Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Wspólne granie GTA Online na PC

Opublikowano

Szukam ludzi do pogrania w GTA V Online (PC) - sam zacząłem stosunkowo niedawno (30 Rank). Mamy 4 osobową  grupkę  znajomych do wspólnej gry - z tymże nie zawsze udaje się złapać wszystkim w jednym czasie, dlatego chcemy powiększyć "ekipę", żeby częściej robić jakieś heist'y/wyścigi/cokolwiek w sprawdzonym i sympatycznym gronie. Najchętniej widzielibyśmy osoby w wieku 20+ lat. Pozdrawiam i zapraszam serdecznie do wspólnej. :]

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Wyświetleń 1,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Witam. Szczerze nie polecam ekipy TIGERGTA5 TG. Członkowie atakują swoich i niszczą zasoby, transporty, itp. Dwa razy się zastanówcie zanim tam dołączycie.

  • Witam. Szukam ekipy do grania, robienia napadów i innych świetnych rzeczy (bez skojarzeń  ) Nie ma być to duża ekipa tylko gdzieś czteroosobowa. Wymagania: TeamSpeek 3 (podam ip) M

  • W sumie to mógłbym dołączyć ? lvl - 200 nick - enskyzOfficial (taka łódka na profilowym) Chętnie bym przyjeżdżał na jakieś zloty samochodowe, mógłbym pomagac w robieniu jakiś napadów ?

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a może pt/sb/nd ? wiek 24 , poziom 66 ale znam te misje na wylot bo sam stworzyłem ekipę żeby zagrać wszystko po kolei , dla samego wyzwania Geniusza Zbrodni moglbym poświęcić ten weekend.. jeden warunek - Żadnych restartów :P 

Opublikowano

Hey, razem z zespołem szukamy aktywnych osób do gry z platform PC, PS4 i PS3 - statystyki bez różnicy, mikrofon i discord obowiązkowe, poza tym - dobra zabawa. :)

Najlepiej po dołączeniu dajcie nam od razu znać o jaką platformę chodzi: https://discord.gg/9bx48vA

Opublikowano

Siema szukam chętnych osób do grania w GTA online, gram najczęściej w weekendy w dzień lub w nocy lub w dzień i w nocy:) w tygodniu po południu czasami się zdarzy.

W miarę ogarnięte osoby mam >700lvl. 27 lat. Od razu zaznaczam że osobom z modami chu%$ w du$% i dziękuje. Chętnie też pogadam podczas gry teamspeak, skype itp. Pomogę w zarobieniu pieniędzy legalnie! Wiec zapraszam tez osoby początkujące.

Edytowane przez Motyww

Opublikowano

Kilka osób dołączyło - czekamy na więcej! PC, PS4 i PS3.

Konsole u nas dopiero zaczynają, więc nie spodziewajcie się spektakularnych efektów. Na życzenie tworzymy osobne rangi i kanały dla klubów itd. Zaproszenie wyżej. ^

Opublikowano
2 godziny temu, Farasis napisał:

Dzięki ale discord jako komunikator troszkę mi nie pasuje :D Ale zapro doceniam 

Jeśli jesteś z konsoli, to chłopaki chyba siedzą na innych komunikatorach, ale warto podpytać. ;)

Opublikowano

My z kolegą gramy ostatnio trochę więcej. Zaczynamy 35-50lvl. Po 30 lat więc poważnie. Też szukamy żeby pogadać, poważnie podchodzić do akcji, z komunikacją itp itd. 

Opublikowano
30 minut temu, KosmitaBRT napisał:

My z kolegą gramy ostatnio trochę więcej. Zaczynamy 35-50lvl. Po 30 lat więc poważnie. Też szukamy żeby pogadać, poważnie podchodzić do akcji, z komunikacją itp itd. 

Jestem do pomocy w akcjach i wspólnej rozgrywce komunikatywny i ogarnięty :), Social Club "Patro114S" czekam na zaproszenie :)

Opublikowano
Dnia 8.02.2018 o 16:52, AdrianGo napisał:

Szkoda że nie korzystacie z discorda...

Sin

Siema pomożecie z napadami

Opublikowano

Witam, szukam kilka osób do pogrania w GTA V. 

Wymagania: DISCORD z dobrym mikrofonem oraz 16+

Link do discord'a: https://discord.gg/F3U5twY

Jeżeli jesteś chętny to zaproś mnie na SC: an0nek lub wejdź na naszego discorda!

 

Edytowane przez an0nek

Opublikowano

Witam, poszukuję ekipy która przyjmie mnie w swoje szeregi  i z którą będę mógł owocnie grać, ludzi którzy pomogą mi zarobić konkretne pieniądze na rozwój. Jestem w GTA Online raczej nowy, mam dopiero 20 rangę ale już ogarnąłem jak to wszystko funkcjonuje więc myślę że będę pomocną osobą w napadach i innych akcjach. Gram raczej często, również w nocy, 21 lat,  TS3 czy Discord nie są dla mnie problemem, posiadam mikrofon :)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.