Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam mam do sprzedania konto steam lvl 10 sporo gierek , część fajnych częśc nie . Cena 200zł PSC podlega negocjacji , nie chce mi się tu wszystkich informacji wypisywać więc jak ktoś ma pytania do pisać PW

555333111.png

1243123123.png

karta kredytowa jest potrzebna żeby wpłacić tam jakieś pieniądze na sam początek  a żeby korzystać wypłacać i kupować to nie 

no nie wiem kiedyś typowi sprzedał parę rzeczy w Metinie i nie mogłem uzyć pięniędzy jak przechodziłem do płatności to musiałem wpisać informacje z karty 

sprzedałem*

Wolałbym jednak PSC wtedy mam większą pewność , że będę jednak w stanie użyć pieniędzy

Napiszę ci na Pw nick do skype nie ma co tutaj zaśmiecać

• Umrzyj 1

Nie mam nawet po co oszukać bo i tak już nie korzystam z PC prawie a jak już to FB itp.Nauka przejęła dużo ilość mojego czasu

Dlatego tak tanio wystawiłem to konto

Przecież na allegro przez psc nie kupisz , a nie mam czasu się "pierdolić" z zakładaniem konta bo za 30-40minut spadam

tak średnio by to wyglądało wiesz jak byś miał dziewczynę i gadał do monitora to byś wiedział o co mi chodzi dokończmy tą konserwację tutaj

No to z takim nastawieniem żegnam , szukaj sobie innych naiwnych ludzi którzy kupią coś paysafecard'em na forum ^_^

Haha takie konto za 200 zł i jeszcze od gościa z reputacją -4, który nie chce wystawić na allegro. Powiem ci tylko, że jak oszukasz kogoś na tyle pieniędzy, to możesz mieć potem problemy jak ta osoba pójdzie na policję.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz