Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

GTA 5 - subversion [1.42] | socialclub+steam | decisivecheat.pl

Opublikowano

1.Wchodzimy na strone decisivecheat.pl
2.Rejestrujemy sie (trzeba być użytkownikiem forum zeby pobrać załącznik)
3.Wchodzimy w dział GTA5 Mod menu
4.I w post subVersion [1.42] EXTRENAL
5.Klikamy w załącznik na samym dole Subversion DECISIVECHEAT.rar
6.Wykapowywujemy pliki
7.Włączamy GTA5
8.Włączamy subVersion_1.2.2_SC "SOCIAL CLUB" 
9.Gotowe!

  • Odpowiedzi 17
  • Wyświetleń 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Jak może kosztować skoro sam twórca, Sub1to udostępniając baze do stworzenia menu na githubie zabronił czerpania z niej zysków, a każde menu z jej użyciem miało być udostępnione za darmo. Poza tym naw

  • 7r1ngl3 operuje na bazie CheatEngine tak jak reszta programów SunShineSilver. SubVersion wstrzykuje DLL’a do gry więc odpowiedź jest raczej oczywista.

  • SubVersion jest aktualnie możliwe do wykrycia.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie da sie tego wykryć ?? nie bede tego uzywac za kazdym razem ale przyda sie na kogoś wyjątkowo upartego a nie chciał bym zgarnąć bana odrazu ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
5 minut temu, wiktorziomek90 napisał:

dasz linka do cheata

SubVersion jest aktualnie możliwe do wykrycia.

umBDbCc.gif

Opublikowano
1 minutę temu, wiktorziomek90 napisał:

ale to kosztuje 45 zł

Jak może kosztować skoro sam twórca, Sub1to udostępniając baze do stworzenia menu na githubie zabronił czerpania z niej zysków, a każde menu z jej użyciem miało być udostępnione za darmo. Poza tym nawet menu za 1000zł nie da Ci 100% pewności, że nie dostaniesz bana.

umBDbCc.gif

Opublikowano

no ok ale mógłbys dac linka do tego bo ja jak wchodze tam to pisze ze to kosztuje 45 zł no to jak to wytłumaczysz

???

Opublikowano
3 minuty temu, wiktorziomek90 napisał:

no to jak to wytłumaczysz

Tak, że złamali warunki narzucone przez Sub1to.

3 minuty temu, wiktorziomek90 napisał:

mógłbys dac linka

nie

umBDbCc.gif

Opublikowano
2 godziny temu, Cruzzer napisał:

SubVersion jest aktualnie możliwe do wykrycia.

Na UC twierdzą inaczej :V

 

 

Opublikowano
5 minut temu, Maciek45PL napisał:

Na UC twierdzą inaczej :V

Napisałem, że możliwe do wykrycia a nie wykryte :D

umBDbCc.gif

Opublikowano
2 minuty temu, Cruzzer napisał:

Napisałem, że możliwe do wykrycia a nie wykryte :D

7r14ngl3 jest bezpieczniejsze czy raczej na równi z SubVersion?

 

 

Opublikowano
1 minutę temu, Maciek45PL napisał:

7r14ngl3 jest bezpieczniejsze czy raczej na równi z SubVersion?

7r1ngl3 operuje na bazie CheatEngine tak jak reszta programów SunShineSilver. SubVersion wstrzykuje DLL’a do gry więc odpowiedź jest raczej oczywista. :)

umBDbCc.gif

Opublikowano
2 minuty temu, Maciek45PL napisał:

Nie powinna ale jak chcesz to możesz testować. Sam się tym bawiłem kiedyś ale nie zaspokajało moich wymagań. :D

umBDbCc.gif

Opublikowano
Przed chwilą, Cruzzer napisał:

jak chcesz to możesz testować

Szkoda mi pieniędzy na kolejne konto GTA więc wolałbym mieć chociaż częściową pewność, że to czego używam jest bezpieczne xD

 

 

Opublikowano
Przed chwilą, Maciek45PL napisał:

Szkoda mi pieniędzy na kolejne konto GTA więc wolałbym mieć chociaż częściową pewność, że to czego używam jest bezpieczne xD

Zawsze można kupić konto za 5$ od ruska. Jeden się tu nawet reklamował. 

umBDbCc.gif

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.