Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

Jakiś czas temu pożyczyłem GTA 5 od kumpla...
...nie udało mi się zainstalować, proces instalacji zawieszał się po ~2920mb.

Próbowałem safe-mode, file system recovery/database recovery, etc... nie pomogło.

Chciałbym kupić grę z PSN, tylko zastanawiam się, czy nie będę miał problemu i nie stracę kasy...

Ktoś miał podobny problem lub jakikolwiek inny problem przy instalacji z PSN?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Nelson1337
      Witam.
      Mam do zaoferowania po jednym koncie do mod menu Unity (wartość $10) i D3SK1NG VIP(wartość $25)
      Chcę za D3SK1NG:15$
      Chcę za Unity:5$

• Przez ACHTUNG
      Kupiłem chełm i gdy wchodze do domu, lub biura on się ściąga, co zrobić żeby tak się nie działo
    • Przez ferdas_mufc
      witam czy za zniszczenie czyjegos pojazdu osobistego za pomoca rakiet z oppressora placi sie ubezpieczenie za naprawe tego auta ?
    • Gość
      Przez Gość
      Jest jakiś cheat albo patent na usuniecie czapki dunce niekoleżeński żeby grac z innymi normalne sesje? 
    • Przez Dzabar
      Witam, mam pewne pytanko dotyczące gta5, otóż od czasu do czasu latając hydrą i strzelając do graczy działkiem niektórzy z nich w niewyjaśniony mi sposób potrafią mnie zabić, na czacie pojawia się jedynie napis "wysadza cię w powietrze"
      Gdy mnie ktos zabija słysze jedynie taki huk po czym moja hydra sama z siebie wybucha, wie ktoś czy to są jakieś hacki czy po prostu jakaś broń którą być moze jeszcze nie miałem w ręku ?