Skocz do zawartości

Recommended Posts

style    0

Witajcie, jakiś czas temu kupiłem sobie GTA, aby grać online i ogólnie jest ok, ale co jakiś czas podczas gry niezależnie czy w sesji jest 3 graczy czy 18 osób nagle wyskakują naraz okienka z z informacją gracz taki i taki opuścił sesję...

Po ponownym zalogowaniu bardzo często loguje mnie do pustej sesji lub gdzie jest kilka osób i te osoby po chwili też opuszczają sesję i zostaję sam. Dziś np udało mi się pograć przez 30 minut w sesji gdzie były 22 osoby i nagle wszyscy opuścili sesję.

Mam internet w UPC 60 mega i łączę się przez router (nie mam możliwości kablem).  W innych grach typu Fifa 17, Counter strike czy Battlefield 4 nigdy nie miałem takiej sytuacji. 

I tu prośba i pytanie do Was o co w tym chodzi ? 

style    0

No to nic trudnego, ale jak zaczynasz grę, a po paru minutach co chwilę Cię wyrzuca to jest to irytujące ? Jeżeli Tobie ten stan rzeczy odpowiada to ok, natomiast ja nie po to wydawałem kasę na grę, abym nie mógł się wczuć w grę tylko co chwilę musiał szukać nowej sesji ....

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Mariuszek
      Siema, czy jezeli uzywalem menyoo na singlu i przez przypadek odblokowalem osiagniecia wszystkie z singla, to czy moge dostac bana na online? Pytam bo zrobilem to nieumyslnie. Z gory dzieki za odpowiedz.