Skocz do zawartości

Recommended Posts

Namo    1356

Grę Grand Theft Auto V najlepiej jest kupować na G2A.COM. Wiadomo, że wersja na SocialClub jest tańsza od tej na Steam czy pudełkowej. Ten tańszy klucz na RSC należy wpisać tutaj, pobrać Lenaucher i zainstalować.

Jest też o wiele tańsza możliwość kupna GTA V już nawet za 50 zł. Klucze na rynek rosyjski, są o wiele tańsze o tych wymienionych powyżej. Możesz spokojnie kupić taki rosyjski klucz ale musisz aktywować go według tego poradnika. Gra będzie normalnie po polsku tylko podczas tworzenia konta trzeba być ruskiem. Ja takie konto kupiłem, polecam, działa.

Klucz GTA V na Steam - najdroższy

Klucz GTA V na Rockstar Games Social Club - normalna cena

Klucz GTA V rosyjski na Rockstar Games Social Club - najtańszy i polecam

Jeżeli to kolejny klucz i nie masz ochoty od początku wbijać levela i zarabiać kasy możesz kupić Money Lobby lub Level Up tego konta.

• Lubię to 1

keflan    53
Przed chwilą, Macias napisał:

zmieniasz ip na ruskie i jedziesz z tematem i normalnie masz grę po polsku :D

przecież wiem ;D

Ewa Cholewa    0

Siema widze ze konta modujesz a ja bym chcal nowe konto z nickiem Tomo_HZOP 125 lvl i duzo kasy wiem ze tylko pay pal ale ja w niemczech jestem i moge zaplacic w euro przez weston union daj znac czy pasi bo zalezy mi na tym

Maciek    719

Niestety nasz kochany R* zablokował ruskie klucze, które można było kupić za niecałe 70zł. Teraz na g2a są już tylko powyżej 100zł. I jak tu nie rypać R* na kasę??!!

• Lubię to 1

Namo    1356
Dnia 8.09.2016 o 15:11, Macias napisał:

R* zablokował ruskie klucze

Jak to? Przecież są wystawione ruskie klucze na g2a. Fakt, że teraz są droższe ale to zależy ile ich jest i kto sprzedaje. Na chwilę pisania tego posta najtańszy jest za 88 zł.

Namo    1356

Bo to zależy jak rzucą. Czasem jakiś rusek ma dużo kluczy i wystawia tanio. Nie wiem skąd oni te klucze biorą.

Maciek    719

O kurde. No ale i tak już się sprzedały mu te klucze, ale tych 60zł+ to już co najmniej dwa tygodnie nie widziałem.

• Lubię to 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez AgianoYT
      Witam mam małe pytanko a brzmi ono w ten sposób jeżeli kupiłbym 100 mln od razu do banku to w jaki sposób bedzie to przebiegać czy poprostu dam tą dotacje za 10 eurosków i wbija na gta online i bd miał w banku odpowiedz niemusi być najszybsza bo dopiero w pon bd miał możliwość dokonania zakupu i z góry dzięki za odpowiedz Pozrawiam
    • Przez Szajanek
      Hejka,
      Jak w temacie, mam 18 lat. 
      Bardzo dlugo gralem na playstation w gta i wbilem tam 166lvl.
      Wczoraj zakupilem wersje na pc, z mysla ze w ekipie bedzie sie lepiej gralo.
      Posiadam TS, mikrofon i sporo wolnego czasu ;).
      Chetni pisac, rozwaze kazda propozycje 
    • Przez WaNtEdMrXM4FiA
      Siemka, mam problem z eksportem plików w trybie offline. Gra na modach. Na jednym z forum przeczytałem że trzeba zmienić jakieś parametry w w pliku commandline.txt, ale nawet takiego nie mam w grze... Wyświetla mi komunikat ze zdjęcia poniżej. Przy próbie zapisania projektu inną nazwą niż domyślna również występuje ten sam problem. 
      Może ktoś miał ten sam problem i wie jak to rozwiązać?