Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gagussi212121

Najlepsze ustawienia dla tego pc?

Rekomendowany post

Join the conversation

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Facebook

• Podobna zawartość

• Przez mehu
      Cześć. Może ktoś będzie w stanie pomóc. Oglądając czasem filmiki z gta online na youtubie zauważyłem, że u niektórych graczy w trakcie rozgrywki na mapce w lewym dolnym rogu, te znaczniki symbolizujące innych graczy na sesji mają strzałkę w górę lub w dół w zależności od tego na jakiej wysokości względem nas się znajdują. Ja tego u siebie nie mam i szukając w ustawieniach niczego takiego nie znalazłem. Jest to bardzo przydatna rzecz np. podczas walk powietrznych. Czy ktoś wie co zrobić żeby na radarze coś takiego się pojawiało przy innych graczach? Pozdrawiam
    • Przez JestemTutaj
      Ciekawe skrypty
      • Customowe pojazdy
       Otwarta rekrutacja na EMS, MECHANIKA, LSPD
      • Aktywna, przyjazna administracja
      • Czarny sklep, mafie
      • Możliwość posiadania swojego zwierzaka na serwerze
      • Przyjazna atmosfere  • Ciekawa możliwość zarobku
      • Ciągłe aktualizacje serwera
      • 5000$ na start
      https://www.trackyserver.com/server/polandliferp-247141  Głosujcie  , Wpadajcie na Wyspę i fajnie , miło :)
      Polecam!
    • Przez Lacioszek
      Witam! Nazywam się Kacper i zapraszam was na nasz serwer CRYSTALRP!
      Start serwera odbędzie się 19.01.19r. Tak jak napisane było w tytule dla pierwszych 100 graczy będzie 100 000$!! A to nie tylko!! Jeżeli zgłosicie się jako jedni z pierwszych osób do takich frakcji jak
      -LSPD 👮‍♂️👮‍♀️
      -EMS 👩‍⚕️👨‍⚕️
      -LSC 👩‍🔧👨‍🔧
      -Kartel 💊💉
      -Camorra 🔫🗡️
      Proszę się nie martwić o Wl, ze względu na to że przez pierwszy okres serwera jej nie będzie i będziecie mogli śmiało testować nasza wyspę! Wyspa posiada już sporą liczbę skryptów które mają wpłynąć na jakość rozgrywki. Posiadamy także rozmaitą kolekcje autentycznych aut. Jeżeli chcesz wiedzieć jak to wszystko się rozwija i czegoś więcej o wyspie zapraszam cie na nasz:
      Discord: https://discord.gg/jPENagS
      Serwer: CrystalRP 145.239.83.91
    • Przez kolnre2221
      Cześć, jakie macie ustawienia w GTA i jak wyglądają wasze FPS? Ja gram na bardzo wysokich, miejscami nawet ultra.
      Jeśli chodzi o grafikę zaawansowaną, wszystko włączone.
      i7 4790K, 980Ti 6GB, 16GB RAM
      Dodam, że mam problem z FPSami na zapełnionych sesjach, mam 50% rozszerzonego skalowania dystansu i na pełnej sesji fps spada do 50, jak dam skalowanie na 0%, wszystko wraca do normy, nie mam jednak takiego problemu na sesji jednoosobowej, gdzie na luzie gram sobie z rozszerzonym skalowaniem dystansu na poziomie 50%, jeśli ktoś może wiedzieć o co chodzi, do zachęcam do pozostawienia odpowiedzi :D 
    • Przez YoiimBo
      Kiedy wlaczam gre , uruchamia się launcher wszystko ok do mometu … agle pokazuje mi ze mam do pobrania 82 gb kiedy folder gta wazy 72 i gra jest wyraźnie zainstalowana
      fakt faktem gra była zrzucana z dysku ale na nim tez nie moglem jej uruchomić , chce to obejść inaczej niż przez reinstall gry tak wiec proszę o pomysły 
  • Tagi

• Kto przegląda

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum