Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

Nie jestem twórcą tego programu i nie mam żadnych korzyści z udostępniania go na tym forum.

Prosty program do tworzenia i edytowania unikalnych strojów w GTA Online.

Całość nie ingeruje w kod gry, więc jest w 100% bezpieczna i nie trzeba obawiać się o zbanowanie konta.

Instrukcja:

1. Pobieramy archiwum i wypakowujemy je do folderu. [odnośnik do pobrania na dole tematu]

2. Uruchamiamy GTA Online, udajemy się do sklepu z ubraniami i podchodzimy do dowolnego stanowiska.

3. Minimalizujemy grę i uruchamiamy program z prawami administratora.

4. Ukaże nam się dość skomplikowane na pierwszy rzut oka menu, jednak wystarczy chwila aby wszystko ogarnąć.

Untitled.png.a1a3b9ffd5198a056d7f8715cb9fa561.png

Szare okienka przedstawiają ID przedmiotów, które aktualnie mamy założone. W białych natomiast możemy wpisać ID dowolnego przedmiotu, który chcemy założyć.

Pierwsze dwa okienka od lewej przedstawiają ID przedmiotu, drugie jego teksturę/kolor.

5. Przed edytowaniem czegokolwiek klikamy <Update current>

6. Aby założyć na siebie dowolny element stroju musimy wpisać jego ID w odpowiadającym mu okienku, a następnie kliknąć <Apply changes>. Przydadzą nam się do tego poniższe listy:

https://wiki.gt-mp.net/index.php/Character_Components

https://docs.google.com/document/d/1O8pp41q7iR6N84BNxMzXTXMKXAwUmypvtpKX8eyqaLE/

7. Wychodzimy z menu sklepu i możemy ujrzeć nasz nowy element garderoby.

Należy pamiętać, aby nie używać przedmiotów znajdujących się na czarnej liście, gdyż zostaną nam one zabrane przy najbliższej okazji, a strój na którym mieliśmy je zapisane usunięty.

Przedmioty takie to między innymi:

- wszystkie elementy stroju policjanta (czapka, koszula, spodnie, pas, buty)

- zielona kamizelka śmieciarza [pomarańczową można założyć, sprawdzałem]

- spodnie śmieciarza

- koszula ze stroju kolosa

- maska i ręce bestii

- strój 'nude' na kobiecie [Od aktualizacji 1.42 nie znajduje się już na czarnej liście i można go spokojnie zapisać, instrukcja poniżej ]

- wszystkie przedmioty świąteczne

- wszystkie przedmioty z aktualizacji sezonowych, ale tylko jeśli wcześniej ich nie odblokowaliśmy (czyli np. można założyć czapkę z puszkami piwa, ale tylko jeśli zakupiliśmy ją podczas aktualizacji związanej z Dniem Niepodległości USA, inaczej zostanie nam ona zabrana)

- niewidzialne części ciała, z paroma wyjątkami, które opisałem poniżej

- świecący strój body w kratę znajdujący się w plikach gry, przynajmniej dopóki nie zostanie oficjalnie dodany do GTA Online

- czapka 'Dunce' - można ją swobodnie nosić, ale nie da się jej zapisać i zniknie przy zmianie obecnego outfitu na inny

ID przedmiotów w czarno-białą kratę na męskiej postaci [kobiety nie sprawdzałem], które znalazłem:

- spodenki dresowe: 2

- spodenki 'bojówki': 6, tekstura: 6

- obcisłe spodnie: 4, tekstura 6

- trampki: 0, problem jednak polega na tym, że przedmiotu z takim ID nie da się ustawić poprzez ten program. Jeśli chcemy więc założyć przedmiot o ID wynoszącym 0 musimy go normalnie kupić w grze. W tym przypadku będą to szare trampki, które zostały jako pierwsze dodane do gry. Gdy mamy je już założone wystarczy poprzez program zmienić ich teksturę na 6.

- buty do biegania: 2

- buty do biegania z mniejszą kratą: 11, tekstura 6

- klapki: 5, tekstura 16

- sandały: 6, tekstura 16

- koszulka z krótkim rękawem: 0 (musimy założyć grafitową koszulkę w grze), tekstura 6

- koszulka z wycięciem: 1, tekstura 6

- długa koszulka bez rękawów: 2

- koszulka do bicia żony (xD): 5, tekstura 6

- sweter: 8, tekstura 6

- kamizelka do garnituru: 11, tekstura 6

- koszula: 12, tekstura 12

- koszula z podwiniętymi rękawami: 13, tekstura 6

Jeśli którąś z powyższych koszulek chcemy założyć na wierzch musimy ustawić ją w slocie 12, jeśli zaś pod spód, w slocie 9.

- kapelusz: 3

- czapka: 5

- czapka z daszkiem (przód): 10

- czapka z daszkiem (tył): 9

- okulary przeciwsłoneczne: 1

ID hełmu Space Ranger'a: 57, wpisujemy w slocie na czapki. [działa tylko na facecie]

Oliwkowa torba otwarta: 40

Oliwkowa torba zamknięta: 41

Czarna torba otwarta: 44

Czarna torba zamknięta: 45, nie polecam jednak jej używać, ponieważ kiedy ją założymy nie możemy zmienić żadnej opcji związanej ze stylem. Blokada ta została dodana w ostatniej aktualizacji.

Po założeniu torby nie można wejść w menu żadnego sklepu, a co za tym idzie, zapisać stroju. Wystarczy jednak udać się do dowolnego mieszkania, które posiadamy i tam zapisać strój. Osobiście polecam również podstawić sobie Avengera lub Mobilne Centrum Operacyjne pod sklep, dzięki czemu unikniemy zbędnego bieganie w te i z powrotem przy zapisywaniu większej ilości modowanych strojów.

Jeśli z jakiegoś powodu torba się nie pojawia wystarczy założyć dowolny pancerz i ponownie dodać ją do stroju.

ID emblematów ekipy, ustawiamy je w slocie z oznaczeniami: 3, 7, 20-30, 50-56, 59. Musicie sami popróbować, który będzie pasował do waszego stroju. Na niektórych koszulkach można również wcześniej umieścić emblemat ekipy w menu topów w grze, w ten sposób możemy mieć na sobie dwa emblematy jednocześnie.

ID niewidzialnych części ciała, które NIE znajdują się na czarnej liście i można je spokojnie wkomponować do stroju:

- niewidzialny tors z rękawicami wyścigowymi (zakładane na slocie 4 (w pierwszej zakładce)): 110 (tekstury 0-11), 111 (tekstury 0-15)

- niewidzialny tors z rękawicami materiałowymi: 16, 96

- niewidzialne stopy: 13 lub dowolne inne buty, w których wystarczy zmienić teksturę na jakąś absurdalną wartość, np. 100

ID przedmiotów potrzebnych do zrobienia stroju 'nude' na kobiecie: [Dzięki @Cruzzer :D]

- podkoszulek nr 3

- koszulka nr 260

- rękawiczki (tors) nr 15, 32 lub 46

To chyba wszystko, mam nadzieję, że komuś się te informacje przydadzą :)

DOWNLOAD: BincoHaXUI v5 for 1.44

==========

Źródło:

https://www.unknowncheats.me/forum/grand-theft-auto-v/250308-bincohax-1-42-external.html

Oraz własne doświadczenia

Edytowano przez NikoHuskie
Aktualizacja dla patcha 1.44
  • Lubię to 3
  • Dzięki 2

Ten program jest trochę chujowy więc osobiście zostanę przy outfiterze w D3SK1NG’u. A co do stroju nude to można go zrobić po aktualizacji 1.42. O ile dobrze pamietam to:

-koszulka: 3

-torso: 260

-ciało: 15, 32 lub 46 jak kto woli.

Strój ten można swobodnie zapisać.

Do czarnej listy możesz też dodać czapkę dunce. (Hats 1, tekstura 0) można ją nosić i nam nie zniknie ale nie da się jej zapisać.

Jeśli torba się nie pojawia należy założyć pancerz. Dodatkowo stroju z torbą, pasem medyka, pasem ochroniarza itp nie można zapisać w sklepie. Trzeba to zrobić przez garderobę w apartamencie.

Nie wiem jak w tym programie ale Space Helmet w plikach gry ma id 57 i jest dostępny tylko na mężczyźnie.

Edytowano przez Cruzzer
  • Lubię to 4
  • Dzięki 2

4 godziny temu, Cruzzer napisał:

Ten program jest trochę chujowy więc osobiście zostanę przy outfiterze w D3SK1NG’u.

Fakt, jest trochę prymitywny, ale ma jedną zaletę - jest darmowy :D

5 godzin temu, Cruzzer napisał:

A co do stroju nude to można go zrobić po aktualizacji 1.42. O ile dobrze pamietam to:

Do czarnej listy możesz też dodać czapkę dunce. (Hats 1, tekstura 0) można ją nosić i nam nie zniknie ale nie da się jej zapisać.

Jeśli torba się nie pojawia należy założyć pancerz.

Dopisałem do posta, dzięki

Dodatkowo stroju z torbą, pasem medyka, pasem ochroniarza itp nie można zapisać w sklepie. Trzeba to zrobić przez garderobę w apartamencie.

Torby faktycznie w sklepie zapisać się nie da, zapomniałem o tym wspomnieć. Ale z pasem medyka oraz ochroniarza tego problemu nie miałem :)

Nie wiem jak w tym programie ale Space Helmet w plikach gry ma id 57 i jest dostępny tylko na mężczyźnie.

Masz rację, mój błąd.

• Lubię to 2

Co do pasa to u mnie problem był taki, że po zapisaniu stroju z takim pasem i wczytaniu go pas znikał. Po zapisaniu w apartamencie wszystko było ok. :D

• Lubię to 1
  • Dzięki 1

Stroje z nowych napadów nie są na czarnej liście. Można je normalnie nosić i zapisywać. Pas ze stroju medycznego fajnie wygląda i jest troszkę podobny do tego ze stroju policjanta :D. Fajnie by było jakby jakieś mod menu miało opcje obejścia czarnej listy z ubraniami tzn żeby np świąteczne ubrania nie znikały.

Edytowano przez The-Carl
  • Lubię to 2

Dnia 18.01.2018 o 13:26, Cruzzer napisał:

Ten program jest trochę chujowy więc osobiście zostanę przy outfiterze w D3SK1NG’u. A co do stroju nude to można go zrobić po aktualizacji 1.42. O ile dobrze pamietam to:

Jeśli torba się nie pojawia należy założyć pancerz. Dodatkowo stroju z torbą, pasem medyka, pasem ochroniarza itp nie można zapisać w sklepie. Trzeba to zrobić przez garderobę w apartamencie.

Nie działa ten strój wiesz jak zrobić to na sunshine? żeby mieć ten strój nudes? 

2 minuty temu, DivRoK napisał:

Nie działa ten strój wiesz jak zrobić to na sunshine? żeby mieć ten strój nudes? 

Włączę gta, sprawdzę i zaraz dam Ci znać.

• Lubię to 1

31 minut temu, Foll napisał:

W sumie nie rozumiem co dają te stroje.. Ludzie się tak tym podniecają, a ja to mam głęboko w dupie.

Nie każdy chce wyglądać jak jakiś lump na sesji.

• Lubię to 1

54 minuty temu, Foll napisał:

W sumie nie rozumiem co dają te stroje.. Ludzie się tak tym podniecają, a ja to mam głęboko w dupie.

Jeden z niewielu sposobów na wyróżnienie się w świecie GTA :D

• Lubię to 1

2 minuty temu, kacpii666 napisał:

Siema mam problem bo nie mogę zmienić wyglądu/akcesoriów ani zapisać stroju nwm co mam zrobić z tym !

Sprawdź 

16 minut temu, kacpii666 napisał:

Siema mam problem bo nie mogę zmienić wyglądu/akcesoriów ani zapisać stroju nwm co mam zrobić z tym !

Założyłeś tą torbę? Żeby ją zapisać musisz udać się do mieszkania, a mając ją na sobie nie możesz zmienić niczego w menu interakcji związanego ze stylem. Wszystko jest w opisie, czytaj dokładniej.

3 minuty temu, kacpii666 napisał:

a inne przedmioty też czy nie ?

Pod Hats 57 masz hełm space rangera a pod 1 czapkę dunce. To tyle z ciekawszych rzeczy.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez NieFart
      Tak jak w tytule, szukamy ogarnietego skryptera od FiveM, który wie co i jak, a nie ze same skrypty gotowe z neta wgra !
      Jesteśmy wstanie zapłacić, stała pensja za stałą współpracę.
      Proszę o kontakt discord, ale tak jak mowie, tylko doswiadczone osoby, które sie znaja na tym.
      Nie Fart#7980
    • Przez TomaszeG
      MOŻE NIE JEST TO SERWER NA GTA V ALE GTA TO GTA😁
      ☠️HELL RP POLSKA☠️
      Projekt "Hell RP Polska" tworzony jest od dość niedawna. Polega on na zrobieniu serwera RP na platformie SAMP. 
      Serwer jest tworzony przez dwóch początkujących techników ,mamy doświadczenie w tworzeniu serwerów SAMP ze starych projektów z przed roku. Chcemy żeby serwer był tworzony z myślą o graczach dlatego w czasie tworzenia serwera prowadzone będą ankiety na naszym discordzie ?? I zależnie od ich wyników będziemy coś usuwać bądź dodawać. Serwer mamy już wykupiony teraz czekamy na GM'a i będzie lecieć z tematem ?? 
      Przewidziane organizacje publiczne na serwerze: 
      -SAPD (San Andreas Police Departament) 
      -SAMC (San Andreas Medical Center) 
      -SAC (San Andreas Mechanic) 
      -SAFD (San Andreas Fire Departament) 
      -Urzędnik 
      - Sędzia 
      - Adwokat 
      -Taxi 
      I wiele innych legalnych prac.... 
      Na serwer będziemy chcieli wprowadzić: 
      System ekwipunku 
      Gun Shopy 
      Licencje na broń 
      Turning auta tylko u mechanika 
      Napady na sklepy i banki 
      System domów i schowków 
      System narkotyków 
      System VIP (VIP będzie posiadać tylko dodatkowe prefixy i nieznaczną ilość gotówki) 
      System robót miejskich 
      System prywatnych aut 
      Car Dealer'a jako normalny zawód [Potrzebe będzie złożenie podania] 
      System gangów 
      Green Zone'y 
      Kajdanki i przemieszczanie graczy 
      Animacje 
      NPC z różnymi misjami do wykonania [Urozmaicenie rozgrywki] 
      Jeśli chcesz śledzić i uczestniczyć w naszym projekcie zapraszam na naszego discorda po więcej informacji ?? 
      *NIEDŁUGO POJAWI SIĘ CAŁA PREZENTACJA Z WYJAŚNIENIEM CO JAK DZIAŁA ,ALE TRZEBA TO PIERW ZROBIĆ ?? * 
      START PRZEWIDZIANY NA KONIEC 2018 ROKU 
      NASZ DISCORD: 
      https://discord.gg/r82ZAWM

• Przez matiacus
      W imieniu administracji nowego serwera Five M zapraszam was wszystkich na nowo otwarty serwer JustRP ! Cały serwer był od dość dawna , ale teraz doszło do wielkich renowacji i odnowienia i naprawienia każdego skryptu . Na naszym serwerze macie do wyboru możliwość pracy jako Policjant , Medyk  , Mechanik , Car Diler oraz parę prac dorywczych. Serwer cały czas się rozwija i dodajemy nowe skrypty . Życie na serwerze ubarwiamy licznymi eventami i licznymi sytuacjami na całej mapie. Jeszcze raz zapraszam was wszystkich na serwer JustRP abyście przetestowali i może dalej zostali na naszym serwerze !!
    • Przez Cz0sneQ
      Wczoraj grałem FiveM , serwer Zombie . Wyszedłem z gry , rano wchodzę cały czas wyskakuje te małe okienko , nic nie mogę zrobić . Próbowałem Reinstall FiveM nic nie pomogło , sposób z ALT+ENTER nie działa Mam Windows 8.1 , ale wątpie że coś to zmienia . Ogólnie dzięki jak by ktoś pomógł .

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.