ma gta na steam ( ja tez nie ) to uzywamy steam do komunikacji, przeciez nikt nie bedzie siedzial na gta i czekal az wejdziecie? :D dodawajcie na steam

Opublikowano

Witam

Poszukuje  osób do robienia napadów ( te stare jak i nowe), misji, eksportu pojazdów itp... 

 Więc dla zgrania i rozeznania zrobimy sobie swobodne napady na najwyższym poziomie. Jeśli ekipa się sprawdzi to zaczynamy ,, Geniusz zbrodni". Duży łup gwarantowany bo ok 10 - 12 mil $ na legalnie. 

Gracze  powyżej 20 lat 

A jeśli będzie więcej chętnych to tym lepiej bo można stworzyć kolejne ekipy i się wzajemnie wspierać doświadczeniami.  

Mój nick to ReconTigers https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/tiger_gta5

Komunikatory TeamSpeak3 i Discord ( komunikator głosowy ) mam swój więc nie ma problemu. 

Aktualne 

Zapraszam wyślij zaproszenie i dołącz do wspólnej gry.

Edytowane przez Recon
aktualizacja w temacie

Opublikowano

Szukam ogarniętych ludzi bez żadnych cheatow do robienia napadów i nie tylko.

Wymagania:

-wiek 16 lat

-discord

-dobry mikrofon

Wszyscy chętni proszę pisać na pw.

Edytowane przez AdrianGo

Opublikowano

Nie potrzebny komunikator głosowy, w grze wystarczy czat, 3 osoby brakuje  Socialclub: Cirek99

Wymagania:

-minimum 100 poziom 

-ogarnięci ludzie i grający codziennie w gta

Zapraszać 

 

Edytowane przez Cirek99

Opublikowano

Witam

Tigergta5 to ekipa w której będziesz mógł zdobywać swoje umiejętności i doświadczenie.

Prowadzić napady, misje, biznes w współpracy z członkami zespołu, którzy razem będą wspomagać.

Ekipa do napadów 4 osoby lub stała do wykonania geniusza zbrodni z napadów starych i nowych.

Przypływ dużej gotówki gwarantowany w takim zespole.

 

Szukam aktywnych graczy, którzy graja codziennie lub w tygodniu kilka razy oraz tych co mogą zagrać tylko w weekend.

Więc nie zastanawiaj się i dołącz do zespołu klikając w poniższy link.

 

Gracze  powyżej 20 lat 

 

Mój nick to ReconTigers https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/tiger_gta5

Wymagany jest TeamSpeak3, Discord ( mam swój więc nie ma problemu.) 

Aktualizacja  aktualna 

Zapraszam 

Edytowane przez Recon
aktualizacja w temacie

Opublikowano

Poszukuje osób do zrobienia ucieczki z więzienia, w zamian oferuje pomoc przy innych zadaniach. nick na social club: Polandball109

Opublikowano

Witam, Zapraszam wszystkich chętnych, aby dołączyli do Ekipy DOWN.

Jesteśmy Ekipą która łączy graczy którzy lubią na sesjach troszkę się postrzelać no i oczywiście pograć różnego typu Akcje.

Nie mamy jakiś większych wymagań jeżeli chodzi o dołączenie, jesteśmy również ekipą otwartą, ale nie znaczy to, że nie mamy żadnych zasad.

Zapraszamy wszystkich chętnych do gry razem z nami! :) 

Przejdź do SocialClub!

 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.