Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Wspólne granie w GTA Online na PS4

Opublikowano

Szukam ogarniętych ludzi do zrobienia geniusza, wiek się nie liczy ważne żeby było mikro (nie musi być ciągle można choćby słuchać), doświadczenie w gta i znajomość wszystkich napadów (nie wymagam tu konkretnego lvla ale tak jak mówię liczy się doświadczenie), zgranie no i oczywiście trochę czasu. Nie wymagam żebyśmy to zrobili jednego dnia, lepiej dłużej a dokładniej :)

Chętni pisać na dole psn albo dodawać mnie: Szffagier18

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Wyświetleń 753,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • mikiniki555555
    mikiniki555555

    Witam wszystkich. Poszukuję osób do napadów i przygotowań. mikiniki555555 Też chętnie pomogę. Dobrze by było z mikrofonem ale nie koniecznie. Mam prawie 30 lat, także nie palę misji przez sa

  • Siemanko wszystkim! Chciałbym zaprosić starszych graczy to naszych ekip na PS4 - Polish Seniors i Polish Veterans. Gramy głównie wieczorami, przede wszystkim chodzi o fajną zabawę i dużo śmiechu

  • Poszukuje osób chętnych do współpracy Wymagany mikrofon  Napad na koniec świata Problem Bogdana

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, piotrek1488 napisał:

Co kur$#@?! ?

A ja ciągle Napadu na Więzienie nie mam ?

Ogarniemy ?

Opublikowano
3 godziny temu, piotrek1488 napisał:

Co kur$#@?! ?

A ja ciągle Napadu na Więzienie nie mam ?

Spokojnie ? Przemas juz zaplanowal weekend na ucieczke z wiezienia ?

Opublikowano
2 godziny temu, marcinos2209 napisał:

Spokojnie ? Przemas juz zaplanowal weekend na ucieczke z wiezienia ?

Jego ulubiony napad i przygotowania ?

Opublikowano

Siemanko wszystkim!!

Wielkie dzięki za zajebista zabawę i klimacik podczas wspólnej gry do samego rana. wszyscy spisali się perfekcyjnie i przygotowania poszły wzorowo wraz z finałem.

Witamy w ekipie Kube i Pawła,którzy wczoraj do nas dołączyli ?

Przed nami kolejny tydzień,wiec każdy znów ma swoje życie i obowiązki. Do zoba na grze

w tygodniu pojawiam się od godz 17-18

Każdego kto szuka ludzi do gry niech pisze lub wysyła zapro do znajomych nick psn marcinos2209,Daniel Jaro Mikulak lub do mnie PrzemasP

Pozdro dla wszystkich!!

Opublikowano
1 godzinę temu, piotrek1488 napisał:

ehh... żałuję, że nie mogłem dołączyć ;(

Nie jeden weekend jeszcze przed nami:)

Opublikowano

No musze pięknie podziękować za ten weekend. Fajnie w końcu było z kimś pograć, a nie ciągle solo. Mega atmosfera i ogarnięci ludzie.

Opublikowano
Dnia 8.05.2018 o 14:34, Namo napisał:

To po to żeby sprawdzić stan konta w banku postaci GTA Online, potem leci zazwyczaj fala banów ?

A jak się kupiło u ciebie dwa razy level up i w banku mam 120 mln to dostane bana jak zbiorę ten darmowy hajs od R* ?

Opublikowano

Witam wszystkich!

Szukam towarzystwa do popykania trochę wspólnie. Chętnie też bym dołączył do jakiejś grającej ekipy ingame ?

nick na social club: camawruk

Zapraszajcie!

Opublikowano
Witam wszystkich!
Szukam towarzystwa do popykania trochę wspólnie. Chętnie też bym dołączył do jakiejś grającej ekipy ingame [emoji846]
nick na social club: camawruk
Zapraszajcie!

Żeby się dostać do ekipy musisz przynajmniej tydzień z nami grać jeśli będziesz aktywny to wiadomo ze cię dodamy do ekipy. A i chciałbym zapytać o wiek ??
Opublikowano
1 minutę temu, Kukson37 napisał:


Żeby się dostać do ekipy musisz przynajmniej tydzień z nami grać jeśli będziesz aktywny to wiadomo ze cię dodamy do ekipy. A i chciałbym zapytać o wiek ??

A, okej, grywam 2-3 razy w tygodniu z reguły.

25 lat ?

Opublikowano
A, okej, grywam 2-3 razy w tygodniu z reguły.
25 lat [emoji846]

Noi git. wiadomka gierka jest tylko do przyjemności ja będę za jakaś godzinę to cię dodam do znajomych. Wiec spokojnie będziesz z nami grał odrazu cię zaproszę do ekipy tylko sam wież trzeba czasu [emoji3]
Opublikowano
2 minuty temu, Kukson37 napisał:


Noi git. wiadomka gierka jest tylko do przyjemności ja będę za jakaś godzinę to cię dodam do znajomych. Wiec spokojnie będziesz z nami grał odrazu cię zaproszę do ekipy tylko sam wież trzeba czasu emoji3.png

Super, dzięki ? Chodzi o to, żeby jak już się znajdzie czas na pykanie, to mieć kogo zaprosić do gry. Samemu tutaj są straszne nudy, a też napady ciężko robić..

Opublikowano
Super, dzięki [emoji846] Chodzi o to, żeby jak już się znajdzie czas na pykanie, to mieć kogo zaprosić do gry. Samemu tutaj są straszne nudy, a też napady ciężko robić..

Nie no spokojnie zawsze ktoś się znajdzie[emoji3] Tez tak miałem przed założeniem tej ekipy z kolegami byliśmy trzech i wpadliśmy na pomysł żeby stworzyć ekipę aby mieć z kim grać bo gra praktycznie nie miała sensu [emoji3]
Opublikowano
Witam wszystkich!
Szukam towarzystwa do popykania trochę wspólnie. Chętnie też bym dołączył do jakiejś grającej ekipy ingame [emoji846]
nick na social club: camawruk
Zapraszajcie!

Aa jeszcze jedno pykasz na ps4 bo my wszyscy tak [emoji57]
Opublikowano

Ja na kompie ? ale to chyba nie problem? Bo widuje graczy na konsolach u siebie

Opublikowano
16 minut temu, hypetrak napisał:

Ja na kompie ? ale to chyba nie problem? Bo widuje graczy na konsolach u siebie

Widujesz graczy grających na padzie. Nie ma cross platform w GTA.

umBDbCc.gif

Opublikowano

Dzieki ekipa za gre i kupe smiechu:D

Do zoba jutro o tej samej porze.

Pozdro 

Opublikowano
Dnia 14.05.2018 o 19:34, Cruzzer napisał:

Widujesz graczy grających na padzie. Nie ma cross platform w GTA.

Ah, rozumiem. W takim razie może ktoś ma ochotę wspólnie popykać na PC? ?

Opublikowano
9 godzin temu, hypetrak napisał:

Ah, rozumiem. W takim razie może ktoś ma ochotę wspólnie popykać na PC? ?

No niestety, my nie będziemy zmieniać platformy raczej ?

Sugeruję zapytać w tych wątkach:

Gdybyś chciał sam przeszukiwać forum szukając kolegów to zwróć uwagę na tagi przy nich: pecet, ps4, xbox360, ps3, itp. ?

Opublikowano

Siema ludki!!!

Na sobote wieczor ustawiony jest zlot z ekipa PSPL beda organizowane wyscigi autami z naszych garazy,wyscigi powietrzne oraz walki pvp w trybie adwersarza lub na sesji. Kazdy kto chcialby sie sprobowac zapraszam. Dodatkowo uczestnicy zlotu proszeni beda o podrzucenie pomyslu na stroj klubowy.barwy mamy juz zaklepane wiec kwestia samego stroju. 

Do zoba i pozdro!!! 

Opublikowano
4 godziny temu, piotrek1488 napisał:

No niestety, my nie będziemy zmieniać platformy raczej ?

Sugeruję zapytać w tych wątkach:

Gdybyś chciał sam przeszukiwać forum szukając kolegów to zwróć uwagę na tagi przy nich: pecet, ps4, xbox360, ps3, itp. ?

Dzięki wielkie ?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.