Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chcesz przenieść save'a z PS3 na PC, czy zmodować konto na PS3 i przenieść na PC ? Bo ta opcja została wyłączona.

Cytat

Co nie zostanie przeniesione:

• Zakupiona w grze gotówka, która nie została jeszcze wydana, nie zostanie przeniesiona na inną rodzinę konsol (np. z Xbox 360 na PlayStation®4).
  • Opublikowane listy gier i zaznaczone listy gier będą niedostępne po transferze na inną rodzinę konsol (np. z Xbox 360 na PlayStation®4).
  • Transfer nie obejmuje rankingów, rekordów świata i rekordów osobistych.
  • Zdjęcia Snapmatic w grze. Wszystkie zdjęcia będą dostępne za pomocą strony Social Club.

Ograniczenia transferu:

• Transfer danych z GTA Online to specjalna usługa w GTA V, która może być niedostępna dla niektórych użytkowników i może nie być dostępna stale. Może zostać anulowana z zachowaniem 30-dniowego okresu powiadomienia, zmodyfikowana lub oferowana na zmienionych zasadach.
  • Transferu można dokonać jedynie pomiędzy kontami posiadanymi przez tego samego gracza. Transfer może zostać odrzucony, zmodyfikowany bądź cofnięty, jeśli gracz lub transfer narusza wymagania dotyczące transferu, warunki korzystania z usługi bądź postanowienia licencji użytkownika końcowego.
  •  

Pozdrawiam.

Dnia 12.10.2016 o 14:25, Namo napisał:

Nie ma opcji.

Jeżeli, nie chce modować konta, to nie ma sensu wprowadzać w błąd ;)

Namo    1356
1 godzinę temu, kizug17 napisał:

przenieść postępy z trybu fabularnego

Chodzi ci o przeniesienie seyjwa? Raczej nie, nie są to kompatybilne systemy. Możesz pobrać gotowego sejwa trybu fabularnego GTA V na PS4.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez AgianoYT
      Witam mam małe pytanko a brzmi ono w ten sposób jeżeli kupiłbym 100 mln od razu do banku to w jaki sposób bedzie to przebiegać czy poprostu dam tą dotacje za 10 eurosków i wbija na gta online i bd miał w banku odpowiedz niemusi być najszybsza bo dopiero w pon bd miał możliwość dokonania zakupu i z góry dzięki za odpowiedz Pozrawiam
    • Przez Szajanek
      Hejka,
      Jak w temacie, mam 18 lat. 
      Bardzo dlugo gralem na playstation w gta i wbilem tam 166lvl.
      Wczoraj zakupilem wersje na pc, z mysla ze w ekipie bedzie sie lepiej gralo.
      Posiadam TS, mikrofon i sporo wolnego czasu ;).
      Chetni pisac, rozwaze kazda propozycje 
    • Przez WaNtEdMrXM4FiA
      Siemka, mam problem z eksportem plików w trybie offline. Gra na modach. Na jednym z forum przeczytałem że trzeba zmienić jakieś parametry w w pliku commandline.txt, ale nawet takiego nie mam w grze... Wyświetla mi komunikat ze zdjęcia poniżej. Przy próbie zapisania projektu inną nazwą niż domyślna również występuje ten sam problem. 
      Może ktoś miał ten sam problem i wie jak to rozwiązać?