Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Nowy samochód canis kamacho 4x4+premie GTA$

Opublikowano

Dzisiaj został dodany nowy samochód Canis Kamacho którego możemy zakupić za jedyne 345,000$ na stronie internetowej Southern San Andreas Super Autos :

1.thumb.jpg.8d551c9da6b6d3a5d0942dfe60655553.jpg

 a tak wygląda po tuningu:

20180206114845_1.thumb.jpg.98cfaa640e503d88b934b4a62c8135ed.jpg20180206114937_1.thumb.jpg.37529365173ed7356a4c87e1a0877728.jpg

Oprócz samochodu zostały również obniżone ceny na pojazdy które możecie zobaczyć po niżej: 

Zniżki w Warstock Cache & Carry

  • Mammoth Avenger – zniżka 25%
  • HVY Chernobog (bojowy) – zniżka 25% (cena promocyjna i standardowa)
  • Wóz półgąsienicowy Bravado (bojowy) – zniżka 40% (cena promocyjna i standardowa)
  • Naczepa przeciwlotnicza Vom Feuer (bojowa) – zniżka 35% (cena promocyjna i standardowa)
  • Declasse Tampa (bojowa) – zniżka 40% (cena promocyjna i standardowa)

 2.jpg.d8f5fd95392953a8d07563e3ccfa4366.jpg3.jpg.faa03945e786e0748b5d4bf7be6ea50c.jpg

4.jpg.e88509a67125bc5878c463f350aa30a3.jpg5.jpg.67a132b15a08ba70d1f0a2f84b0d32ea.jpg

 

Dodali również Premie GTA$ 2xRP i 2x$ do Trybu Adwersarza które możecie zobaczyć po niżej:

Cel Koronny od: I,II,III,IV,V,VI,VII

Oprawcy od: I,II,III,IV,V,VI,VII

0b162143856e61b253f55ddc2df07a7e04dc2335.thumb.jpg.4d5db1f717d1a941d62a4c7e9490b913.jpg13297a0bb3453e6f336133f68f22e6a15c690daf.thumb.jpg.8fe347c039bff5f97fe2b7740fdc8c40.jpg

 6.jpg.3a1858d6c894a862ffe9ac575d1cc142.jpg7.jpg.a78c64701ce1d09da84b729ff9611539.jpg

Po zalogowaniu się do Grand Theft Auto Online odblokujesz czarną koszulkę z Ammu-Nation :ca9bc1d41e98063e4cf97bc9147b2c552368dd7a.thumb.png.669d6ea259b616b5ffb2ac19c77da4f9.png

 

  • Zniżki na ulepszenia broni do wersji 2 :
  •  
  • Ulepszenia do wersji 2 - zniżka 30% (koszt ulepszenia broni do wersji 2)
  • Amunicja wersji 2 - zniżka 50%
  • Magazynki wersji 2 - zniżka 25%
  • Celowniki wersji 2 - zniżka 25%
  • Urządzenia wylotowe wersji 2 - zniżka 25%
  • Oznaczenia broni wersji 2 - zniżka 25%
  •  
  • Zniżki Ammu-Nation:
  •  
  • Amunicja – zniżka 50%
  • Karabiny szturmowe – zniżka 30%
  • Karabiny snajperskie – zniżka 30%
  • Broń do walki wręcz – zniżka 30%
  • Pancerze – zniżka 30%
  • Rakietnica – zniżka 30%
  •  
  • Wyścigi PREMIUM i PRÓB CZASOWYCH Premie GTA$ 2xRP i 2$
  •  
  • Wyścig Premium: Trzmiel - (dla Volticów Rocket)
  • Próba Czasowa - (Trasa 68)
  •  

A to wszystko będzie dostępne do 12.02.2018r.

Edytowane przez BombowyKiller
Aktualizacja postu

 

 

  • Odpowiedzi 15
  • Wyświetleń 9,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Na teren mi nie pasuje ale do lansu jak najbardziej.

  • @Maciek45PL oby za jakieś 3-4 miesiące dodali jakieś nowe DLC to by było super  

  • Lucjanek to największa pizda w GTA jaką kiedykolwiek widziałem...

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pojazd ciekawy i tani, mam nadzieję że dobrze się sprawi w terenie :)

Opublikowano
8 minut temu, Arni150 napisał:

Skąd takie felgi? To auto można u Bennego także modyfikować?

Nie można. Sprawdź dział glitche i cheaty  

Edytowane przez Cruzzer

umBDbCc.gif

Opublikowano
  • Autor

@Cruzzer trochę dziwnie to wygląda całe niebieskie auto xD a te felgi od bennego bym złote dał hahaa

 

 

Opublikowano
9 minut temu, BombowyKiller napisał:

@Cruzzer trochę dziwnie to wygląda całe niebieskie auto xD a te felgi od bennego bym złote dał hahaa

Miał wyglądać najbardziej wsiorsko ale dopracuje go jeszcze.

umBDbCc.gif

Opublikowano

@Arni150 lucuś nie ma

                                                                                                                                     

Opublikowano

@Arni150 lucjanek? taak i te jego przemyślenia.

                                                                                                                                     

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.