Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Gagussi212121

Najlepsze ustawienia dla tego pc?

Rekomendowany post

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez OliwierPlayGame
      Witam jaki jest dobry wyścig dla Dominator'a GTX albo dla klasy Muscle ?
    • Przez Harbacz
      Cześć
      Ciekawi mnie jakie macie ustawienia w grafice ZAAWANSOWANEJ w GTA, możecie podać jaką macie kartę graficzną i procesor, jeśli zmienialiście ustawienia ze względu na nowe DLC to też możecie to uwzględnić
    • Przez xLewinPL
      Witam, mam problem z zawartością dla powracających graczy. Mianowicie, nie mam za darmo pojazdów dostępnych dla powracających graczy(duke, dodo itp) Grałem w GTA V na xboxie 360 i xboxie one, i obie konsole były podłączone do tego samego konta xbox live. Kupiłem sobie gta v na pc, połączyłem konto Xbox live z social clubem i auta są dalej w normalnej cenie (np. Duke O'Death 665k) Pisałem do supportu i doradzili mi najpierw abym odłączył konto xbox live na 24h i podłaczył spowrotem - nie zadziałało, potem napisali że trzeba wykonać jakąś misję na te pojazdy, ale gdy jade w to miejsce (Parking obok lsc na pustyni) to nic się nie pojawia, zresztą mój kolega nie musiał robić żadnych misji i ma te pojazdy.
      Z góry dzięki!
    • Przez GigaByte
      Witam dostałem tak jakby cały poradnik od Cruzzera na wiadomości priv  jak tworzyć takie mod menu i zaczynam coś działać jak myślicie spoko?,
      Delay na 100,000 w banku 60s
      Delay na RP 60s
      Ped drop Instant
      9999 Amunicji do wszystkiego, jedyne co mnie wkurza to pisanie od Rockstara że otrzymał zbyt dużą ilość zapytań, nie wiem czy dobrze zrobiłem wrzucając niby Anti Ban 1.43 do GTA V w folderze System32/drivers/etc/ host i networks.

HOST

#Disable Rockstar Telemetry
      127.0.0.1       prod.telemetry.ros.rockstargames.com
      #End Disable Rockstar Telemetry

NETWORKS
      # <network name>  <network number>     [aliases...]  [#<comment>]
      #
      # For example:
      #
      #    loopback     127
      #    campus       284.122.107
      #    london       284.122.108
      loopback                 127
      #Disable Rockstar Telemetry
      127.0.0.1       prod.telemetry.ros.rockstargames.com

Nie wiem czy to coś ogólnie daje możecie podpowiedzieć bo działam od jednego dnia 29.03.18

• Przez pytam32
      Witam, jakie ustawienia graficzne ustawiać jako pierwsze, które dawają największy efekt? 
      I5 2400 8gb ram r7 240 2gb.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.