Skocz do zawartości

Recommended Posts

Grę Grand Theft Auto V najlepiej jest kupować na G2A.COM. Wiadomo, że wersja na SocialClub jest tańsza od tej na Steam czy pudełkowej. Ten tańszy klucz na RSC należy wpisać tutaj, pobrać Lenaucher i zainstalować.

Jest też o wiele tańsza możliwość kupna GTA V już nawet za 50 zł. Klucze na rynek rosyjski, są o wiele tańsze o tych wymienionych powyżej. Możesz spokojnie kupić taki rosyjski klucz ale musisz aktywować go według tego poradnika. Gra będzie normalnie po polsku tylko podczas tworzenia konta trzeba być ruskiem. Ja takie konto kupiłem, polecam, działa.

Klucz GTA V na Steam - najdroższy

Klucz GTA V na Rockstar Games Social Club - normalna cena

Klucz GTA V rosyjski na Rockstar Games Social Club - najtańszy i polecam

Jeżeli to kolejny klucz i nie masz ochoty od początku wbijać levela i zarabiać kasy możesz kupić Money Lobby lub Level Up tego konta.

• Lubię to 1

Przed chwilą, Macias napisał:

zmieniasz ip na ruskie i jedziesz z tematem i normalnie masz grę po polsku :D

przecież wiem ;D

Siema widze ze konta modujesz a ja bym chcal nowe konto z nickiem Tomo_HZOP 125 lvl i duzo kasy wiem ze tylko pay pal ale ja w niemczech jestem i moge zaplacic w euro przez weston union daj znac czy pasi bo zalezy mi na tym

Niestety nasz kochany R* zablokował ruskie klucze, które można było kupić za niecałe 70zł. Teraz na g2a są już tylko powyżej 100zł. I jak tu nie rypać R* na kasę??!!

• Lubię to 1

Dnia 8.09.2016 o 15:11, Macias napisał:

R* zablokował ruskie klucze

Jak to? Przecież są wystawione ruskie klucze na g2a. Fakt, że teraz są droższe ale to zależy ile ich jest i kto sprzedaje. Na chwilę pisania tego posta najtańszy jest za 88 zł.

Bo to zależy jak rzucą. Czasem jakiś rusek ma dużo kluczy i wystawia tanio. Nie wiem skąd oni te klucze biorą.

O kurde. No ale i tak już się sprzedały mu te klucze, ale tych 60zł+ to już co najmniej dwa tygodnie nie widziałem.

• Lubię to 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez ytu10
      Witam
      Chciałbym Was serdecznie zaprosić do naszej grupy/ekipy. Nasza grupa nazywa się eRPe.
      Nasza grupa na Steam: http://steamcommunity.com/groups/eRPolska
      Nasz Discord: https://discord.gg/YR5nQA
      Link do ekipy na Social Club: https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/eerpee 

Krótko o nas:
      Rozmawiamy podczas gry korzystając z Discord ponieważ nawet jeśli ktoś nie gra aktualnie w GTA można zgadać się komunikując się wykorzystując do tego listę członków serwera lub listę znajomych a nie jak to zwykle ma miejsce na Team Speak oczekiwać aż ktoś dołączy na kanał. Poza tym Discord po kilku dniach korzystania okazuje się być wygodniejszym programem do komunikacji niż Team Speak.
      Średni wiek osób które grają u nas w GTA to około 17/18 lat.
      Oprócz GTA gramy też w inne gry, listę gier w jakie gramy można znaleźć pod linkami wyżej. Niedługo z jednym z graczy GTA planujemy zakupić CoD WWII.
      Gramy dla przyjemności, większość znużyło robienie ciągle misji,napadów i inne rzeczy związane z organizacją,klubem motocyklowym. Są natomiast tacy którzy chcieliby porobić wcześniej wymienione rzeczy, a na chwile obecną nie jest nas wielu żeby dobrać im "towarzysza broni".
      Z tych i innych powodów ja i kilku znajomych chcielibyśmy Ciebie jak i innych czytających ten post zachęcić do zajrzenia na wyżej podane linki aby dowiedzieć się więcej i przekonać się czy w takim kierunku prowadzona ekipa jest taką której szukaliście.

Chciałem aby wyszło krócej, a wtedy mogłoby być zbyt krótko aby zainteresować.

Wracając, Zapraszam...po prostu.
      Do usłyszenia!
    • Przez Loki087
      Ostatnio nie mogłem odpalić innej gry nie GTA wtedy usunąłem wszystkie blokowane pliki przez moj program antywirusowy COMODO, teraz zmieniłem na avasta (dlatego o tym wspominam bo od tego czasu gta mi nie działa. Więc kiedy odpalam launcher gta to wszystko działało lecz gdy sama gra mi się odpala nagle system pokazuje mi ze program gta pszstał działać, po tym odpaliłem gta w trybie awaryjnym i wszystko działało, była cała animacja uruchamiania ale kiedy kliknąłem na okno z grą pokazuje mi się ta sama informacje.                Desktop 10.21.2017 - 12.11.37.04.mDesktop 10.21.2017 -
      Wszystkie sterowniki mam zaktualizowane. Sprzęt:
      -karta graficzna- GeForce GTX950
      -procek- Intel Core i5-6500 3,2Ghz
      -Ram- 8GB
      PROSZĘ O POMOC