Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Osiągnąłeś dzienny limit sprzedaży...

Opublikowano

Wczoraj sprzedałem 33 samochody osobiste (nwm czemu aż tyle się udało O.o) minęły 24h od ich sprzedania lecz ciągle pisze "Osiągnąłeś dzienny limit sprzedaży... bla bla bla"

Co robić... próbowałem sprzedać auto lecz bezskutecznie jedyne auto które mogę sprzedać to auto z ulicy.

  • Odpowiedzi 10
  • Wyświetleń 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...
Opublikowano

ja mogę sprzedać tylko jedno auto, minęło kilka dni od ostatniej sprzedaży aut bodajże 5 dni i dalej mogę sprzedać tylko jedno auto. Proszę o pomoc

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
Dnia 21.07.2020 o 01:16, Arr_ON napisał:

ja mogę sprzedać tylko jedno auto, minęło kilka dni od ostatniej sprzedaży aut bodajże 5 dni i dalej mogę sprzedać tylko jedno auto. Proszę o pomoc

czekam 5 miesiąc na pomoc i dalej bez odpowiedzi, czy społeczeństwo na tej stronie jeszcze żyje?

Opublikowano
15 godzin temu, Arr_ON napisał:

czekam 5 miesiąc na pomoc i dalej bez odpowiedzi, czy społeczeństwo na tej stronie jeszcze żyje?

Rozwiń temat w czym masz problem dokładniej. Sam sprzedajesz czy z znajomymi itp...

  • Namo zmienił(a) tytuł na Osiągnąłeś dzienny limit sprzedaży...
Opublikowano
Dnia 31.12.2020 o 17:21, Recon napisał:

Rozwiń temat w czym masz problem dokładniej. Sam sprzedajesz czy z znajomymi itp...

No dobra, już od kilku miesięcy nie mogę sprzedawać więcej niż 7 samochodów, mogę sprzedać tylko od 1 do2aut na 38 godzin,  reinstalacja gry nie pomogła, a jak chodzi jak sprzedaję te samochody to zazwyczaj jak jestem z kolegami na sesji, jest nas wtedy 3-4. Czekałem teraz 3 miesiące i dalej nie mogę sprzedać więcej samochodów tylko 2.

Opublikowano
Dnia 4.01.2021 o 22:41, Arr_ON napisał:

No dobra, już od kilku miesięcy nie mogę sprzedawać więcej niż 7 samochodów, mogę sprzedać tylko od 1 do2aut na 38 godzin,  reinstalacja gry nie pomogła, a jak chodzi jak sprzedaję te samochody to zazwyczaj jak jestem z kolegami na sesji, jest nas wtedy 3-4. Czekałem teraz 3 miesiące i dalej nie mogę sprzedać więcej samochodów tylko 2.

Używałeś  glitch wcześniej ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 8.01.2021 o 08:02, Recon napisał:

Używałeś  glitch wcześniej ?

nie, nie używałem, ma to w ogóle jakiś związek?

i przeinstalowanie gry chyba pomogło lecz jeszcze nie sprzedałem dużo aut.

Opublikowano
6 godzin temu, Arr_ON napisał:

nie, nie używałem, ma to w ogóle jakiś związek?

i przeinstalowanie gry chyba pomogło lecz jeszcze nie sprzedałem dużo aut.

Owszem ma i to duży. Możliwość zablokowania konta przez Rockstar na wieki.

Jeśli masz wszystko ok to co 45 min lub 60 można sprzedać samochód. Nie ma limitów  choć pewnie są , ale tyle co ja sprzedałem w dzień to nie doświadczyłem tego. 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
Dnia 4.01.2021 o 22:41, Arr_ON napisał:

No dobra, już od kilku miesięcy nie mogę sprzedawać więcej niż 7 samochodów, mogę sprzedać tylko od 1 do2aut na 38 godzin,  reinstalacja gry nie pomogła, a jak chodzi jak sprzedaję te samochody to zazwyczaj jak jestem z kolegami na sesji, jest nas wtedy 3-4. Czekałem teraz 3 miesiące i dalej nie mogę sprzedać więcej samochodów tylko 2.

Jest takie coś jak limit aut. Na reset limitu z jednego auta musisz czekać 5 lat. Niestety tak to już rockstar wprowadził. Nie zresetujesz tego już, musisz czekać. To jest zapisane na Twoim koncie. Sam jestem w posiadniu konta, na którym jest limit aut 1. 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.