Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Rekomendowany post

Witam serdecznie!

Mam pytanie mój syn ma zainstalowaną grę proste pytanie czy na jednym komputerze jedna gra może być dwóch niezależnych użytkowników graczy ? tzn syn gra swoje na swój sposób ma tam swoje osiągnięcia a ja sobie ale to musi być niezależne od siebie ? 

Bardzo proszę o podpowiedz bo nie możemy nigdzie znaleźć rozwiązania.....

Bardzo dziękuję za wasze odpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie  

16 minut temu, Cruzzer napisał:

Potrzebujesz dwóch kont i na każdym musi być aktywowane GTA. Ewentualnie syn gra na jeden postaci a ty na drugiej.

Dzięki za szybką odpowiedz ! drugie konto mam stworzyć w Social Club ?? i tam potem muszę aktywować ten sam klucz gry ? 

1 minutę temu, antekOOO napisał:

Dzięki za szybką odpowiedz ! drugie konto mam stworzyć w Social Club ?? i tam potem muszę aktywować ten sam klucz gry ? 

Tak drugie konta na SC ale nie tym samym kluczem. Jedno konto to jeden kod więc trzeba zakupić drugą kopie gry lub sam klucz na G2A.

Przed chwilą, Cruzzer napisał:

Tak drugie konta na SC ale nie tym samym kluczem. Jedno konto to jeden kod więc trzeba zakupić drugą kopie gry lub sam klucz na G2A.

Achaaa !! a więc teraz wszystko jest jasne dzięki jeszcze raz za odpowiedz! 

a ta druga opcja to nie działa tak do końca ponieważ stworzyliśmy inną postać wszystko na nowo ale ta nowa postać miała wszystkie pieniądze co postać syna należała do tego samej ekipy..

Czyli teraz wiadomo kolejny klucz do gry i konto w Social Club...

Pozdrawiam serdecznie 

1 minutę temu, Cruzzer napisał:

Wystarczy na starej postaci wypłacić pieniądze z banku.

ok i co dalej ? 

Przed chwilą, antekOOO napisał:

ok i co dalej ? 

to może lepszy sposób nawet ? Syn miał by jedną postać a ja swoją 

Przed chwilą, antekOOO napisał:

ok i co dalej ? 

Pieniądze przechodzą na inną postać tylko wtedy kiedy są w banku :) Gdy je wypłacisz to już ich nie będzie na drugiej postaci :)

Tak samo jak tworzysz nową postać to wyskakuje komunikat Postać 1 ma [jakiś lvl] czy chcesz przełożyć na drugą czy jakoś tak to wygląda :)

5 minut temu, antekOOO napisał:

ok i co dalej ? 

Po wypłacie pieniędzy z banku dostępne są tylko na jednej postaci. Druga postać zarabia sama na siebie.

Edytowano przez Cruzzer

1 minutę temu, KubekBezUszka napisał:

Pieniądze przechodzą na inną postać tylko wtedy kiedy są w banku :) Gdy je wypłacisz to już ich nie będzie na drugiej postaci :)

Tak samo jak tworzysz nową postać to wyskakuje komunikat Postać 1 ma [jakiś lvl] czy chcesz przełożyć na drugą czy jakoś tak to wygląda :)

Dobrze w takim razie jutro próbujemy !! dzięki !!

A wiec mamy jeszcze jedno pytanie otóż.. moja poprzednia postać nazywa się Antek_171 po stworzeniu nowej postaci nazwaliśmy ją Piotrek o po zapisaniu była początkowa misja i po sprawdzeniu było tam napisane Antek_171 mimo że nazwaliśmy tą  nową postać Piotrek i ta nowa postać była w tej samej ekipie co ta poprzednia postać(syna) hymn ? może coś nie tak robimy ? 

Pozdrawiamy 

7 minut temu, antekOOO napisał:

może coś nie tak robimy ?

Imię postaci nie ma znaczenia i jest tylko wykorzystywane przy jej wyborze. Na sesji nick jest taki jak na SC więc obie postacie mają nick Antek_171. Co do ekipy to dotyczy ona obrębu całego konta więc obie postacie są w tej samej.

3 minuty temu, Cruzzer napisał:

Imię postaci nie ma znaczenia i jest tylko wykorzystywane przy jej wyborze. Na sesji nick jest taki jak na SC więc obie postacie mają nick Antek_171. Co do ekipy to dotyczy ona obrębu całego konta więc obie postacie są w tej samej.

czy defakto muszę założyć konto na SC i mieć nowy klucz do gry tak ?? 

1 godzinę temu, antekOOO napisał:

ok dziękuje

mam jeszcze jedno pytanie czy gdzieś na polskich stronach można zakupić online sam cd key do tej gry ? 

6 minut temu, antekOOO napisał:

czy gdzieś na polskich stronach można zakupić online sam cd key do tej gry ? 

Można. https://www.g2a.com/grand-theft-auto-v-rockstar-key-global-i10000000788017?___store=polish

Ewentualnie możesz kupić rosyjski klucz i aktywować używając VPN’a. Poradnik jest na forum. https://www.g2a.com/grand-theft-auto-v-rockstar-key-ru-cis-i10000000788015?___store=polish

Edytowano przez Cruzzer

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Alpha_79
      Witam, mam na sprzedaż używane konto GTA V Online które zawiera:
      Singleplayer
      -Fabuła na singlu ukończona w 100%. 
      Multiplayer
      Postać posiada:
      -576 lvl.
      -1 mld$.
      -Statystyki 100%
      -Odblokowane wszystkie bronie oraz pojazdy wraz z ulepszeniami do nich.
      Po zaksięgowaniu wpłaty wysyłam:
      -Dane do które można zmienić na własne.
      W razie pytań pisać na pw.
      Cena:70zł
      Płatności:Paypal
      Pozdrawiam.

• Przez mrkvcu
      Siema .
        Poszukujemy chętnych do zabawy w GTA Online na PC . 
        Chcemy utworzyć ekipę która będzie zajmowała się totalną demolką na sesjach . Jeśli znudziło Ci się już granie solo lub ciągłe robienie napadów i sprzedaż wytworni ciągle i ciągle , to zapraszamy do nas . Jest nas jak narazie tylko dwóch . Ale liczymy na szybki przyrost chętnych psychopatów którzy będą chcieli bawić się razem z nami i będą czerpać radość z patrzenia jak ludzie uciekają z sesji . 
      Wymagania :
      - level 100 ( żeby nie padać na strzała i mieć odblokowane większość broni ) mile widziany ale jeśłi nie masz a chciałbyś/chciałabyś dołączyćto zapraszam .
      - wiek 16+
      - discord
       Chętni pisac na SC nick kvcuuu . 
      PEACE \m/

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.