Skocz do zawartości

Recommended Posts

Astral    0

Witam,mam zamiar kupić mod menu d3sk1ng wersje za 15$ i mam kilka pytań do posiadaczy:

-czy zakupione licencja jest dożywotnia czy miesięczna?

-jak duże jest ryzyko bana?

-jak z wykrywalnością po updatach.

-Wiktor-    1

Licencja jest dożywotnia ale to zależy od dewelopera cheatów na stronie zazwyczaj pisze  . Ryzyko bana jest zawsze nawet jak się ma się płatne cheaty jakieś tam jest ale małe . Zaś jeśli chodzi o wykrywalność sam używam 3 miesiące i nic bana nie ma , ale trzeba używać z głową xDDD . 

HELLBOY    0

@Astral 

Ten Wiktor

Nie zna się i tyle plecie głupoty jak opętany 

Może Ci inny typek napiszę ale tego Wiktora się nie słuchaj serio

Edytowano przez HELLBOY

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez WolakXD
      Siema , 
      Mam chęc pogrania w GTA online ,
      jest problem bo gdy wciśne przycisk home , wejde w ustawienia i tam w sieć,
      to pisze mi UPD czy tam NAT  jest zablokowane
      Mam internet z VEctry więc nie da się grzebać w ustawieniach routera
      Chodzi tu chyba o przekierowanie portów ale nwm jak to zrobić i czy to to
      Prosze o pomoc 
      Pozdrawiam!
    • Przez Cacerus
      Siemanko Ludziska
      Mam mały problem otóż  miałem bana na swoim koncie z gta V i niestety nie moge zalogowac sie na social club.Pisałem do pomocy technicznej jednak poprosili mnie o dowód zakupu i klucz produktu którego nie posiadam.Konto było kupione przez internet jednak kontaktu ze sprzedawcą się urwał. Czy byłby ktoś tak miły i podał mi swój login i hasło ? Chodzi mi o zalogowanie sie a potem bede grał offline Gdyby był ktoś chętny to prosiłbym napisać na PRIV. Mam nadzieję , że ktoś się znajdzie i mi pomoże .Konto może być nawet z banem.
      W załączniku dołączam screena aby potwierdzić, że posiadam gre na komputerze.