Skocz do zawartości

Recommended Posts

Grę Grand Theft Auto V najlepiej jest kupować na G2A.COM. Wiadomo, że wersja na SocialClub jest tańsza od tej na Steam czy pudełkowej. Ten tańszy klucz na RSC należy wpisać tutaj, pobrać Lenaucher i zainstalować.

Jest też o wiele tańsza możliwość kupna GTA V już nawet za 50 zł. Klucze na rynek rosyjski, są o wiele tańsze o tych wymienionych powyżej. Możesz spokojnie kupić taki rosyjski klucz ale musisz aktywować go według tego poradnika. Gra będzie normalnie po polsku tylko podczas tworzenia konta trzeba być ruskiem. Ja takie konto kupiłem, polecam, działa.

Klucz GTA V na Steam - najdroższy

Klucz GTA V na Rockstar Games Social Club - normalna cena

Klucz GTA V rosyjski na Rockstar Games Social Club - najtańszy i polecam

Jeżeli to kolejny klucz i nie masz ochoty od początku wbijać levela i zarabiać kasy możesz kupić Money Lobby lub Level Up tego konta.

• Lubię to 1

Siema widze ze konta modujesz a ja bym chcal nowe konto z nickiem Tomo_HZOP 125 lvl i duzo kasy wiem ze tylko pay pal ale ja w niemczech jestem i moge zaplacic w euro przez weston union daj znac czy pasi bo zalezy mi na tym

Niestety nasz kochany R* zablokował ruskie klucze, które można było kupić za niecałe 70zł. Teraz na g2a są już tylko powyżej 100zł. I jak tu nie rypać R* na kasę??!!

• Lubię to 1

Dnia 8.09.2016 o 15:11, Macias napisał:

R* zablokował ruskie klucze

Jak to? Przecież są wystawione ruskie klucze na g2a. Fakt, że teraz są droższe ale to zależy ile ich jest i kto sprzedaje. Na chwilę pisania tego posta najtańszy jest za 88 zł.

Bo to zależy jak rzucą. Czasem jakiś rusek ma dużo kluczy i wystawia tanio. Nie wiem skąd oni te klucze biorą.

O kurde. No ale i tak już się sprzedały mu te klucze, ale tych 60zł+ to już co najmniej dwa tygodnie nie widziałem.

• Lubię to 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Namo
      Aby ułatwić członkom Ekipy Toster komunikację zalecamy korzystanie z naszego serwera TeamSpeak. Jest to aplikacja którą można zainstalować na komputer lub inne urządzenie z Android lub iOS.
      Kiedy już pobierzesz program na swój PC wciśnij klawisze Crtl+S a następnie uzupełnij pole z adresem toster.pro a w kolejnym swój nick.

Nie zapomnij dodać do zakładek naszego adresu. Po wejściu na nasz serwer TeamSpeak zapoznaj się z opisem kanału Rejestracja, otrzymasz tam kilka cennych rad oraz dowiesz się jak otrzymać rangę która upoważnia do poruszania się po większości kanałów.
      Adres IP serwera TeamSpeak Ekipy Toster to toster.pro lecz łącząc się za pomocą komórkowej transmisji danych może być konieczne użycie IP 94.23.11.61:9987 a nie domeny. Najlepiej dodaj serwer do zakładek.
      Możesz też na Android pobrać próbną wersję programu z załącznika. Pamiętaj aby używać słuchawek z mikrofonem na komputerze lub zestawu słuchawkowego dla urządzeń mobilnych. Korzystanie z wbudowanych głośników i mikrofonu to zdecydowanie zły pomysł.
      TeamSpeak 3 v3.0.21.0.apk

• Przez ToxicRew
      Witam!
      Chciałbym Ciebie serdecznie zaprosić do mojej grupy/ekipy. Nasza grupa nazywa się Gracze Pełni Pasji.
      Nasza grupa na Steam: http://steamcommunity.com/groups/SPGPP/
      Nasz Discord: https://discord.gg/2rmyPh
      Link do ekipy na Social Club: https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/gracze_pelni_pasji 
      Krótko o nas:
      Rozmawiamy podczas gry korzystając z Discord ponieważ nawet jeśli ktoś nie gra aktualnie w GTA można zgadać się komunikując się wykorzystując do tego listę członków serwera lub listę znajomych a nie jak to zwykle ma miejsce na Team Speak oczekiwać aż ktoś dołączy na kanał. Poza tym Discord po kilku dniach korzystania okazuje się być wygodniejszym programem do komunikacji niż Team Speak.
      Średni wiek osób które grają u nas w GTA to około 17/18 lat.
      Oprócz GTA gramy też w inne gry, listę gier w jakie gramy można znaleźć pod linkami wyżej. Niedługo z jednym z graczy GTA planujemy zakupić CoD WWII.
      Gramy dla przyjemności, większość znużyło robienie ciągle misji,napadów i inne rzeczy związane z organizacją,klubem motocyklowym. Są natomiast tacy którzy chcieliby porobić wcześniej wymienione rzeczy, a na chwile obecną nie jest nas wielu żeby dobrać im "towarzysza broni".
      Z tych i innych powodów ja i kilku znajomych chcielibyśmy Ciebie jak i innych czytających ten post zachęcić do zajrzenia na wyżej podane linki aby dowiedzieć się więcej i przekonać się czy w takim kierunku prowadzona ekipa jest taką której szukaliście.
      Wracając, Zapraszam...poprostu.
      Do usłyszenia!
      ToxicRew

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy i gracze prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do wspólnej gry.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.