Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie GTA Online na PC


Yanglegend

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

Szukam jakieś fajnej ekipy do grania w GTA online na pc. Mam 52lvl i szukam kilka osób do robienia różnych napadów itp. Ciężko się gra solo dlatego chciałbym znależć jakąś fajną grupke osób do współnej gry. W miarę dobrze ogarniam GTA ale chętnie bym się czegoś wiecej nauczył, poznał coś nowego :) Mam 17 lat oraz posiadam mikrofon wiec jak ktoś zainteresowany to dodawać na steam :D 

http://steamcommunity.com/id/KOMIK25XD/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuje  osób do robienia napadów ( te stare jak i nowe), misji, eksportu pojazdów itp... 

 Więc dla zgrania i rozeznania zrobimy sobie swobodne napady na najwyższym poziomie. Jeśli ekipa się sprawdzi to zaczynamy ,, Geniusz zbrodni". Duży łup gwarantowany bo ok 10 - 12 mil $ na legalnie. 

Gracze  powyżej 20 lat 

A jeśli będzie więcej chętnych to tym lepiej bo można stworzyć kolejne ekipy i się wzajemnie wspierać doświadczeniami.  

Mój nick to ReconTigers https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/tiger_gta5

Komunikatory TeamSpeak3 i Discord ( komunikator głosowy ) mam swój więc nie ma problemu. 

Aktualne 

Zapraszam wyślij zaproszenie i dołącz do wspólnej gry.

Edytowane przez Recon
aktualizacja w temacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tigergta5 to ekipa w której będziesz mógł zdobywać swoje umiejętności i doświadczenie.

Prowadzić napady, misje, biznes w współpracy z członkami zespołu, którzy razem będą wspomagać.

Ekipa do napadów 4 osoby lub stała do wykonania geniusza zbrodni z napadów starych i nowych.

Przypływ dużej gotówki gwarantowany w takim zespole.

 

Szukam aktywnych graczy, którzy graja codziennie lub w tygodniu kilka razy oraz tych co mogą zagrać tylko w weekend.

Więc nie zastanawiaj się i dołącz do zespołu klikając w poniższy link.

 

Gracze  powyżej 20 lat 

 

Mój nick to ReconTigers https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/tiger_gta5

Wymagany jest TeamSpeak3, Discord ( mam swój więc nie ma problemu.) 

Aktualizacja  aktualna 

Zapraszam 

Edytowane przez Recon
aktualizacja w temacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Zapraszam wszystkich chętnych, aby dołączyli do Ekipy DOWN.

Jesteśmy Ekipą która łączy graczy którzy lubią na sesjach troszkę się postrzelać no i oczywiście pograć różnego typu Akcje.

Nie mamy jakiś większych wymagań jeżeli chodzi o dołączenie, jesteśmy również ekipą otwartą, ale nie znaczy to, że nie mamy żadnych zasad.

Zapraszamy wszystkich chętnych do gry razem z nami! :) 

Przejdź do SocialClub!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wspólne granie GTA Online na PC
  • adikoff zmienił(a) tytuł na Szukam ludzi do wspólnych gierek w GTA V
  • Namo przypiął/eła ten temat
  • Namo odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum