Skocz do zawartości
Krzychu07

pecet Ktoś używał " gta online money and rp generator"?

Recommended Posts

Krzychu07    0

Witam. Czy ktoś używał strony interentowej do ściągniecia kasy w gta online? Jeśli tak i jeśli nie dostaliście bana to napiszcie, to bede wiedział że to działa.

Namo    1464

to jest scam mający na celu wjebać cię w płatną subskrypcję SMS

• Lubię to 1
  • Dzięki 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez WolakXD
      Siema , 
      Mam chęc pogrania w GTA online ,
      jest problem bo gdy wciśne przycisk home , wejde w ustawienia i tam w sieć,
      to pisze mi UPD czy tam NAT  jest zablokowane
      Mam internet z VEctry więc nie da się grzebać w ustawieniach routera
      Prosze o pomoc 
      Pozdrawiam!
    • Przez Cacerus
      Siemanko Ludziska
      Mam mały problem otóż  miałem bana na swoim koncie z gta V i niestety nie moge zalogowac sie na social club.Pisałem do pomocy technicznej jednak poprosili mnie o dowód zakupu i klucz produktu którego nie posiadam.Konto było kupione przez internet jednak kontaktu ze sprzedawcą się urwał. Czy byłby ktoś tak miły i podał mi swój login i hasło ? Chodzi mi o zalogowanie sie a potem bede grał offline Gdyby był ktoś chętny to prosiłbym napisać na PRIV. Mam nadzieję , że ktoś się znajdzie i mi pomoże .Konto może być nawet z banem.
      W załączniku dołączam screena aby potwierdzić, że posiadam gre na komputerze.

• Przez Niezalogowany
      Witam,
      jeśli ktoś miałby ochotę pomóc nam (jest nas 3-ech) choćby w jednym z  z dwóch ostatnich napadów (i końcówce human labs) to zapraszam. Jak się ktoś znajdzie, to będziemy grać może już dziś i gdzieś w któryś z najbliższych wieczorów (godzinowo ok 20-21).
      Ekipa złożona z osób 20-30lat, levele koło 50, gramy na luzie, w sympatycznej atmosferze i po prostu chcemy po raz pierwszy doprowadzić kampanię do końca.
      A, do komunikacji używamy discorda.
      Pisać najlepiej na SC:
      https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/niezaiogowany