Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siema od około tygodnia mam problem z gta online otóż nie mogę dołączyć do jakiejkolwiek sesji i wyskakuje komunikat:

Nie udało się wczytać zapisu gry dla postaci nr 1.

dodam że usunęło mi cały zapis gry z singla.

• Haha 1

Prawdopodobnie gta odłaczylo się od serwerów R* albo Social cluba. Jeśli bawiles się w puste sesje z pomocą menadżera zadań albo innych sposobów bardzo możliwe że przedobrzyles. Osobiście miałem podobnie ale bardzo szybko odzyskalem połączenie i teraz wszystko ok. Chwilowo nie wiem co poradzić.

Nie wprowadzaj ludzi w błąd  . Nie ma takiego czegoś za stworzenie sesji publicznej jednoosobowej to nie ma związku wogóle . Prawdopodobnie śmigałeś na cheatach a rockstar ci usunął postać tyle -_- albo coś z internetem po prostu masz .

napisałem to co mi sie wydawało. mnie niedawno też odłączyło od serwerów R* wiec pomyślałem że to podobna sytuacja. to że ma problem z internetem też jest opcją. dzieki za zwrócenie uwagi ale to była hipoteza nie mówiąc o tym że napisałem że nie wiem co poradzić.pozdrawiam :)

Internet mam dobry 240 pobierania 20 wysyłania więc to chyba nie wina internetu.No nic chyba będę musiał dzwonić do R* ale nie jak ostatnio dzwoniłem to odebrał bot mówiąc żebym napisał na ich stronie pomocy technicznej... taka zabawa z nimi 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz