Skocz do zawartości
zihen

pecet W co zainwestować darmowe 400.000$ od rockstar? import/export

Recommended Posts

Witajcie, jestem nowym użytkownikiem forum, więc proszę o wyrozumiałość jeśli popełniłem jakiś błąd podczas wstawiania tego tematu na forum w tym dziale :D.

Jak pewnie dobrze wiecie ostatnio Rockstar przygotował taką promocje, że jeśli zalogujemy się chociaż raz do gta online przed (chyba) 30 listopada to dostaniemy 400.000$ na konto naszej postaci. 

Ja od niedawna posiadam GTA V i od niedawna gram też w GTA Online. Nie mam zbyt dużo pieniędzy i nie mam zamiaru na ten  moment korzystać z Money Lobby. Chciałbym trochę zarobić w GTA, więc prosił bym was o podanie mi jakiś propozycji zarobku wykluczając tryb adwersarza oraz inne tego typu metody jak skoki na punkty itp. 

Słyszałem o Import/Export. Jakie są realne koszty inwestycyjne w tą metodą ? Czy zmieszczę się w ten koszt z moimi 400.000 $ na koncie ? Co trzeba zakupić aby dokonywać misji typu Import/Export ? Z tego co wiem jest potrzebne biuro oraz magazyn (Chyba xD ). Proszę Was abyście mi wytłumaczyli mi jak działa ten tryb Import/Export. Dzięki i pozdrawiam ;)

18 minut temu, zihen napisał:

400.000 $ na koncie ?

Za dużo żeby rozkichać, za mało żeby zinwestować.

• Lubię to 1

Import/Export to chyba jedyny oplacalny biznes, wiec moja rada: dozbieraj ze dwa miliony, tyle chyba potrzeba na start biznesu i zajmij sie sprowadzaniem aut i sprzedawaniem. Jak poswieciesz temu troche czasu to ci sie zwroci i zaczniesz zarabiac, mozesz tez sledzic wszystkie znizki i promocje bo trafiaja sie obnizki cen na biura i magazyny, tak jak i i podwojna premia za sprzedaz aut

Edytowano przez ferdas_mufc

Import/Export to chyba jedyny oplacalny biznes, wiec moja rada: dozbieraj ze dwa miliony, tyle chyba potrzeba na start biznesu i zajmij sie sprowadzaniem aut i sprzedawaniem. Jak poswieciesz temu troche czasu to ci sie zwroci i zaczniesz zarabiac, mozesz tez sledzic wszystkie znizki i promocje bo trafiaja sie obnizki cen na biura i magazyny, tak jak i i podwojna premia za sprzedaz aut
Jak wczoraj sprawdzałem stać mnie na jedno z biur. Czy według Ciebie mogę je już kupić? Czy dobierać 2 mln i kupić obrazu biuro i magazyn na auta ?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

34 minuty temu, zihen napisał:

Czy dobierać 2 mln i kupić obrazu biuro i magazyn na auta ?

Musisz tak zrobić bo inaczej gdzie bedziesz trzymał skradzione auta ? 

Musisz tak zrobić bo inaczej gdzie bedziesz trzymał skradzione auta ? 
A ile kosztuje najtańszy magazyn ? Tak około $$$

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, grimus23 napisał:

Tylko że na LA mesie jest tylko jedna siedziba i kosztuje 300k. 

Sprawdzałem przed chwilą i nie ma żadne tańszej siedziby kosztującej mniej niż 1 mln. Jestem świeżakiem, więc nie wiem co to znaczy LA :D. Czy mógłbyś mi to wytłumaczyć xD ?

xD dobra już nie ważne hehe. Nie skojarzyłem, że chodzi o magazyn xD 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.