Skocz do zawartości

Rekomendowany post

Witam. Dołączam się do pytania kolegi gdyż mam dokładnie ten sam problem. A mianowicie wjeżdżając do garażu (tego za 1,500,000$) rozpoczyna się film instruktażowy czyli gdzie co jest i co do czego służy w jego połowie mniej więcej wyskakuje błąd i każe zrestartować grę. Każda pruba wejścia do garażu kończy się dokładnie tak samo i bez restartu gry nie da się dołączyć do ONLINE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, mi udało się to naprawić 1f603.png:D kiedy wchodzicie postacią do magazynu i jest animacja otwierania drzwi trzeba wcisnąć ESC > Online i kiedy zobaczycie w tle cut-scenkę z asystentką wybieracie "Opuść GTA Online" tak żeby Was przełączyło na singleplayer. Po tym można już normalnie wejść do magazynu 1f609.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum