Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

Grę Grand Theft Auto V najlepiej jest kupować na G2A.COM. Wiadomo, że wersja na SocialClub jest tańsza od tej na Steam czy pudełkowej. Ten tańszy klucz na RSC należy wpisać tutaj, pobrać Lenaucher i zainstalować.

Jest też o wiele tańsza możliwość kupna GTA V na PC już nawet za 50 zł. Klucze na rynek rosyjski, są o wiele tańsze o tych wymienionych powyżej. Możesz spokojnie kupić taki rosyjski klucz ale musisz aktywować go na rosyjskim IP. Żeby to zrobić wystarczy podczas aktywacji połączyć się z rosyjskim, białoruskim lub ukraińskim VPN przez program CyberGhost. Gra będzie normalnie po polsku tylko podczas tworzenia konta trzeba być ruskiem. Ja takie konto kupiłem, polecam, działa.

Klucz GTA V na Steam - najdroższy

Klucz GTA V na Rockstar Games Social Club - normalna cena

Klucz GTA V rosyjski na Rockstar Games Social Club - najtańszy i polecam

Jeżeli to kolejny klucz i nie masz ochoty od początku wbijać levela i zarabiać kasy możesz kupić Money Lobby lub Level Up tego konta.

• Lubię to 1

Modowanie kont GTA Online

• 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Namo zmienił tytuł na Gdzie kupić GTA V w najlepszej cenie
  • Namo podpiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez kapkap
      Hej. 
      Ostatnio zacząłem interesować się modyfikacjami do GTA. Czy ktoś obeznany mógł by mi poradzić jaki trainer jest najlepszy i jak zainstalować mody aby nie dostać bana? 
      Z góry dzięki za odpowiedź. 
    • Przez Patusia
      Wie może ktoś o co chodzi ostatnio odpalałam FiveM i wszystko działało a następnego dnia wyskakuje mi to co na załączonym obrazku, próbowałam odinstalować i zainstalować ale dalej nic 

• Przez MRB
      Cześć, chciałbym Cię zaprosić na serwer który niedługo startuje, poszukujemy osób do frakcji jak i zarówno organizacji. 
      ● Nazwa serwera: FlashRP  
      ● Ekonomia : Łatwa
      ● Whitelist: WL-OFF 
      ● Discord:  https://discord.gg/QBuCEH6Vjs
      ● Start w niedzielę/poniedziałek  1.08/2.08
      ┏━━━━━━━━━━━━┓
           Co oferujemy
      ┗━━━━━━━━━━━━┛
      「」Dobry Anty-Cheat (cheaterzy nam nie groźni) 
      「」Jesteśmy otwarci na propozycje naszych użytkowników
      「」Importowane auta
      「」Dobra optymalizacja
      「」Stabilne FPS
      「」Urozmaicony system narko
      「」Rekrutacja do Administracji i Frakcji
      「」Stale urozmaicamy rozgrywkę na serwerze
      「」Posiadamy doświadczoną administrację
      「」Dobrze Dopracowany Regulamin
    • Przez C7_4K
      Ktoś Posiada listę które auto z exportu nowego są w której grupie 1 ??
      a które w grupie 2 ?
    • Przez Fejspipe
      Siemka chciałbym wszystkich zaprosić na nowo powstający serwer BearRP. Serwer jest w trakcie dokończenia szczegółów. Start przewidujemy na 1 sierpnia. Nie będę przedłużał tutaj łapcie discorda.
      https://discord.gg/WG7eJxXcUY 
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online